Марафетчица• 08 мая в 23:05

Чому всі навколо питають "а ваша дитина ходить до садочка"?

Чому всіх так цікавить це питання. На майданчику, де я з дитиною. В перукаря, де я без дитини.
Чому?
Дайте згадаю• 08 мая в 23:06
Да просто интересно им. Обычный вопрос.
Панна Кота• 08 мая в 23:06
А вам стыдно?
Помеха справа• 08 мая в 23:07
Просто для того , чтоб спросить , всем абсолютно все равно куда ходит ваш ребенок
ЭтаваНиМожетБыть• 08 мая в 23:07
Просто для поддержания разговора, ну как говорят о погоде и природе
So_so• 08 мая в 23:08
Почему это Ваше больное место?
Ластоноша• 08 мая в 23:09
Я ещё не спрашивала.Щас...
а ваша дитина ходить до садочка?
Стрекоза любви• 08 мая в 23:09
Мами на майданчику можуть цікавитись, бо самі в майбутньому планують віддати. Адаптація, який садок, як довго в черзі стояли і тд?
Хтось просто щоб підтримати розмову. Як смолток.
Дама с заначкой• 08 мая в 23:09
За живое вас задели?
Любовь Калистратовна• 08 мая в 23:10
Просто праздный интерес.
автор Марафетчица • 08 мая в 23:10
Ответ дляSo_so
Почему это Ваше больное место?
Не знаю. Просто дістали. Таке враження, що як не буде ходити до садочка то всьо, клеймо 😄
Менее Более• 08 мая в 23:10
Надо же о чем то говорить. Это предмет разговора, не более.
автор Марафетчица • 08 мая в 23:11
Ответ дляСтрекоза любви
Я кажу ходить. Вони далі не продовжують нічого питати🤷‍♀️ мене це насторожує
Дайте згадаю• 08 мая в 23:12
Ответ дляМарафетчица
Может вам просто попить успокоительных ? Если такой простой вопрос вызывает у вас такую бурную реакцию, то с нервами у вас не очень хорошо.
So_so• 08 мая в 23:12
Ответ дляМарафетчица
Та нет, знаете. В чем проблема с садиком?
маска Ілона• 08 мая в 23:12
Ну можна ще про бізнес показники на біржі, чи які прогнози на півроку по курсу валют. Чи як задіяти ШІ в автоматизації, чи....
Як на мене садочок ближче до вашої теми мама+дитина
автор Марафетчица • 08 мая в 23:13
Ответ дляSo_so
Та нет не газлайтіть
автор Марафетчица • 08 мая в 23:14
Ответ дляДайте згадаю
Мабуть треба попити
Скользкая• 08 мая в 23:15
Бо 80% ходять, бо дитину ніде пристроїти. Я з гордістю казала, що моя не ходить, з нею сидить бабуся. Бабуся з дитинства з нею говорила англ і нім мовами.потім ми водили на всякі розвивалки. В 4 рочки дитинка вже читала. В 5 р.водила до вчительки -навчила писати.рахувати. я спокійно працювала і не знала що таке лікарняні тижнями. Моядитина не їла аб жменями як діти моєї куми, яких водили в садрок. В 1 клас пішла в 6 р. Програму хватала на льоту..все було легко. Я в садку не бачтла потреби взагалі. Дмвлячись на куму, то це тільки зло а не садок. Вона з лікарняних не вилазила- отити, бронхіти.причому в обох дітей різних за віком. Моя дитина завжди була соціальна, комунікабельна. Садок їй не був потрібен
Стрекоза любви• 08 мая в 23:17
Ответ дляМарафетчица
Можливо тихенько заздрять, що у вас вже є вільний час і 🐿️ до вас не приходить, як до мам, які 24/7 зі своєю дитиною постійно.
Скользкая• 08 мая в 23:22
Ответ дляМарафетчица
А що ж у вас далі питати? Ви як усі. Якби ви не ходили -то б спитали-а з ким сидить дитина?а куди водите на розвивашки? І т.д. а що вміє? А так нема про що питатм
автор Марафетчица • 08 мая в 23:24
Ответ дляСкользкая
Яке їм діло( я не люблю розказувати. Наче відчитуюсь перед кимось. Вони сторонні люди.
Скользкая• 08 мая в 23:27
Ответ дляМарафетчица
Просто мовчіть
маска Ілона• 08 мая в 23:27
Ответ дляСкользкая
’Моя дитина’, ’моя дитина’ пишіть краще бабуся закрила купу ваших питань раннього дитинства дитини. Не було б бабусі, то менше засуджували б свою куму, що в неї діти в садочку і хворіли
автор Марафетчица • 08 мая в 23:28
Ответ дляСкользкая
Просто мовчіть
Мовчати теж не можна, подумають странна якась.
Може задавати встречный вопрос ’А вы с какой целью интересуетесь?’😕
Ms. Iphone• 08 мая в 23:39
Также, как и ’когда уже замуж, а почему детей нет, а какая зарплата, а почему не работаешь?’ и т.д. )))
Везде есть беспардонные люди
автор Марафетчица • 08 мая в 23:46
Ответ дляMs. Iphone
Везде есть беспардонные люди
Вот вы меня понимаете, о чём я
Ms. Iphone• 08 мая в 23:50
Ответ дляМарафетчица
Вот вы меня понимаете, о чём я
Сама не люблю, когда нарушают личное пространство в беседе, научилась это пресекать, людям не нравится, конечно )))
Лялька в колисці• 09 мая в 00:02
Щоб знати, чи ви працюєте. Онлайн роботу більшість за роботу не сприймає, якщо хтось напише, що можна так працювати.
Лялька в колисці• 09 мая в 00:07
Ну а на майданчику, нічого дивного. Діти ж ходять зараз в садок, рідко хтось не ходить, тому їм цікаво куди ходить ваша дитина. Думають, може діти будуть там вітатися, може їх цікавить ваша думка про заклад, про вихователів.
автор Марафетчица • 09 мая в 00:07
Ответ дляЛялька в колисці
Нащо їм знати чи я працюю