Стояла на пішохідному переході, чекала зелений. Дві дівчини розмовляли про те, що в однієї з них мама вирощує гортензії. Дуже цікаво було почути, що від кислотності ґрунту змінюється забарвлення самої квітки. Чи це дійсно так?
Кто крайний?• 06 мая 2025
Да, фиолетовый/синий/розовый. Медь в корни надо складывать, когда сажаете.
Лукава_Кiшка• 06 мая 2025
Так, уе спец сорт. Їх бажано садити вже в кислихгрунтах, як ні то підкислювать самому.
На Закарпатті самі по собі ростуть цілими рядами під дворами. Блакитний неймовірний колір
Снегопадка• 06 мая 2025
да, но это не все гортензии, а макрофилы. Есть еще древовидные и метельчатые. Те, вроде, не меняют цвет в зависимости от кислотности почвы
Кто крайний?• 06 мая 2025
Ответ дляДело было давно
Добриво є, яке робить гортензії синіми.
Только те сорта, где есть окончание блю и старые распространенные сорта
Дело было давно• 06 мая 2025
Ответ дляКто крайний?
Чесно, я не знаю, які в мене сорта))) спробую підживити, то дізнаюсь, підходящі чи ні)
Lor111etta• 06 мая 2025
Широколистим або макрофілам потрібна певна кислотність грунту ,щоб вони взяли з нього алюміній і залізо для зміни кольору.
Такі сорти називають мінливими або хамелеонами.
Якщо ж цих елементів бракує ,то ми добавляємо сульфат алюмінію або алюмо-калієвий галун.
За один раз колір не зміниться,потрібно починати з початку сезону підливати такі рослини
Lor111etta• 06 мая 2025
Ответ дляКто крайний?
Звідки така інфа?
Lor111etta• 06 мая 2025
Ответ дляДело было давно
Треба раз в тиждень підливати .Вже тижнів три назад.
Я,особисто,свої гортензієві хащі не годна фізично всі пролляти.
В мене спосіб легкий-насипаю під кущами кристали алюмінію
Гарнюнька• 07 мая 2025
Ответ дляСтрекоза любви
А вас?
Меня - нет. Поэтому когда мне был интересен этот вопрос, я прочла в Гугле об этом.
Ответ дляГарнюнька
А я здесь спросила, у садоводов с опытом. Или только с вашего разрешения така опция доступна?