Люблю кетчуп• 07 мая в 00:59
Чоловік не хоче інтиму .
Це просто якийсь абсурд, вже як пів року випрашую в нього іншим. Вже 4 рази за пів року піднімала цю тему, що мені через дні три-чотири треба інтим , не спимо більше тижня. Розмова вже дійшла то того , що я сказала заведу собі людину для цього. Він почав мене обзивати . Що робити і цій ситуації ?
Ні за холодну воду• 07 мая в 01:01
Скільки років чоловікові, моєму 38, ситуація схожа, при чому він звинувачує мене, що я уникаю сексу.
Люблю кетчуп
• 07 мая в 01:02
Ответ дляНі за холодну воду
Печенюшка• 07 мая в 01:06
А чого ви витрушуєте з людини секс у вигляді претензії? Нормально поговорити ні? Може щось сталося, стрес у людини, проблеми зі здоровʼям.
А може він вас не хоче, бо поглядає на іншу. Чи може ви агресивна чи багато їсте мозок. Хто знає, що там у вас.
Жена_КотораяСтена• 07 мая в 01:06
спочатку шукати причину. багато обставин можуть впливати на лібідо.
а може в нього така статева конституція і з віком йому стало так норм.
Мрію про космос• 07 мая в 01:07
А что там можно хотеть? Он же вас имел уже сотни раз, во все позы и места
В браке самый унылый секс
Латвийские_Номера• 07 мая в 01:09
Ответ дляПеченюшка
Може від автора стало вонять або п´ятки порепались і деруть чоловікові спину. Або який-небудь грибок на нігтях від погляду на який у нього падає будь-яке бажання в сторону авторки.
Люблю кетчуп
• 07 мая в 01:09
Ответ дляПеченюшка
Ну то ж зрозуміло, що я говорила . Я пів року назад почала говорити нормально. То я не хочу я втомився , то я просто тебе не хочу , то я спати хочу . Казала іди в лікарню або пішли разом , немає часу не хочу, так а мені що робити ?
Я такая - жду трамвая• 07 мая в 01:09
Он не обязан вас по вашему графику , или ищите причину или развод
Люблю кетчуп
• 07 мая в 01:11
Ну поки в мене такий прекрасний вік я теж не повинна чекати
Печенюшка• 07 мая в 01:11
Ответ дляЛюблю кетчуп
Причин там кілька. Мені здається, на чистоту у вас поговорити не вийшло, ліпить відмазки. Відносини не дуже, так? Давно ви в шлюбі?
Бесконечность-не предел• 07 мая в 01:11
Ответ дляЛюблю кетчуп
Тогда разводитесь. Вы ’приелись’ друг другу.
Латвийские_Номера• 07 мая в 01:11
Ответ дляЗначит надо
А ми мастурбуємо, окремо, і вже ніхто нічого не випрошує.
ви один одному противні фізично? Роз ´їлися, лінитеся митися чи постаріли? Просто одне діло якщо взагалі не хочеться, а інше якщо хочеться але один від одного тошнить
Б´ю байдики• 07 мая в 01:12
Как говорил мой бывший друг,я хотел бы иметь два три контакта.
Я его понимаю. Я бы тоже хотела иметь пару постоянных мужчин и регулярно с ними встречаться. Романтика и так далее.
А потом пришла домой и никто не морочит голову. И не скучно,если например три четыре мужчины.
Значит надо• 07 мая в 01:13
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ні, не огидні зовсім, тупо лінь займатися сексом, та й пристрасті немає давно, одноманіття, легше потєрєбонькать і баєньки.
Люблю кетчуп
• 07 мая в 01:13
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ні
Бесконечность-не предел• 07 мая в 01:13
Ответ дляБ´ю байдики
Ой,соглашусь)
Б´ю байдики• 07 мая в 01:15
Ответ дляБесконечность-не предел
Ой,соглашусь)
Это на самом деле приятно. Они пишут, флиртуют. Сегодня с одним, через пару дней с другим,по графику. И не надоедает.одела платье ,чулки допустим, накрасилась и пошла.
Бесконечность-не предел• 07 мая в 01:16
Ответ дляБ´ю байдики
Верю,очень даже
Бесконечность-не предел• 07 мая в 01:17
Я вообще понимаю, что новомодный принцип гостевого брака очень даже прекрасен
Б´ю байдики• 07 мая в 01:20
Ответ дляБесконечность-не предел
Верю,очень даже
Не знаю правда как это будет в глубокой пенсии. Нужно ли будет пару дедов ,чтоб вместе ходить в парк или играть в карты,но пока рано думать. А там тоже варианты появятся. Ну пару котов само собой, и пару дедов.но чтоб не тошнили круглосуточно.
Поліпривіт всім• 07 мая в 01:21
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ви 100% праві! Не чекайте, далі все гірше тільки буде, повірте досвіду. Мабуть різна полова конституція і ніяк ви його не заставите, якщо йому не треба.
Цигарний шланг• 07 мая в 01:21
Ответ дляПеченюшка
Агрессивный меня и выедающая мозг - еще поищи))
А муж хочет
Так что не аргумент )
А муж хочет
Так что не аргумент )