Та будь яка незалежність це ілюзія сучасного світу. Де би були незалежні жінки якби нікому було побудувати дім, зробити ремонт, сантехніку, електрику, нікому було обслужити транспорт, яким ми добираєиось до роботи чи ту саму каналізаційну систему.
Завтра росія знищить ядерним ударом супутники на орбіті і прощавай будь яка незалежність. Треба шукати самця який захистить від інших самців - хоть палкою, хоть рушницею.
Бессмертный пони• 06 мая в 10:51
Ответ дляannu-b519
Кроме канализации, да и то, потому как надобности не было, женщина отлично с остальным справляется, при чем тут гендер?
Как при чем ? Палкой не каждый самец ядерные удары разгонит . А уж женщина ... ))))
Графиня Шезвездицкая• 06 мая в 11:09
Причем тут финансовая независимость женщины к ядерной войне и транспорту?
Все в кучу..
hruzantemka• 06 мая в 11:15
Ответ дляlilul990
Більшість винаходів сучасного світу в тому числі і пралка це чоловічі розробки
А ще абсолютна більшість вбивць, насильників,маніяків і зачинателів війн - чоловіки...
Апель-синка• 06 мая в 11:45
Ответ дляlilul990
А что, финансовая независимость женщины не может быть при наличии у неё самца с руками из нужного места?
Апель-синка• 06 мая в 11:47
Ответ дляlilul990
А родила и воспитала этих мужчин - женщина )))
Бессмертный пони• 06 мая в 11:52
Ответ дляАпель-синка
И мотивировала на изобретение стиралки и прочего .
Апель-синка• 06 мая в 11:53
Ответ дляБессмертный пони
а еще посудомойку и дворники в машине изобрели тоже женщины. как и много чего другого.
Ответ дляАпель-синка
і перше авто поїхало теж завдяки жінці, бо її чоловік хоч і сконструював його але був дуже невпевнений і хотів закинути ту затію, бо публіка дуже негативно сприйняла цю ідею. пані Берта посадила дітей в те перше авто і поїхала за 100 км до родичів в гості, куди їхала 12 годин але привернула увагу до автомобіля :)
Margaret Rose• 06 мая в 13:02
Лілу, а де б була велика частина незалежних чоловіків, коли б їм не приготувала їсти дружина/мама/тітонька з кулінарії АТБ чи Сільпо?
Де була б велика частина незалежних чоловіків, коли б їх перша вчителька не навчила основ?
Взагалі повна незалежність - це ілюзія (хіба якщо ви прожили на безлюдному острові все життя). Так само і ілюзія те, коли підприємці говорять, що вони працюють самі на себе, хоча насправді вони працюють на клієнтів.
Самим на себе можна працювати, коли в тебе власний друкарський верстат
.
Margaret Rose• 06 мая в 13:29
Ответ дляlilul990
Лілу, такі важливі винаходи як кіно, електрика, фото, локомотиви були створені в часи, коли максимум що могла дівчина - стати вчителькою таких же благородних панянок або сестрою милосердя (і то не всюди і не завжди).
В Португалії перші дівчата отримали середню освіту в 1912 році (!). Виборче право в багатьох країнах жінки отримали аж в роки Другої світової. Навіть якщо дівчат і приймали в вищі навчальні заклади на ’нежіночні’ спеціальності (це почалося наприкінці 19 століття) то ще дуже і дуже довго їм доводилося боротися зі стереотипами і можливістю себе проявляти. Плюс врахуйте ще й патріархальні пережитки. Дружина Ейншейна, сестра Мендельсона - це одиниці із тих численних жінок, котрі мали таланти, але не могли їх проявити в ’чоловічому світі’
Ответ дляТанюша
Якщо в мене буде зброя вогнепальна, я буду набагато ефективніше ніж чоловік з кулаками.
Якщо в мене будуть гроші я куплю і будинок і сантехніка і зброю
А якщо сантехнік заявить, що він не продається😳
Ні. Цей шлях сумнівний. Навіщось ж створений-таки був чоловік як вид.