Кредитная• 08 мая в 14:44
Дівчата, діліться секретами. Як прибрати животик.
Мені 39.
Займаюсь силовими, пілатесом та розтяжкою.
Харчуюсь нутрієтивно і збалансовано. Тортики, піци і тд 5%.
Вага нормальна, шкіра сяє, целюліту нема візуально😀 ходжу до фіга, хоч і не кожен день.
Але бляха… животик. І не зникає.
Хто як зробив животик плоским?
Дякую.
Але бляха… животик. І не зникає.
Хто як зробив животик плоским?
Дякую.
Дюймовочка• 08 мая в 14:48
Ответ дляКросівки оригінал
Якщо це не жир, то це постава
Постава ?
А что это ?
Маурита• 08 мая в 14:50
Брать вес побольше, особенно на фитнесе. 2 года занятий. Есть достаточно белка и жира
Эт вернячОк• 08 мая в 14:52
Від спорту також може бути. Бачу в залі як навіть пресс качають натужуючи живіт.
Кредитная
• 08 мая в 14:55
Ответ дляЭт вернячОк
Що саме за животик? Локально жир? Слабкі мʼязи?
Жирок😀😀 мязи і постава ок.
Жир не вісцеральний, бо спокійно відділяється від сталевого преса🤣
Скіфська пектораль• 08 мая в 14:55
прохожу офигенный курс Виктории Коршак как раз про живот, там техники работы с животом, с дыханием, с лимфатической системой, мне очень нравится
Кредитная
• 08 мая в 14:56
Ответ дляФенте Фря
Абдомінопластика
Ой ні. Там не все так страшно
Дюймовочка• 08 мая в 14:56
Ответ дляА шо сталося?
Осанка
Поняла , спасибо )
Эх ))
Мне только абдоминопластику делать )
Эх ))
Мне только абдоминопластику делать )
Кросівки оригінал• 08 мая в 14:57
Ответ дляКредитная
Жир
Ну хіба займаючись спортом ви не знаєте що тоді це тільки дефіцит калорій?
Може у вас всього забагато, коли ви відпочиваєте? Я б залишила тільки силові. Від надмірних занять, надмірний апетит, ще і нема можливості організму достатньо відпочити
Эт вернячОк• 08 мая в 15:00
Ответ дляКредитная
Жирок😀😀 мязи і постава ок.
Тоді нічого. Будова така, що він піде останнім.
Робот Вертер• 08 мая в 15:00
Десь читала, що це можуть бути проблеми з відтінком лімфи, що ось це під пупком - це набряк. А шо робити - не знаю.
Відірву та викину• 08 мая в 15:00
Як тільки починаю їсти швидкі вуглеводи та цукор, відразу росте живіт. Єдине, що працює для мене, це відмовитися від цих продуктів
Кредитная
• 08 мая в 15:05
Ответ дляЭт вернячОк
От козел🤣
Кредитная
• 08 мая в 15:05
Ответ дляРобот Вертер
Дімфа спортом гарно ганяється, не мій випадок
Робот Вертер• 08 мая в 15:07
Ответ дляНайщасливіша
Думаю це тип фігури. Можливо, Ви яблуко
Ні, я точно не Яблоко. Так. Я почала бігати щодня - і наче краще. Йогою займаюся багато років - живіт на місці.
Найщасливіша• 08 мая в 15:08
Ответ дляРобот Вертер
Я груша, я з зайвою вагою без живота . Тому не знаю
Маурита• 08 мая в 15:09
Ответ дляРобот Вертер
Есть упражнения для тазового дна, разные растяжки, в зале на фитнесе это делаем с тренером
Кредитная
• 08 мая в 15:10
Ответ дляКросівки оригінал
Та знаю. Але особливо прибирати нема чого. Тарілка збалансована.
Не хочу знов проблем з волоссям, пружністю шкіри і тд.
Їм чітко 3 рази без перекусів. Кава з молоком і без цукру тільки після сніданку. Далі травяні чаї. Один шматочок чорного шоколаду або цукерка після обіду.
Зранку 2 яйця поюс велеченький салат з оливковою олією.
Обід риба запечена плюс салат, плюс повільні вуглеводи, аля декілька ложок макарон.
Вечеря домашня шаурма без соусу ( салат, запечена індюшка) або мясо запечене плюс салат.