Анонім Завгосп• 07 мая в 17:14
Коли стане морально легше?
Декілька днів тому я створювала тут тему, що чоловік як щур, вибачте поза моєю спиною подав заяву на розлучення, нічого не повідомивши мені, при тому стояв і говорив як я важлива йому і дитина.
Я вже стільки виплакала, що мені здається як наче робот стаю. В душі страх і пустота…
Заяву він так і не забрав, більше того розказав яка погана я, у всьому винна лише я, і взагалі у мене вже мало б бути принаймі 3 дітей а я така погана , що тільки одну змогла. При цьому ще рік тому я дуже просила що хотіла б другу дитину а він казав що не хоче
Я ворог народу. Ну заяву він забирати про розлучення не буде. Мені треба вчитись жити по новому. Просто дуже важко так як вірила і довіряла.
Коли стране легше дівчата?
Я себе відчуваю дуже зрадженою і приниженою… на душі якась тривога і біль
Коли стране легше дівчата?
Біле пальто• 07 мая в 18:40
Ответ дляАнонім Завгосп
Так раніше піднімав
Так я чудово розумію тому і вище писала що за таким як він навіть не варто було б зараз страждати
А воно всеодно болить! Я ж нічого не заперечую…
Рада за вас,что это дерьмо само отвалилось.
Дівка в намисті• 07 мая в 18:40
Ответ дляАнонім Завгосп
Так раніше піднімав
Ну добре, я рада, що всесвіт сам вас рятує
Анонім Завгосп
• 07 мая в 18:45
Ответ дляДівка в намисті
Хоч і я не просила…
Але значить так і треба. Заява подана, він її не забере
Що далі буде зі мною невідомо , але шось буде
Біле пальто• 07 мая в 18:46
Ответ дляАнонім Завгосп
Хоч і я не просила…
Вы не работаете,нет родителей, нет своего жилья?
Рання пташка• 07 мая в 19:18
Ответ дляАнонім Завгосп
Так мені дуже образливо що у всьому винна лише я.
Ну і те що він вибачте як щур просто отак за спиною. Людина просто зламала всю мою довіру і все що було в мені(
А ви зробили , як вам радили? Сказали:’ що давно планували розлучення, добре , що ввін подав’, тепер вам клопоту немає.
Анонім Завгосп
• 07 мая в 19:50
Ответ дляРання пташка
Чесно? Ні. Я багато плакала і ще й позорисько кричала як ти міг поза моєю спиною