В курсі діла• 06 мая в 10:20
Тривожна
Була у лікаря. Діагноз:тривожно депресивний стан. Дивує завжди,що лікарі срср таки й діагноз навіть не признають. А молодий лікар чітко назвав діагноз і приписав лікування,яке допомагає. Чи приймав хтось із Вас мебікар? Як ефект?
З горіха зерня• 06 мая в 10:25
Потому что бегали все в СССР на работу, растили детей, были заняты своими делами только. В интернете ерунду не читали, новостями от туда всеми подряд себе голову не забивали. Никаких Мебикаров не было) И как то ж жили - без депресий и тревожных станов...
КонФФетОшка• 06 мая в 10:25
Це ж діагноз з міжнародної класифікації, мені теж такий ставили колись давно.
В курсі діла
• 06 мая в 10:27
Ответ дляЗ горіха зерня
Та ні,повірте. Я цілу вагітність була в такій дмпресії,що навіть їсти не хотіла
Совбез• 06 мая в 10:28
ви знаєте, зараз так швидко направо й наліво виписують АД, ну от як сємєчкі. А ніхто не пробує допомогти людині по іншому. Розібратись у чому причини і чи можливо їх усунути.
Совбез• 06 мая в 10:28
Ответ дляВ курсі діла
бо це гормони. І так часто буває.
В курсі діла
• 06 мая в 10:29
Ответ дляСовбез
Ну я вірю лікарю,так як рік жила в жаху, прокидалася і переживала,боялася встати з ліжка,наводила будильник вночі,щоб ще бачити,що є час до ранку
В курсі діла
• 06 мая в 10:29
Ответ дляСовбез
бо це гормони. І так часто буває.
Це було і до вагітності. З 15 років кожні рів року
Совбез• 06 мая в 10:30
Ответ дляВ курсі діла
я вам щиро бажаю одужати. Я теж тривожна. Але й шукайте причини. Десь є корені вашої проблеми.
В курсі діла
• 06 мая в 10:30
Ответ дляСовбез
Дякую
Сижу_и_плачу• 06 мая в 10:33
Ответ дляЗ горіха зерня
Жили и с депрессиями, и с тревожностью. Не показывали, страдали молча, эмоции подавлялись. Ничего хорошего. Если об этом не говорили, это не значит, что не было.
Носки на подтяжках• 06 мая в 10:47
Мебикар не лечит тревожное расстройство. А лечит только психотерапия и АД.
Сама принимаю сертралин, хоть человеком себя почувствовала.
В курсі діла
• 06 мая в 11:03
Ответ дляНоски на подтяжках
Мені від мебікару легше
Фиктивная• 06 мая в 12:04
Ответ дляКонФФетОшка
Немає такого діагнозу.
Є діагноз Змішаний тривожний та депресивний розлад. І ставити його по закону має право лише психіатр.
КонФФетОшка• 06 мая в 12:06
Ответ дляФиктивная
Немає такого діагнозу.
Є такий діагноз, я з ним лежала в лікарні. F41.2 за міжнародною класифікацією.
Фиктивная• 06 мая в 12:07
Ответ дляКонФФетОшка
Я ж вам про нього і кажу. Це діагноз виключно від психіатра.
А не тривожно-депресивний стан.
КонФФетОшка• 06 мая в 12:08
Ответ дляФиктивная
А не тривожно-депресивний стан.
Авторка просто переплутала.