Анонім Завгосп• 07 мая в 17:14

Коли стане морально легше?

Декілька днів тому я створювала тут тему, що чоловік як щур, вибачте поза моєю спиною подав заяву на розлучення, нічого не повідомивши мені, при тому стояв і говорив як я важлива йому і дитина.
Я вже стільки виплакала, що мені здається як наче робот стаю. В душі страх і пустота…
Заяву він так і не забрав, більше того розказав яка погана я, у всьому винна лише я, і взагалі у мене вже мало б бути принаймі 3 дітей а я така погана , що тільки одну змогла. При цьому ще рік тому я дуже просила що хотіла б другу дитину а він казав що не хоче
Я ворог народу. Ну заяву він забирати про розлучення не буде. Мені треба вчитись жити по новому. Просто дуже важко так як вірила і довіряла.
Коли стране легше дівчата?
Я себе відчуваю дуже зрадженою і приниженою… на душі якась тривога і біль
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 17:44
Ответ для.Апельсинка.
То всього на всього думка колишнього чоловіка. Він вже пішов з квартири?
Так, речі забрав
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 17:45
Ответ дляБіле пальто
Ну вы ж не расстались ещё, привыкать жить без него, суд,алименты, вещи, встречи с ребенком и все такое.
Я вже звикаю жити без нього.
Речі він уже всі забрав
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 17:45
Але дівчата я зрозуміла що то була і моя помилка
Бо він був для мене центром всесвіту а так не можна
Біле пальто• 07 мая в 17:46
Ответ дляАнонім Завгосп
Я вже звикаю жити без нього.
Речі він уже всі забрав
Все равно ещё будете общаться, и на суд не ходите, затяните ему удовольствие
Біле пальто• 07 мая в 17:46
Ответ дляАнонім Завгосп
Центр вселенной для вас это вы
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 17:46
Ответ дляБіле пальто
Знаєте я не хочу затягувати суд 🥺 я хочу щоб все закінчилось в 2025 році. Той рік я точно запамʼятаю назавжди
Сиамская сороконожка• 07 мая в 17:47
Та вже повинно стати легше. Мудло відпадає саме від вас. Діло в то. Нуйомайо. На манікюр сходіть ;)
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 17:47
Ответ дляБіле пальто
Центр вселенной для вас это вы
Але всі ці роки для мене був він. А точно не я
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 17:47
Ответ дляСиамская сороконожка
Я вже і забула коли на манікюр ходила
Сама собі вдома робила, малювала нігті звичайним ліком.
культУра• 07 мая в 17:47
Ответ дляАнонім Завгосп
Так мені дуже образливо що у всьому винна лише я.
Ну і те що він вибачте як щур просто отак за спиною. Людина просто зламала всю мою довіру і все що було в мені(
Не тяните в этих обидах, не циклитесь на них. Вам надо жить дальше, быть счастливой и тд. Почитайте про нарциссрв и манипуляторов. Примите что он не любил, вы ошиблись. И идите дальше, не справляетесь психолог. Счастья вам и радости!
.Апельсинка.• 07 мая в 17:48
Ответ дляАнонім Завгосп
Ні, мені. Що я така погана мама а він так хотів дітей
Але мав зі мною тільки одну бо я погана мама а при тому рік назад я так просила що хочу ще другу дитину.
Сміх і годі просто
Винна я у всьому абсолютно
І добре що не нарожали йому. Що б ви зараз робили з двома-трьома? Скільки вам років?
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 17:48
Ответ длякультУра
Дякую 🥰так, мені то все тільки прийняти треба
Дуже дорога помилка
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 17:48
Ответ для.Апельсинка.
Мені 30. Майже 30.
Так, якби було двоє дітей я взагалі б здуріла напевно….
культУра• 07 мая в 17:49
Ответ дляАнонім Завгосп
Дуже дорога помилка
Зато вы стали взрослее, умнее и получили здорового ребёнка. И поняли ошибку не в 50+ а раньше и можете ещё все поменять
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 17:51
Ответ длякультУра
Ой я так дорого поплатилась за цей досвід. Фізично і морально. Фізично я дуже здала , вигляд дуже не добрий
Морально то взагалі.
Але так, це все досвід
.Апельсинка.• 07 мая в 17:51
Ответ дляБіле пальто
Навпаки раджу чим пошвидше обірвати всі контакти
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 17:51
Ответ для.Апельсинка.
Так, я буду намагатись спілкуватись тільки по дуже великій потребі. Більше нічого
Сиамская сороконожка• 07 мая в 17:55
Ответ дляАнонім Завгосп
Я вже і забула коли на манікюр ходила
Тіки не ідіть на сам процес розлучення з гарним манікюром, не треба ради цього осла очі навіть наражатися, фарбуватися. Отак як проснулися можна в піжамі іти, причесуватись не треба. От вже після розлучення - прийдіть покупайтеся з найкращим гелем для душу, гарячої кави зробіть чи чаю, зробіть укладку, манікюр, викиньте сміття і хлам.
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 17:56
Ответ дляСиамская сороконожка
Колись коли він багато шантажував мене що піде, я так хотіла щоб він побачив мене красивою і так далі
А тепер…ви праві. Ну не в піжамі, але точно наряжатись для нього ні.
.Апельсинка.• 07 мая в 17:57
Ответ дляАнонім Завгосп
Мені 30. Майже 30.
Ви ще дівчина молода. Ви шо) все ще буде)
Сиамская сороконожка• 07 мая в 17:59
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну я так про піжаму перебільшила.. Ви все зрозуміли правильно. Ну нема задля кого косметику час тратити.
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 18:11
Ответ дляСиамская сороконожка
Він мені ще такі слова сказав: коли я йду з дому то я себе відчуваю щасливим, повним сили і дисципліни аби щось робити і я дуже і дуже щасливий
Мені аж жити хочеться. Це так було образливо чути, направду…
Дівка в намисті• 07 мая в 18:15
Ответ дляАнонім Завгосп
Це ваша тема https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-90082932 ?
І ця https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3686620-3
Сиамская сороконожка• 07 мая в 18:16
Ответ дляАнонім Завгосп
Бачили ми таких сповнений сил)))) Борщу не зварять, не прибирають, клубніка не переполють своїм камазом сил. Такі повні сил, що можуть навіть з дивану не вставати... )))
Хай вале пошвидше! Скатіртю йому дорожка!
Звикли до одного, звикнете і до іншого. А на їх зміну завжди приходять кращі 😍
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 18:22
Ответ дляДівка в намисті
І до чого ви тут це кидаєте? Щоби що?
Дівка в намисті• 07 мая в 18:23
Ответ дляАнонім Завгосп
І до чого ви тут це кидаєте? Щоби що?
Бо ви із теми в тему описуєте як вас принижували. Вам це подобається обговорювати?
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 18:25
Ответ дляДівка в намисті
Мені просто болить і поділитись немає з ким, розумієте? Зараз вже точно настав кінець він подав на розлучення
Дівка в намисті• 07 мая в 18:26
Ответ дляАнонім Завгосп
Розумію. Але ж він і руку на вас піднімав, ви розумієте що повинні були самі подати на розлучення вже давно?
Дівка в намисті• 07 мая в 18:30
автор Анонім Завгосп • 07 мая в 18:36
Ответ дляДівка в намисті
Так раніше піднімав
Так я чудово розумію тому і вище писала що за таким як він навіть не варто було б зараз страждати
А воно всеодно болить! Я ж нічого не заперечую…