Я_уеду_жить_в_Лондон!• 06 мая в 21:42

Пробыла в Украине месяц вернулась назад в Польшу.

Сижу плачу. Как у нас всё таки классно. Люди золотые. И тепло... а красиво так. Всё в цвету. Никогда я здесь не приживусь. Приехала а сердце как будто там оставила
Сплюшка• 06 мая в 22:59
Ответ дляТоскующая
Деякі люди далі себе, на жаль, нічого не бачать. І не в кількості вищих освіт чи кваліфікацій справа. Навзаєм!
так ви ж теж далі себе не бачите) тому і робите узагальнюючі висновки про всіх. Так, ви помічаєте злих, я їх також помічаю. Але на відміну від вас, помічаю і інших людей. І це не дає мені підстави казати про всю Україну, що тут всі злі і всі бігають по атб і секондам.
Всі не бігають, і всі не злі.
Ось про це я писала, а не про те, що всі багаті і щасливі.
Пешеходик• 06 мая в 23:00
Ответ дляЗапароленое одеяло
От далі продовжує хамити
Але нічого нового - дуже діагностично - прямо клінічний випадок
Ви себе почитайте прям з першого речення,багато чого зрозумієте)
Пешеходик• 06 мая в 23:00
Ответ дляЗапароленое одеяло
Помітно
Фонтанує виховання і знання географії
Книжку відкрийте чи що)
Тоскующая• 06 мая в 23:01
Ответ дляСплюшка
Всі не бігають, і всі не злі.
Удалено администрацией...
Млинці зі смайликом• 06 мая в 23:03
Ответ дляВерочка 100%
Да досить вже хаять виїхавших. Мені тут,в Україні ,неможливо вже! От щойно знову приліт. Люди загинули. Як можна спокійно жити.
Нехай хоч хтось поживе нормально!
Київ ?
Одеса ?
Млинці зі смайликом• 06 мая в 23:04
Ответ дляВерочка 100%
Суми
Гірко розуміти , що не всі вас зрозуміють .
Сплюшка• 06 мая в 23:05
Ответ дляТоскующая
Удалено администрацией...
роздвоєння особистості чи два акаунти поплутали?))
смішно вийшло, але вже не цікаво.
Млинці зі смайликом• 06 мая в 23:06
Ответ дляМотористка
Що для вас помиї? Якщо написати, що в Україні захмарна корупція або повне порушення прав людей, то це вони чи адекватна критика і реальний стан речей?
Реальний стан речей .
Нажаль.
Млинці зі смайликом• 06 мая в 23:12
Ответ длявсе по ГОСТу!
Автор дуже Вас розумію. Яка в нас країна чарівна... вся така наче жива, дихаюча, енергетика шалена. В мене дитина боїться вибухів і в нашому місті це ризик для життя...багато загинуло від уламків... важко все це.. Але я ніколи рожевих окулярів і не мала щодо інших країн. В мене колега в 90ті поїхала до Ізраїлю а в 2010 приїздила в гості і ридала, каже зараз би ні за що не поїхала, а тоді голод, холод, рооти нема і перспектив не бачила, все вона там пройшла. мову вивчила і робота дуже престижна..але домої її дуже тягне... Крізь є свої позитивні і негативні сторони, а дім один.
Дякую Вам за теплоту
ПультОт_БМВ• 06 мая в 23:13
Ответ дляМотористка
А зачем прямо сейчас, во время войны, это все писать?
Зажуженная Жужжа• 06 мая в 23:15
А мне наоборот так в этой грязи и с этой властью жить трудно. Только стены и лечат.
Пешеходик• 06 мая в 23:17
Ответ дляДлинноНожка
Ой, я тоже когда приезжаю, то вспоминаю, что можно не здороваться, спасибо-пожалуйста не употреблять. Что тележкой подтолкнуть в супермаркете -это норм, сраться с матюками в домовом, школьном, рабочем чате - обычная история
И что на форуме тебе никто никогда не поможет,а только обосрут даже рецепт никто не подскажет,а начнут - вас что,в гугле забанили))
Залетна Я тут• 06 мая в 23:25
Ответ дляБорода
Мы тут, живущие под шахедами и ракетами, уж точно вам не посочувствуем. Можете не возвращаться никогда
Удалено администрацией...
