ША! я прийшла!• 07 мая 2025
Як у вашої дитини проходило прорізування зубів?
Боляче, з температурою, без сну?
ЖаннаНеАгузарова• 07 мая 2025
Старша плакала часто коли різались зуби. З молодшою навіть не помітила коли вони вилізли.
Личко Невеличке• 07 мая 2025
У кожної по різному((( старший мало не помер, нараз 12 зубів полізло в 1.3 року((( а так, ніби більше ніяких серйозних проблем ні у однієї дитини не було. Все очікувано)))
ПироженкА• 07 мая 2025
Со старшим лежали в больнице, под капельницей, высокая температура, расстройство, ничего не ел... У младшей все вылезли незаметно.