Госпожа Белладонна• Изменено 06 мая 2025
У меня нет сил, не получается найти работу
Опускаются руки
А за 7тысяч грн я работать не хочу,предложили в аптеку на склад,там зп 7-8 тысяч грн, такую зп я не хочу
У меня есть опыт работы, но найти работу не получается
Капитанша• 06 мая 2025
Йдіть у маркет, там платять краще, але робота собача.
Завжди є вибір :(
Невгамовна сила• 06 мая 2025
Как именно вы ищите работу?
На скольких сайтах размещено резюме?
Как долго ищете?
Сколько уже было собеседований?
Как часто вы отправляете резюме или делаете звонок?
Вы у всех своих друзей и знакомых спросили могут ли они помочь?
На скольких сайтах размещено резюме?
Как долго ищете?
Сколько уже было собеседований?
Как_б_не_так• 06 мая 2025
дивини. В нас дефіцит працівників, а працівники не можуть знайти роботу.
Кубик Рубика• 06 мая 2025
Верьте в себя и у Вас всё получится.
Рассмотрите другие варианты, если они есть.
Білий Лосик• 06 мая 2025
Яке місто? Тільки що пропонували на аптечний склад 23 тыс на випробувальний термін,далі 25-27 тис
Душка-свекрушка)))• 06 мая 2025
Ответ дляБілий Лосик
А чим займатися на аптечному складі?
Я в аптеку не хочу ...а аптечний склад навіть не думала
Невгамовна сила• 06 мая 2025
**А за 7тысяч грн я работать не хочу,**
У вас много сбережений?
Вас содержит муж (или другой родственник)?
У вас есть другие источники дохода?
У вас есть возможность крутить носом?
У вас много сбережений?
У вас есть другие источники дохода?
У вас есть возможность крутить носом?
НеКонец-Света• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
В 50 берете?
Не служанка• 06 мая 2025
Менше ніж 15т я вже не бачу зп з робочим графіком у 5 днів і 8 годин .
Я впевнена що ви знайдете мінімум 15, якщо пошукаєте у схожих або трошки інших напрямках
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляНеКонец-Света
В 50 берете?
беруть адекватних. До вйни були більші вимоги (освіта відповідна, досвід)
є різні позиції - від робочих, робітники склада до менеджерів.
Сорока-ворона• 06 мая 2025
Автор, не відповідаєте, але все рівно запропоную. В Приват банк касиром або менеджером. Я працювала там довгий час, хто б що не казав, по зп там нормально. Касирам є плани, але на касі їх не важко і виконувати. Так, ввдповідальність за гроші, але вже давно там немає купи операцій на касах. Всіх відправляють на термінал. Потім робила я ще на двух організаціях по потужності не меньше Привата . Повірте, в кого немає з чим порівняти, то Приват дуже лояльні до своїх працівників.
Бо тут понарозповідають жахів)))
Там зп ваша буде рази в 3-4більша, ніж пропонують.
Бо тут понарозповідають жахів)))
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляНеКонец-Света
В 50 берете?
і шо шо 50? ценевирок. Мій чоловік в 47 ось змінив роботу, влаштувався у всім відому компанію на ЗП, яку не вірять шо така буває.
Сорока-ворона• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
То запропонуйте людям гарні умови.
Стигла полуниця• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Ну, сейчас мужиков выкосят, все деды на шикарные зарплаты пойдут. Вчера заправлялись на Радужном - оба заправщика 60+
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляСорока-ворона
То запропонуйте людям гарні умови.
все є на відповідних сайтах, на сайті компанії. Я не кадровик і ЛПР в цих питаннях.
НеКонец-Света• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Ну ,тогда у меня галлюцинации ...и это не мне говорят:’ну,вы понимаете,у вас возраст..’
И до лампочки мое во. До лампочки опыт руководящей работы,опыт работы истопником пиролизного котла,завхозом, уборщиком,представителем ....до лампы. Возраст спрашивают-в уборщицы!
СережкинаЯ• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
У вас дефицит зарплаты, а не работников от слова раб.
Стигла полуниця• 06 мая 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Не говорят такого
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляСережкинаЯ
краща ніж 7, про яку пише автор.
Ну і так 100500 грн ніхто не буде платити кладовщику. Хороша людина це не професія.
Білий Лосик• 06 мая 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А чим займатися на аптечному складі?
Чому в аптеку не хочете? В аптечному складі забирать замовлення на ліки
НеКонец-Света• 06 мая 2025
Люди,будьте ближе к жизни. Не все живут в Куйовах.
В маленьких городах грустно с работой
Сорока-ворона• 06 мая 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Та з жінками не так все просто, чесно кажучі)) Якщо ти ніде не працювала довгий час, не цінний працівник зі своїм великим списком клієнтів, то якось не дуже тебе хочуть бачити.
Я все життя пропрацювала, то я ще в 47 можу вибирати собі роботу і навіть ставити умови. Бо в мене досвід великий, в мене клієнти, навики. Мене хочуть бачити в себе деякі компанії.
Але жінці без досвіду що запропонують? Просиділа останні 10 років дома, чого? Навіщо такий працівник?
Ваш чоловік працював, він спеціаліст, того він і циниться.
Как_б_не_так• 06 мая 2025
Ответ дляСтигла полуниця
та.. діди. Он їздила Чернівці- Сучава 900 грн проїзд 50 км. За шо? Київ- Варшава автобус 1400, а тут 50 км 900.