Сірничок• 06 мая в 21:03

У кого нещодавно вперше оновлювались чоловіки?

Є питання до вас. Прошу без критики та образ. Брат не оновлювався зовсім. Військовий квиток є. Зараз є можливість зробити бронювання але потрібно оновитися в додатку Резерв. Питання до тих, в кого чоловіки/брати/знайомі так само оновлювали данні вперше нещодавно! Чи є у них в резерві - В розшуку, треба уточнити данні і все в такому дусі ? Чи є в когось абсолютно зелений (чистий) резерв ? Дякую за відповіді і розуміння
Ручки-Крючки• 06 мая в 21:39
Ответ дляЛялькодзьоб
звичайним, підї´дуть та заберуть
Ну от. Відповідь автора - працює офіційно.
То скажіть, чому його наразі не здали в тцк?
Для цього потрібно оновити дані?😂
Ви взагалі чули про закони для роботодавців про облік військовозобов´язаних?
Чи окуляри НЕрожеві заважають?
Глаза_в_3_карата• 06 мая в 21:49
Автор, я бронюю і веду облік
Дуже багато умов для бронювання — не в розшуку, оновив данні, працює офіційно і т.д, 20 тис з/п
Все це відомо, але головна умова, щоб він світився в рееєтрі ВЗ в дії по підприємству, тобто данні по ньому передані в ПФУ на протязі доби після прийому
Ніхто заздалегідь не спрогнозує, що там у нього в резерві, а може він призовник у 45 років по документах, а може була повістка на Укрпошті, а він не отримував і т.д. Список той можна продовжувати
-Ань-• 06 мая в 21:50
Ответ дляРучки-Крючки
Ото треба було встановити додаток. Боявся?
В жодному законі не пишуть про додаток!
Ручки-Крючки• 06 мая в 21:51
Ответ для-Ань-
В жодному законі не пишуть про додаток!
Ну не хочете додаток, то можна було в ТЦК сходити
Ручки-Крючки• 06 мая в 21:52
Ответ для-Ань-
В жодному законі не пишуть про додаток!
А що це за картинка?
-Ань-• 06 мая в 21:52
Ответ дляРучки-Крючки
Можна сходити, а можна не сходити.
Ручки-Крючки• 06 мая в 21:53
Ответ для-Ань-
Можна сходити, а можна не сходити.
Ну от автора брат і не сходив. Кожен сам вирішував,як краще
-Ань-• 06 мая в 21:53
Ответ дляРучки-Крючки
А що це за картинка?
Давид Арахамія інформує про Резерв+ і порівнює його з ковідним сертифікатом.
Ручки-Крючки• 06 мая в 21:55
Ответ для-Ань-
Ну це да.....Це потужне джерело.
КвІток?🤣 Це букет?
автор Сірничок • 06 мая в 21:57
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Автор, я бронюю і веду облік
Враховуючи ваш досвід - ви би порадили ризикнути і скачати чи краще лишатися «в тіні» ?
Глаза_в_3_карата• 06 мая в 22:02
Ответ дляСірничок
Я роблю так: резерв встановлює, якщо бока вилазять в ньому — готую лист від підприємства про критичність, де розписую чому нам цей працівник потрібен, далі він прибирає ті бока, сплачує штраф, перестає бути червоним в Дії, далі бронюємо, післ цього приводить паперовий ВоД в ідеальний стан: ВОс актуальна, ВлК, звання
автор Сірничок • 06 мая в 22:03
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Дякую ❤️
Глаза_в_3_карата• 06 мая в 22:05
Ответ дляСірничок
Дякую ❤️
Але якщо підприємство його не бачить в списках ВЗ в Дії— то гарантовано проблемний кейс
А ще там видно статус — не на обліку, або ЗНЯТо, то точно не забронюється
Тут как тут• 06 мая в 22:47
Ответ дляСірничок
В незалежності від того є резерв чи ні, всі дані про чоловіків містяться в реєстрі Оберіг- там є синхронізація з усіма іншими реєстрами, починаючи з Пенсійного фонду. А Резерв+ покаже статус, якщо не оновив вчасно дані- в розшуку.
Пи Пи Пилюля• 07 мая в 01:44
В мене чоловік через юриста «пробивав» який в нього статус. Платив 1500 грн десь
ГоловнаЯ• 07 мая в 10:51
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Молодчинка. Дякую
Мальдивирую• 07 мая в 23:28
Ответ дляСірничок
Так, але є підводні каміння. Бо є страх показати себе в застосунку. Отримати штраф і не отримати бронь. Бо брат точно не піде самостійно в військкомат. Він один забезпечує фінансово маму
Так буде служити і теж буде забезпечувати маму. Чим цей ухилянт краще інших чоловіків які служать в ЗСУ?
Мальдивирую• 07 мая в 23:31
Ответ дляСірничок
Так, він працює офіційно.
Як він може працювати офіційно, якщо устроїтися треба через тцк і працедавець подає дані по військовому обліку на всих чоловіків?