Svitlana Mako• 06 мая в 17:32

Істмоцеле, або ніша у рубці!

Добрий вечір! При постановці на облік не звернули увагу, що в узд вказано наявність ніші в рубці матки від попереднього кесарського розтину. Це було в 10 тижнів, помітили лиш у повних 12 тижнів. На повторному узд цей діагноз не ставлять мені. Але вже поставили всі можливі загрози і налякали мене, що аж тонус матки з´явився від нервів. Питання: хто з таким стикався? Як проходила вагітність? Переривання кажуть робити пізно, бо по узд 12тижнів + 2 дні... Дякую всім, хто відгукнеться.
Алина-1240• 06 мая в 17:55
Прерывание и не испытывать судьбу.до 17 недель даже просто в жк отправят, доплатив немного
Наполеон Бонапарт• 06 мая в 18:01
да уж, только в постсовке такое скотское отношение к беременным и вообще женщинам - запугать так, что и ребенка не захочешь, суки.. Жалобы и симптомы были до беременности? если ниша никак не проявляла себя, то понятия не имею о каком прерывании речь, если ее наличие вообще под вопросом. В таких случаях стоит обратиться за квалифицированным мнением к оперирующему хирургу, а не слушать теток в поликлиниках.
автор Svitlana Mako • 06 мая в 18:37
Ответ дляАлина-1240
У вас був подібний досвід? Сказали, що вакуум ніхто вже робити не буде...
автор Svitlana Mako • 06 мая в 18:38
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Жалоб никаких, для меня это как гром среди ясного неба. Два заключения узи: на одном есть, на другом нет. У них в глазах паника и расстерянность.
homefeya• 06 мая в 19:43
Хочу поділитися своїм досвідом.
Перед плануванням третьої вагітності робила УЗД(в минулому два КС), теж ніша, не маленька.
Коли ставала на облік, цікавилася у лікаря, чи треба хвилюватися, робити додаткові УЗД.
Лікар відповіла, що ні.
За вагітність робила 4 УЗД, ніша не збільшувалася.
Народила планово , 3 КС, дитинка 4 кг.
Все добре.
P.S..Питала у лікаря-сонолога за свій рубець(уже під час вагітності). Запитавши скільки пройшло після останнього КС(у мене це 10 років), сказала не хвилюватися.
автор Svitlana Mako • 06 мая в 19:49
Ответ дляhomefeya
Хочу поділитися своїм досвідом.
Лікар відповіла, що ні.
Народила планово , 3 КС, дитинка 4 кг.
Все добре.
Мене лиш лікар узист заспокоїла, а в консультації таке враження, що зговорилися. Всі знають про цю ситуацію, всі ойкають і айкають, лякають, нагнітають, що в один момент матка лопне, плацента вросте. Вчора вакуум пропонували, сьогодні кажуть, що пізно...
Млинець Мій• 06 мая в 20:00
Жах.
Гінеколог під час обстеження( до вагітності) теж була трошки здивована , коли я сказала , що планую третю вагітність:налякала, що треба буде часто робити УЗД і взагалі, воно вам треба.
Чесно, злякалась
Потім почала читати, деяких країнах взагалі на ці ніші не зважають, роблять і 4 КС.
У жодного лікаря не було до мене питань з приводу цього, тільки у мене,
автор Svitlana Mako • 06 мая в 20:03
Ответ дляМлинець Мій
Жах.
Чесно, злякалась
Лікар узист сказала, що якби всіх з тими нішами і рубцями відправляли на вакуум, то вони б крім чисток більш нічого не робили.
автор Svitlana Mako • 06 мая в 20:04
Ответ дляМлинець Мій
Жах.
Чесно, злякалась
Як у вас все пройшло? Мені теж кажуть, що узд щомісяця робити, а то й частіше.
Млинець Мій• 06 мая в 20:12
Все добре.
Щоб не хвилюватися, я б звернулася до іншого фахівця за порадою
А щоб взагалі все було б добре, я б змінила жіночу консультацію.
Вам треба не хвилюватися, а отримувати
задоволення від процесу.
автор Svitlana Mako • 06 мая в 20:15
Ответ дляМлинець Мій
Все добре.
Вам треба не хвилюватися, а отримувати
задоволення від процесу.
Дякую за підтримку. Завтра записалася ще до одного лікаря. Хочеться тверезого роз´яснення, а не ойкання і айкання.
Млинець Мій• 06 мая в 20:18
Я думаю, що все у вас буде добре.