Люблю кетчуп• 07 мая 2025
Чоловік не хоче інтиму .
Це просто якийсь абсурд, вже як пів року випрашую в нього іншим. Вже 4 рази за пів року піднімала цю тему, що мені через дні три-чотири треба інтим , не спимо більше тижня. Розмова вже дійшла то того , що я сказала заведу собі людину для цього. Він почав мене обзивати . Що робити і цій ситуації ?
Ленивица-красавица• 07 мая 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Это на самом деле приятно. Они пишут, флиртуют. Сегодня с одним, через пару дней с другим,по графику. И не надоедает.одела платье ,чулки допустим, накрасилась и пошла.
Куди пішли?
Бесконечность-не предел• 07 мая 2025
Ответ дляталый снег
Може, в приватних можна с тваринками? Бо мені зараз тоже плани зруйнували....
Можно ще перейняти досвід деяких європейських країн. Вони організовуються самостійно,тобто знімають великий будинок, заселяються туди 3-6 осіб (в залежності від кількості кімнат) та організовують колективний побут. Я була трохи здивована, але мені сказали, що то нормально останнім часом і краще для людей похилого віку.Можливо,до нашої старості ми зможемо щось подібне перейняти
Тень льва• 07 мая 2025
У мене такий же був, як бігав за мною, інтересу в сексі вистачило на пару місяців, далі здувся, почав ображати, потім на інших задивлятися, так і послала
муха в кедах• 07 мая 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Так у нас начебто вже є такий досвід. Називається ’комуналка’
Бесконечность-не предел• 07 мая 2025
Ответ длямуха в кедах
Комуналка-це коли ти не можеш обирати сусідів
Тракторні війська• 07 мая 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Може від автора стало вонять або п´ятки порепались і деруть чоловікові спину. Або який-небудь грибок на нігтях від погляду на який у нього падає будь-яке бажання в сторону авторки.
Шо-шо падає?
Губки-уточкой• 07 мая 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Автор, 3 рази за минулий рік, не гневіть бога))
Нам по 50+ і ми домовилися якщо цілий місяць не було сексу, то в останній день винь та поклади без відмовок
Пасти Ла• 07 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Мені 34
Так отправляйте мужа к урологу. Может простатит, может импотенция. Если не пойдёт лечиться, всё равно ваш брак скорей всего закончится разводом. Вам всего 34, вы молодая , здоровая женщина., а мужу уже не нужен секс. Ну или у него секс с другой.
Пасти Ла• 07 мая 2025
Ответ дляМрію про космос
А что там можно хотеть? Он же вас имел уже сотни раз, во все позы и места
В браке самый унылый секс
Тогда почему муж против того, чтобы жена завела любовника, если он больше её не хочет ?
Пасти Ла• 07 мая 2025
Ответ дляЛовлю капці
ще не вистачало чоловікові на шиї гулящої баби в хаті
Ну жена же терпит импотента в хате. Так что и муж потерпит любовника жены. Если сам не способен на секс, то пусть хоть другой мужик жену порадуеет)
Принцепесочка• 07 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну то ж зрозуміло, що я говорила . Я пів року назад почала говорити нормально. То я не хочу я втомився , то я просто тебе не хочу , то я спати хочу . Казала іди в лікарню або пішли разом , немає часу не хочу, так а мені що робити ?
Может у него другая?
Принцепесочка• 07 мая 2025
Ответ дляЗначит надо
А ми мастурбуємо, окремо, і вже ніхто нічого не випрошує.
Сколько лет?
Пасти Ла• 07 мая 2025
Ответ дляПеченюшка
Як варіант чому ні, депресняк накрив. Сказати точно може тільки чоловік автора.
Так что мешает идти к психиатру и лечиться от депрессии, если она есть?
Пасти Ла• 07 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Шукайте коханця, чоловіків для сексу без зобов´язань знайти простіше всього
Муж навекрняка начнёт ревновать, следить , устраивать скандалы. То что он не хочет автора , не значит , что согласен на любовника у жены.
Ленивица-красавица• 07 мая 2025
Ответ дляПасти Ла
А він і не повинен знати
Пасти Ла• 07 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
А він і не повинен знати
Автор уже сказала, что заведёт любовника. Значит он будет на стрёме.
Мастер Класс• 07 мая 2025
Ответ дляПеченюшка
Якщо секс був і щез, то є причина.
Ваш чоловік не схотів вирішувати свою проблему. Навпаки, відповідальність за відсутність сексу переклав на вас. То ви й правильно вчинили, що пішли, 7 років… терпіння у вас янгольське.
Я не змогла зраджувати
Бабуся мороз• 07 мая 2025
Ответ дляЗначит надо
То же самое, уже 6 лет. Даже не знаю, как бы я отнеслась, если бы он меня вдруг домогаться начал.
Значит надо• 07 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
А навіщо тоді теребонькати?
Заради оргазму, а є ще інші варіанти?!
Ленивица-красавица• 07 мая 2025
Ответ дляЗначит надо
Заради оргазму, а є ще інші варіанти?!
Дивно,а навіщо?
Я пані прохана...• 07 мая 2025
Ответ дляМрію про космос
В браке самый унылый секс
так и есть....
Однозначно, менть мужика.
Та и не надо ему было угрожать любовником. Тихонько бы ходила улыбалась.
Однозначно, менть мужика.
Жена брата Админа• 07 мая 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Я бы сдалась в дом пристарелых-и под просмотром, и подруг можно найти, и ухажера
Вот вы смеётесь, а моя подруга сейчас работает в доме престарелых в Польше. И рассказывала, нелавнр был у них скандал. У большинства проживающих, тех кто ещё ходит сам, нашли сифилис. И это не какая то байка. У людей вполне себе есть половая жизнь.
Бесконечность-не предел• 07 мая 2025
Ответ дляЖена брата Админа
А чего бы и нет?И я не смеялась, я реально думала над своей старостью
Плету интриги• 07 мая 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Как говорил мой бывший друг,я хотел бы иметь два три контакта.
Я его понимаю. Я бы тоже хотела иметь пару постоянных мужчин и регулярно с ними встречаться. Романтика и так далее.
А потом пришла домой и никто не морочит голову. И не скучно,если например три четыре мужчины.
А чому не маєте?