Мороженная курица• 07 мая в 23:13
Ви б подарували будинок родичам?
Чи продати і забрати кошти собі?
У нас є нерухомість, вони живуть на оренді. Просять продати/подарувати, такої суми в них немає, типу будуть віддавати роками, ціна питання +-11000$.
Результат:
вже голосів:
346 (68.24%)
Продати чужим людям.
125 (24.65%)
Продати їм.
36 (7.1%)
Подарувати.
Патика-мотика• 08 мая в 00:51
Ответ дляЦвіпканя
Автор, мені теж подобається такий варіант. Просто дарувати ...ну у Вас не та фінансова ситуація і люди, щиро, доволі наглі. Хай займають десь гроші та купають у Вас за півціни. Чи частинами виплачують.
Просто так не пускайте. Будете погана, без грошей і вигнати не зможете.
В мене маса негативних прикладів.
Близька подруга безкоштовно майже 20 років живе у квартири родички в Києві.
Чоловіка вже туди привела. Дитину народила. Тепер ’хрінова’ родичка, що не хоче дати довіреність на ту квартиру...так. отака щедрість закінчилася тим, що її кляне вся родина, що вона тепер родині з бейбіком не хоче ту квартиру дарувати/продавати.
Думаю, та родичка дуже жаліє, що пустили туди 20 років назад мою подругу..
В мене маса негативних прикладів.
Чому за півціни?
Мороженная курица
• 08 мая в 00:53
Ответ дляПатика-мотика
В смислі тиснуть? Щоб подарували?
Ну вони це називають ’продали’, тільки грошей немає.
Цвіпканя• 08 мая в 00:54
Ответ дляПатика-мотика
Чому за півціни?
Ну тому що родичі.
Тому що дійсно дід будував той будинок для своєї родини і, мабуть, так би хотів.
Бо якщо фінансово все так погано, то будуть збирати ті гроші 10+ років.
Такий довгий строк як би натякає, що не віддадуть повністю вже ніколи.
А так і автор щось отримає.
І родичі все-таки отримають адекватне ставлення, а не як будь-які покупці з вулиці.
А так і автор щось отримає.
Мороженная курица
• 08 мая в 00:55
Ответ дляЦвіпканя
Ну тому що родичі.
А так і автор щось отримає.
Патика-мотика• 08 мая в 00:59
Ответ дляЦвіпканя
Ну тому що родичі.
А так і автор щось отримає.
Троюрідні - це явно не дідові діти чи онуки. Всі інші - третє ребро від сраки. Він не для них будував.
Хай виплачують 10 років, чому ні? Виплатять - оформити на них.
Патика-мотика• 08 мая в 01:00
Ответ дляМороженная курица
Якась же сума є? Хай дають спочатку її, а інше частинами. Проконсультуйтесь з нотаріусом, як краще оформити в такому випадку.
Мама Никитки-2• 08 мая в 01:02
Батькам і дітям. Всі інші родичі гуляють лісом. Не дарувала б і ніякі розстрочки не давала б.
Мама Никитки-2• 08 мая в 01:04
Ответ дляМороженная курица
Це для нас теж великі кошти, але і без них проживемо, бо в них перспективи мати житло немає взагалі, виходить така собі благодійність собі в мінус.
Відкладіть ці 11 тис дітям. А родичі вже дорослі, хай підіймають дупи і починають працювати. 11 тис це не аж такі захмарні гроші
Сало не люблю• 08 мая в 01:05
Ответ дляМороженная курица
Як вам такий варіант, компроміс для всіх, всі задоволені і ніхто не в образі;
Будинок наприклад 12к$, ми беремо з них 6000$, і оформлюємо на них доки, і їм добре, бо купили дешево, і нам непогано, лохами себе відчувати не будемо. Але знову ж таки, питання оплати невирішено, навіть цієї суми.
Навіщо ви намагаєтеся увійти в чиєсь положення за свій рахунок? Який ваш зиск?
Упругая попка• 08 мая в 01:07
Смотря какой дом. В селе или в городе?
Если в селе пустующий дом с землей, где вы ничего не садите, то пустить пожить какое-то время, пока они не накопят на своё жилье. Но есть риск ссоры, когда со временем попросите их на выход.
Я считаю, что тут нет повода для обид с их стороны. Потому что, продав кому-то по нормальной рыночной цене этот дом, вы существенно улучшите свою жизнь- купите машину или вложите в покупку новой квартиры, оплатите учебу ребёнку и т.д.
Мама Никитки-2• 08 мая в 01:07
Ответ дляМороженная курица
Вони хороші люди, багатодітна родина, завжди нас пригощають домашніми продуктами, не жаліють ніколи.
Класс. То ж зайок їм вже дали, а авторка і лужайку дасть)
А не розмножуватись в орендованому житлі їм щось забороняло?