мадам Везувий• 06 мая в 23:34
Автор, а де ви живете в Польщі? Бо моє око навпаки радіє тут, все просто потопає в зелені і квітах, чисто і красиво ( на відміну від того міста, де я жила в Україні).
Просто красавица• 06 мая в 23:47
Ответ дляПультОт_БМВ
Закрывать глаза на все? Это уже ракушка называется
ПультОт_БМВ• 06 мая в 23:50
Ответ дляПросто красавица
Возвращайтесь в Украину, и боритесь с коррупцией и нарушением прав человека. А сидеть за границей и ’воевать с коррупцией’ на Советчице - невелика гласность.
Брюлик в стразах• 06 мая в 23:50
Автор, я була в Києві тиждень, в неділю повернулася. До цього повернення в Україну вже навіть не розглядала, у нас тут карти побиту і більш-менш налагоджене життя. Але в Києві зрозуміла, що мій дім там. Я люблю Київ. Там моя родина. Моя квартира. Не знаю що робити. Я в трансі. Тому що шкода вкладеного часу. І повертатися вже буде важко, і дитина 3 роки ходить до польскої школи. але тут я зовсім самотня і живу на зйомі. Що робити? поговоріть зі мною...
Просто красавица• 06 мая в 23:52
Ответ дляПультОт_БМВ
Зачем мне это? У меня нет девизов и лозунгов. Я просто называю вещи своими именами. Отрицать явное очень глупо
ПультОт_БМВ• 06 мая в 23:53
Ответ дляПросто красавица
Раз у вас есть потребность продекларировать что-то, то вам нужно задать себе вопрос ’Зачем вам это’.
Просто красавица• 06 мая в 23:55
Ответ дляПультОт_БМВ
Потому что я не живу в ракушке. Коррупция в Украине это уже факт, как вспышки на солнце, например. Так почему отрицать это?
Борисфенка• 06 мая в 23:56
Ответ дляБрюлик в стразах
І я в понеділок була в Києві. А в середу прилетіло по ДрімТауну біля мого будинку, всі склять шибки.
Також в трансі, але знаю, що робити, сидіти і не рипатися. На жаль.
ПультОт_БМВ• 06 мая в 23:56
Ответ дляПросто красавица
Это бесцельный троллинг. Жаль что вы под анонимом, добавила бы в список игнорирования.
Просто красавица• 06 мая в 23:57
Ответ дляПультОт_БМВ
Так игнорируйте сейчас. Зачем отвечаете? )))
Брюлик в стразах• 07 мая в 00:03
Ответ дляБорисфенка
Зараз на жаль так. Поки війна не закінчиться, ми повертатися не будемо. Але все ж таки є надія що найближчим часом вона закінчиться і треба буде вирішувати де будувати своє життя
ГороховаЯ• 07 мая в 00:03
Езжайте в нормпльную страну, мне даже не хочется в Украину ни на день, 3 года не выезжала и не собираюсь.
Ду да ду да ду• 07 мая в 00:07
А я люблю Польшу, мой второй дом. Комфортно, уютно, спокойно. Все цветет, зеленеет,чисто, куда хочешь-поедешь, что хочешь-купишь.
Борисфенка• 07 мая в 00:16
Ответ дляБрюлик в стразах
Діти самі і вирішать. Не найближчим, на жаль.
успокойте_Меня• 07 мая в 00:19
Ответ дляКолдунья-вещунья
А в Польші холодно і нічого не цвіте ?
Ви точно в Польші ?
Ну холодно у моем городе в Польше ) но белье высохло )
Відповів всім• 07 мая в 00:20
Ответ дляЛеопардові панчохи
И это я не попала не под один прилет, а только тревоги. А вот сестра приехала и мама ее в метро выгнала, маме 70 лет, больное колено но тревожность жуткая.. Автор, у вашей дочери есть друзья? Как ее адаптация прошла?
А мамы тревожность, но вы под обстрелы ещё даже не попадали, но стемались 12 этажа
Мотористка• 07 мая в 00:33
Ответ дляПультОт_БМВ
Не на часі? Так?