Бегущаяпо• 06 мая 2025
Їда суп в ресторані. Допоможіть
Прошу не сміятися
Буду вдячна за допомогу
Хочу приготувати собі такий супчик
І так подається в тарілці лапша ручної роботи ( я вже купила 😆)
І окремо такий бульйон навари ти наливають з глечика.
От як такий бульйон золотого наваристого зробити?
Буду вдячна за допомогу
Хочу приготувати собі такий супчик
Відморожена• 06 мая 2025
Ответ дляАдеКВАтная
шо за слово ’Їда’?
есть такое слово в украинском языке, но автор употребила его неправильно, бывает)
АдеКВАтная• 06 мая 2025
Ответ дляВідморожена
Тогда просветите? Впервые слышу...
Настасья Пицун• 06 мая 2025
Ковбой Хагис• 06 мая 2025
Мозговая косточка, хороший кусок мяса, луковица, морковь, коренья. И варить при слабом кипении 3 часа. И можно кость предварительно запечь в духовке, тогда варить 2 часа и цвет красивый. В процессе варки тщательно снимать пену.
Ухахайкина• 06 мая 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Тогда просветите? Впервые слышу...
Це не страва, а дія.
сою не люблю• 06 мая 2025
Бульйон на домашній курці виходить наваристим і золотистим. Не допускати сильного кипіння, томити на малому вогні., збирати всю пінку і жир. Покласти цілу очищену моркву і цілу неочищену цибулину.
Відморожена• 06 мая 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Тогда просветите? Впервые слышу...
Все дуже просто, ’їжа’ — це страва, харчі, а ’їда’ — це дія, процес споживання їжі, відповідно і потрібно ці слова використовувати. ’Ми ж не кажемо ’вживати пігулки під час страви’, а ось ’їда’ — це процес споживання страви, тому слід говорити: ’Вживайте пігулку до їди, після їди, або під час неї’, — пояснив Авраменко.
Дайте вподобайок• 06 мая 2025
Домашняя курица и томить её дооолго на плите с морковкой и целой луковицей. Бульон получится бомба.
Голена блондинка• 06 мая 2025
Морковку и лук обпалить на газу, ( половинки) Куриные каркасы и кости для бульйона немного запечь в духовке, и долго варить с овощами( лук, морковь, сельдерей, перец душистый) Либо с домашней курицы долго варить на медленном огне
ИМХОля• 06 мая 2025
Если при варке бульона добавить не ощищенную луковицу в кожуре , то он будет золотистого цвета . А приятный оранжевый оттенок бульон получает , если морковь потереть на очень мелкой терке , потомить ее на сковородке на сливочном масле и добавить в бульон и еще проварить вместе с мясом
Кумедна• 06 мая 2025
Відкрию таємницю, так як все життя працюю в ресторанах. Скрізь в бульйони додають спеції , які мають колір та з посилювачем смаку. Максимум на філе варять. Загалом це все типу Галини бланки, як вище написали
Бегущаяпо
• 06 мая 2025
Ответ дляИМХОля
Дякую
Бегущаяпо
• 06 мая 2025
Ответ дляКумедна
Дяеую. Блін сум був майже 1000 грн. Надіюсь таки на мʼясі варили 😀
Бегущаяпо
• 06 мая 2025
Ответ дляГолена блондинка
Дякую
Сметчица• 06 мая 2025
Ответ дляКумедна
а минимум??
Бегущаяпо
• 06 мая 2025
Ответ дляВідморожена
Я надіюсь ви достойно заробляє у у житті. Бо дуже розумна
Ласунка• 06 мая 2025
Пошаманю• 06 мая 2025
Ответ дляВідморожена
Вживати пігулки під час їжі? Хіба не так?
Сметчица• 06 мая 2025
Ответ дляЛасунка
Купите в Сильпо такой готовый бульон, раз лапшу купили и будет вам суп, как в ресторане))
стоит как домашняя курица!)))
Бегущаяпо
• 06 мая 2025
Ответ дляЛасунка
Дякую. Я доречі маю дещо схоже
Бегущаяпо
• 06 мая 2025
Ответ дляВідморожена
Не так
Господи там взагалі мало бути слово ЇЛА
Вспокойтеся)
КонФФетОшка• 06 мая 2025
Ответ дляБегущаяпо
Господи там взагалі мало бути слово ЇЛА
Вспокойтеся)
Та хіба ж вчительки можуть здогадатись, що л і д поруч стоять))
КонФФетОшка• 06 мая 2025
По темі, неочищена цибулина або куркума. Тільки на цибулині залиште 1-2 слоя, а не все цибулиння, бо буде занадто рудий.
Бегущаяпо
• 06 мая 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Дякую
Ух яка ж Я• 06 мая 2025
в теме столько хитростей, а по факту просто лук с тертой морковкой пожарить на подсолнечном масле, добавить в суп и будет тот самый золотистый цвет) от масла + морковки