Упругая попка• 08 мая в 01:10
Ответ дляМороженная курица
Угощение в виде продуктов с огорода не так много стоит, чтобы дарить дом.
Упругая попка• 08 мая в 01:13
Ответ дляМороженная курица
Автор, есть ли что-то, что вы давно очень хотели, но отказывали себе? Зубные брекеты, курсы английского, новая мебель, машина и т.д. Вы фактически хотите подарить 6000 долларов.
Но решайте сами.
Мороженная курица
• 08 мая в 01:20
Ответ дляУпругая попка
Но решайте сами.
Та звичайно, гроші ніколи не будуть зайвими, але совість мене буде гризти.
Мороженная курица
• 08 мая в 01:22
Ответ дляМама Никитки-2
Тут ви праві, люди не дуже переймалися майбутнім цих всіх дітей.
Упругая попка• 08 мая в 01:23
Ответ дляМороженная курица
Це будинок, який ви самі не купляли, так?
МамОмужа• 08 мая в 02:06
С какого перепуга я должна что-то дарить? У меня родственники адекватные, такое не просили бы.
Мороженная курица
• 08 мая в 02:30
Ответ дляУпругая попка
Я ні, будували батьки.
Мороженная курица
• 08 мая в 02:30
Ответ дляМамОмужа
А в нас отакі цікаві
МамОмужа• 08 мая в 02:36
Ответ дляМороженная курица
А в нас отакі цікаві
И у них получается вас развести. Знают на кого наседать.
Мороженная курица
• 08 мая в 02:39
Ответ дляМамОмужа
Ах, обмануть меня не трудно!..
Я сам обманываться рад! ©
Дайте згадаю• 08 мая в 02:44
Автор, все не читала... Якщо поставити себе на місце Вас, тоб то власниці, то ні і ще раз ні. Якщо родички, то і так зрозуміло, що так.
Мій дідусь все життя допомагав сестрі, вона пройшла німецький табір з їх матір´ю . Він в цей час залишився один у 14 років, зовсім один.За замовчуванням все було їй, її дітям і онукам. Від свого спадку він відмовився на їх користь, сам жив з бабусею у будинку її батьків.Родичам потрібніше... Вони ні разу йому не допомогли і доки він міг робити і. їм допомогати, він був любий дядько, а як став старим, то став чужим дідом. З часом нерухомість ту вони продали, діду ,навіть, пачку чаю не купили в подяку. Як шакали ділили ті гроші. Життя зараз таке, що сьогодні був дім, а завтра нема. Не приведи Господь, може й самім знадобитись.А може здасте і буде копійчина, чи продасте і буде ремонт чи машина. Думайте про себе.Я, коли виїжджала з дому, мала нерухомість.
Дім у мами, квартира у свекрухи. Зараз все зазнало руйнування різної важкості. Якщо вийде повернутись, то буду дивитись, що біль придатне для житла, якщо щось вціліє до того часу, і самі будем цілі. Думайте про себе, автор. Самі знаєте куди ведуть добрі наміри.
Мороженная курица
• 08 мая в 03:17
Ответ дляArgesha
А вони вам що в цьому житті дарували?
А, вже прочитала... Молочко, продукти... Тоді одного будинку буде замало. Дайошш два!
Ми ніколи не мірялись, хто скільки, кожен давав по своїм можливостям.
Тут надолго• 08 мая в 04:12
Смотря какие родственники. Любимой сестричке отдать, всё равно, что себе оставить.
Юпитерная• 08 мая в 04:42
Ответ дляМороженная курица
Так, нахально просити продати будинок не маючи грошей, мені ця ситуація теж неприємна.
Мене б насторожило саме питання: чужі , по суті , люди просять подарувати хату. Якщо вони не мають до будинку відношення, то це маніпуляція чистої води: змусити думати вас себе винною в тому, що ви маєте де жити, а вони ні. Це не ваша провина, що вони орендують. А от подарувати просити - це вже занадто
Юпитерная• 08 мая в 04:47
Ответ дляМороженная курица
Немає, вони все це знають, тому і тиснуть.
Це був їх вибір народжувати багато дітей немаючи квартири. А тиск - це вже за гранню. Припинила б будь яке спілкування.
Мороженная курица
• 08 мая в 04:48
Ответ дляЮпитерная
Оце наочний приклад прислів´я; простота хуже воровства. Вони що думають, те й кажуть.
Юпитерная• 08 мая в 04:53
Ответ дляМороженная курица
Я буду проклята, але з 10000$
З якого це дива. В них є батькі, рідні брати і сестри. Ви яким боком до них. Чому вони вирішили, що можуть забрати ваше майно. Це вашого дідуся.
Мороженная курица
• 08 мая в 04:58
Ответ дляЮпитерная
Всі живуть однаково скрутно, від зп до зп на оренді.