Барвіночка• 08 мая в 22:33

Скільки сплачуєте дитині за коледж за семестр?

Україна.
Дивлюсь ціни. 42 тис грн це дорого за семестр на основі 9 класу?
Додаю напруги• 08 мая в 22:34
за приватний ні
Розвідка Маші• 08 мая в 22:35
В Україні?
Ниф_ниф• 08 мая в 22:35
Ответ дляРозвідка Маші
В Україні?
Грн
Мелочунь• 08 мая в 22:35
Гляньте ціни на єдбо. Як на мене , дорого.
hrystia• 08 мая в 22:36
Як на мене, дорого
Силиконочка• 08 мая в 22:36
У нас навчання на зуботехнічному відділенні стільки коштує, ще й конкурс величезний.
Коледж державний. Але на цю спеціальність бюджетних місць після 9 класу немає.
Шопингмонстр• 08 мая в 22:47
А хтось знає коледжі,куди можна поступить на основі мотиваційного листа,контракт?
Мелочунь• 08 мая в 22:48
Ответ дляШопингмонстр
Чому ви вважаєте, що ваша дитина не пройде вступне випробування? Чи ви закордоном?
Скользкая• 08 мая в 23:05
Очень дорого
Колупалочка• 08 мая в 23:34
Ответ дляШопингмонстр
Здається, з цього року немає такого. Всі здають вступні іспити.
Шопингмонстр• 08 мая в 23:57
Ответ дляМелочунь
Так,ми закордоном,навчання було онлайн,рівень не дуже,особливо фізика-математика.Англійська більш менш ,тому думали на філологію.
В школу вертатись не варіант,от і міркуєм.
Мелочунь• 09 мая в 07:38
Ответ дляШопингмонстр
Скоріш за все вам треба приїхати і вступити, а потім поїде собі.

Вступу за мот.листом точно не буде. Чисто теоретично могли б бути вступні випробування онлайн, але я такого ніде не чула, треба обдзвонити коледжі і спитати напряму. Починайте з тих, що в Харкові, Дніпрі, Запоріжжі.

Ну і, сподіваюся, ви в курсі, що програма в коледжі з математики і фізики така сама, що й в школі, плюс якщо плануєте після коледжа в універ, то для вступу все одно треба нмт.
Галя-краля• 12 мая в 19:37
Ответ дляШопингмонстр
У оптимы есть коледж, там без вступительных кажется.