Ms. Откровенность• Изменено 08 мая 2025

Перемирʼя. Невже ми дозволимо кацапні спокійно провести парад на червоній площі?

Виходить, що 3 роки кацапські тварі знищують країну, вбивають наших людей, а тут їм треба спокійно відсвяткувати 80 річчя Перемоги і провести парад, тому вони просять в ці дні перемирʼя, бо їм так хочеться.
Та закидати той парад всім, чим тільки можна, всім, що долетить.
Навіть, якщо збиватимуть, воно все падатиме на голову, гримітиме та горітиме. Буде чудовий екшн.
І не треба про «отвєтку». Ми її вже четвертий рік отримуємо. Тільки за що?

Поки ставлю тему в розділ «свята», почитати анонімні думки. Потім адміни знімуть анонімки.
Результат:
вже голосів: 528
269 (50.95%) Зірвати парад на червоній площ
145 (27.46%) Дати кацапам провести парад
114 (21.59%) Какая разница
автор Ms. Откровенность • 08 мая 2025
Ответ дляАнонимба
А я хочу щоб іпануло не по площі з тими мертв´яками.. А щоб по їх садочкам і школам. щоб кацапня вила на руїнах над тілами.... от тоді вони відчують всі ’мощзь їх сЄрЄо’... не дійде, так.. але...
Вибачте
Ви не повірите…
З доброї людини, за роки війни я перетворилася на злобну тітку по відношенню до кацапні. Ненавиджу їх всіма клітинами тіла.
Якби прилетіла ракета на кацапський садочок і всіх розірвало на шматки, безмежно раділа би.
Бо то росте майбутній ворог.

Раніше жили, раділи, мріяли, планували. Зламали все наше життя.
Мая твая не панимать• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Вам с дивана хорошо видно?
Це відкриті дані, що зброю і гроші на зброю ми четвертий рік випрошуємо
Що людей ловлять на вулиц і бʼють, щоб відправити в саму могутню армію світу. А чого ми ще не взяли Москву ?
Анонимба• 08 мая 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Автор, простите конечно, но видимо IQ украинцев в известной таблице, всё-таки слишком завышено...(( Вы действительно не понимаете, чем это чревато и какие последствия для страны могут быть на международном уровне?
прикольно
для нас на міжнародному рівні реакції МАЮТЬ бути
а для парашистів за щоденні діянія - лише атата((((((((
чаревна• 08 мая 2025
Люблю такие заявления с дивана, как воевать надо, куда бить и что делать 🍿🍿🍿
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ длябибизяна
Безуглая написала,что половина воюющей армии Украины сейчас находится в сзч
Фронт, я так понимаю, уже у Вас под домом, раз воевать некому?
Радуга-дуга• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Вас в гугле забанили, или Вы ни разу не общались с жителями других стран, с начала войны?
А, понятно ))) я думала у вас конкретные данные есть, а у вас ничего ))
Головний кошак• 08 мая 2025
Ответ дляМиллениалка
Украина уже поддерживает перемирие, трехдневное, ничего никуда не полетит
Ну и глупцы тогда.. 11-го путлер лупанет с новой силой, а еще одного парада не будет уже впереди.
Анонимба• 08 мая 2025
Ответ длячаревна
ну людина озвучує свою думку..
чи з дивані не можна - трреба мовчати в тряпочку?
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
А почему ’втАрая армия мира’ ещё не взяла Киев, Одессу, Львов?
Радуга-дуга• 08 мая 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Ви не повірите…
Бо то росте майбутній ворог.

Вам лечиться пора
Анонім Секретар• 08 мая 2025
Ответ дляАнонимба
прикольно
Так, а террористы КТО?
Я_не_аноним_100%• 08 мая 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Ніяких. Бо в будь якому випадку кончена кацапня вдарить по Україні після 9 травня. Можете скрінити.
Кудряшка Сью• 08 мая 2025
Ответ дляПП-шница
В ответ полетит на нас,к чему хорошему вы призываете,нужно это все остановить,а вам хочется войны ,жаль
Остановите путина
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Ничего, кроме логики и здравого смысла, а ещё близких людей в пискеле и знакомых по всему миру.
Вилосипедниця• 08 мая 2025
Вже балістика і тривоги. Яке перемирʼя?
Мая твая не панимать• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
це у вас з вашої роботи, з похотливими жителями інших країн, статистика 😂 мощно !
В курсі діла• 08 мая 2025
Проголосувала за «зірвати»
Хочеться шоу)))
Хоч і зрозуміло, що навколо параду все ППО стягнуто
чаревна• 08 мая 2025
Ответ дляАнонимба
ну людина озвучує свою думку..
Можно конечно и я свою озвучиваю
автор Ms. Откровенность • 08 мая 2025
Ответ дляБулькаю
Друг, це чудово! А де чоловік, син, батько?
Написала вже.
Чи кожному в особисті треба?
Чоловік на роботі. Київ. Броні немає.
Сину 13.
Сумніваюсь, що через 5 років це все закінчиться.
Якщо, не дай Боже, була би ймовірність окупації, виїжджали би зараз. Не змогла би жити під кацапами та прославляти велич параші.
Радуга-дуга• 08 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Нет. Нет логики и здравого смысла.
чаревна• 08 мая 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Так, а террористы КТО?
Голосом Баталова))
Я_не_аноним_100%• 08 мая 2025
Ответ дляВилосипедниця
Вже балістика і тривоги. Яке перемирʼя?
То путлєр Порадницю почитав і вирішив ’превентивно поздоровити Україну з парадобєсієм’.
Мая твая не панимать• 08 мая 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Ви не повірите…
Бо то росте майбутній ворог.

Ненависть породжує тільки ненависть, горе і біль
Ця вся радість вона швидкоплинна
Люба ненависть руйнує людину зсередини. Коротко - такі довго не живуть. Подумайте про це
Люблю_смаколики• 08 мая 2025
Ответ дляHelenny
Та ну, яка манька?
Ось без аноніма
Мені все одно
Хочеться помріяти
Мечтать не вредно
Ні грама• 08 мая 2025
Не має перемирʼя. Всю ніч каби падали. Зараз ракети і тривога на Сумщині. Про що ви?
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
1. Если хотели написать слово ’похотливые’ на украинском, то правильно будет ’хтиві’. 2. На нашем сайте есть абсолютно разные люди. 3. Будь они, хоть трижды похотливыми, это не мешает им думать, анализировать и понимать что к чему.
Единорог_помог• 08 мая 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Які всі правильні
Радієте за кацапню, що у них свято?
Взагалі то, свято у всіх. Перемогу здобули не тільки росіяни. Мій дід воював.
Will_Be...• 08 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Нет. Нет логики и здравого смысла.
Вы из оккупации пишете сейчас?
Анонимба• 08 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Ця вся радість вона швидкоплинна
зараз трохи чорного гумору додам.. вибачте, не стримаюсь...
’Коротко - такі довго не живуть’. Ще коротше: у нас сусід йобн..й тому довготу життя не прогадаєш
чаревна• 08 мая 2025
Ответ дляВилосипедниця
Вже балістика і тривоги. Яке перемирʼя?
Где? Карта тревог чистая