Люблю кетчуп• 09 мая в 08:05

Во сколько лет вашему ребенку лечили 1 коренной зуб?

Малинка• 09 мая в 08:06
В 13 перед брекетами надо было все проверить и пролечить. Один лечили минут 15.
Мой завтрак• 09 мая в 08:07
Сейчас 12, один зубик с кариесом, нужно идти лечить
Перловая Кашка• 09 мая в 08:08
В 11 лет лечили один минут 15
Ms. Сама прямота• 09 мая в 08:08
У старшего ребенка еще не лечили(подросток) У младшего уже в 7 лет вылез со скрытым кариесом.
Та прям багіня• 09 мая в 08:09
В 23
Xвостокрутелка• 09 мая в 08:09
В 15
Наивная Хо• 09 мая в 08:10
Один ни разу не лечили. Только три, под наркозом. Лет в 14, вроде
Пишу каліграфічно• 09 мая в 08:12
11 років пломбовані канали в одному і в 13 років пломбовані канали в другому. Стоматолога відвідуємо кожні пів року, і кожен візит знаходить лікар початковий карієс, лікуємо
автор Люблю кетчуп • 09 мая в 08:22
Ответ дляПишу каліграфічно
Не говорит почему так портятся?
автор Люблю кетчуп • 09 мая в 08:23
Моей 12 один зуб пролечили , мне сказали это очень рано стали портиться..
Пишу каліграфічно• 09 мая в 08:25
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не говорит почему так портятся?
Напевно генетика, у мене теж погані зуби.
Пишу каліграфічно• 09 мая в 08:27
Ответ дляЛюблю кетчуп
Не говорит почему так портятся?
Деякі постійні зуби уже росли з карієсом
Черпак_для_фантазий• 09 мая в 08:36
Старший в 26, младшей 14, пока не лечили.
Диверсификация• 09 мая в 09:08
За дитину не скажу, ще рано, скажу за себе. Одразу, як вилізли зуби, вже були погані. В 16 уже перший зуб корінний видалили, перші зуби накрили коронками( чи варто казати, що до 35 в мене лишилося 8 зубів, і плюс 8 з штифтами і коронками….
Allein74999• 09 мая в 09:11
В 9
Мадам Тю-лю-лю• 09 мая в 09:19
Ще не лікували, 22 роки.
Регулярні огляди були, брекети були, видалення 2 нижніх зубів мудрості були.
маска Ілона• 09 мая в 09:27
В классе 2-3(((
Намакушка• 09 мая в 09:33
Как выпали 5-ки, оказалось, что между ними и шестерками образовался кариес, пиишлось лечить две 6-ки.
Без QR коду• 09 мая в 12:22
Ответ дляПишу каліграфічно
В Вашої дитини і в Вас самої значний дефіцит мінералів. Генетика тут ні до чого.
Пишу каліграфічно• 09 мая в 17:16
Ответ дляБез QR коду
Я ніколи на них не здавала аналіз на мінерали, ви перша хто мені таке каже, можливо ви і праві. А як ще можна, без аналізу азнати про дефіцит мінералів? На ланний момент не можу зробити цей аналіз.
У мене ще й адентія 5рок, не були закладені, та не виросли.