Зубная фея• 07 мая 2025
Как мир перевернулся, заметили?
Мой дедушка был угнан в Германию в возрасте 15 лет, вернулся в 17 сам и вскорости его отправили воевать в штрафбат (типа может шпион).
А теперь его внучка и правнуки живут в Германии.
Он не дожил, но, думаю понял бы - он неплохо и тогда еще понимал почему и зачем была ТА война.
Ваши родственники воевали?
ЯяяКакаджамбо• 07 мая 2025
Ответ дляКрайня невістка
А , она из Казахстана ?
Все понятно
Не знаю, я вообще не поняла к чему этот казахстан, учебники и остальная бредятина. Видимо задело, что я пуйловский парад упомянула.
Ответ дляBochum
По каким костям настоящих победителей? Вот честно, осточертело это. То есть в Украине лежат кости настоящих победителей, а все остальные кто с немцами воевали, это кто? Мои предки из казахстана, один без вести пропавший в 41м, другой убит в 42м. То есть они - никто, да? Ненастоящие. Совести у вас нет. Учебник хотя б открыли. Позорище.
вы может не так поняли коммент? в Москве в этом году будут праздновать Победу говно-СВОшники, которые в Украине сейчас топчут могилы настоящих победителей той войны. - я так коммент поняла.
Апель-синка• 08 мая 2025
Ответ дляНамакушка
Татова мама теж була у Німеччині, народила там доньку і залишила її там з батьком.
родила от немца и оставила ребенка ему?
vasilisa-l• 08 мая 2025
Ответ дляЗубачистка
Почитайте о докторе Менгеле и его опытах
Почитайте про журналістику Вікторію Родину, тіло якої повернули з російського полону, без внутрішніх органів, трахеї, мозку😥
2025 рік...
lekon-lekon• 08 мая 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
А Сталинградская битва где была?В Турции?
А ви в курсі, що найбільша танкова битва була не під Сталінградом, а у нас під Луцьком-Дубно-Бродами, де було танків в 3 рази більше, ніж під Сталінградом, більше 3 тис з радянської сторони, і більше 700 шт з німецької. І вся ця кількість танків вже була біля західних кордонів і з 23 червня по 29 була битва, тобто радянський союз готувався сам нападати на Німеччину, от тільки програли, німці вчасно вдарили, а срср не готувався захищатись, тому й програли. І в жодному історичному підручнику про це ні чичирк, бо пропаганда така.
lekon-lekon• 08 мая 2025
Ответ дляКрайня невістка
Вы как гомосексуалисты , которые утверждают что их права угнетают
Вас никто не гнобит , кому вы нафиг нужны чтоб на вас силы тратить просто так .
Это вы уже всех придолбали своими парадами столетней давности
А почему вы парады не устраиваете по погибшим в Голодомор ? Так нет же , активизация у вас идет 9 мая исключительно .
Які паради в Голодомор
Це у кацапів в крові паради
Маска-0b9f• 08 мая 2025
Ответ дляlekon-lekon
Луцьк,Дубно і Броди зазнали таких же руйнувань,як і Сталінград?
lekon-lekon• 08 мая 2025
Ответ дляБабця в мештах
эту тему поднимаете вы. Это флуд в теме автора.
Ее никто не трогает. Решили поменять направленность темы?
Про дразнили - неправда.
Я училась среди русских и другая национальность - это было интересно и круто.
Про дразнили - неправда.
Та невже, а шовінізм з пелюшок і тупі анекдоти про хахлов, чукча-чітатель, грузін, чорножопих і т.д.
Інтєрєсно бути рускім, тоді було інтересно і круто.
Млн рускіх (Локоцка республіка) які служили нацистам були покарані? Ні, бо рускіє. А нацменшинства вивезли в Казахстан, Сибір. Однакове ставлення
lekon-lekon• 08 мая 2025
Ответ дляMellisa
Очень понравился немецкий 4-х серийный фильм - Наши матери, наши отцы. Мы всегда смотрели наши фильмы, это был взгляд с той стороны. Там они себя не оправдывают, если что. В рашке он был вроде бы запрещен. Рекомендую посмотреть.
Ага, у українців зобразили в тому серіалі як відбитих вбивць, такі душевні німці, просто хотіли чистоти раси, малєнькіє люді, від яких нічого не залежить.
lekon-lekon• 08 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Як це змінює факт про найбільшу танкову битву? Думаю, що небагато залишилось міст і селищ від участі 4 тис танків та арти.
В Україні були знищені 700 міст і більше 2 чи 3 тис сіл, то яке питання про Сталінград?
Маска-0b9f• 08 мая 2025
Ответ дляlekon-lekon
Яка найбільша танкова битва під Луцьком,якщо в ході Сталінградськоі битви було втрачено німцями біля трьох тисяч танків,а радянською армією більше чотирьох тисяч?Украінська вікіпедія про це говорить.Поки іі ще не переписали.
lekon-lekon• 08 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Вікіпедія Та́нкова би́тва під Бродами (відома також як битва під Ду́бном, битва за Дубно—Луцьк—Броди, 23—29 червня 1941) — найбільша танкова битва в світовій історії.[3] Між 1-ю танковою групою групи армій «Південь» Вермахту і радянськими механізованими корпусами
катерина12009• 08 мая 2025
В тій війні моя родина постраждала з обох боків.. батька бабусі повісили свої ж коли звільняли, бо він був старостою і ніхто не заступився хотя вмовляли всім селом. А її молодшого брата забрали в Німеччину і кастрували.
Так світ перевернувся і фашистами зараз інші, слава богу мої не дожили до цього
Дурні теми з розряду ’Вася у 5му класі побив Чокотило. Правда, згодом Вася виріс, і теж когось убив. То різко біжемо тепер виправдовувати Чокотило, і взагалі він, виявляється, майже друг і герой.’
Цікаво, а нафіга? Як одні вбивства заперечують чи невілюють інші? До чого ці порівняння взагалі?
Маска-0b9f• 08 мая 2025
Ответ дляlekon-lekon
Ця битва тривала 6 днів.Сталінградська битва тривала півроку.
lekon-lekon• 08 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Битва під Дубно була провалом радянського керівництва, хоча техніки там було в 3 рази більше, ніж у німців, тому й шаидко закінчилась, а Сталінградська битва була месивом, більше млн загинуло з радянською, і 1,5 млн німців (+ Італія, Румунія, Хорватія, Угорщина), сралін заборонив евакуацію місцевих (як схоже з Маріуполем) жінки з дітьми рили окопи. Від командування відсторонили Жукова, тому й була перемога. Пишуть, навіть, що генерал Василевський запропонував план операції «Сатурн», метою якого було прорвати німецькі війська на річці Дон і захопити Ростов-на-Дону. У разі успіху цього наступу, інші групи армій «Південь» були б оточені на Кавказі. Але сралін і Жуков були проти, хоча можна було відкинути нацистів і розгромити і війна могла б закінчитись у 1943 році і скільки ще б жило людей