А стільки пафосу було!
’Україна не може гарантувати безпеку світових лідерів у Москві 9 травня’(с) Зеленський.
Nathalie27• 09 мая в 12:33
Ответ дляTeonaa
Просто🤷♀️
Взяли провсяк випадок мир на час параду; провели; можна знов шмалять.
Це не атвєтка, а закінчення «перемирʼя» і посилення бойових дій. В прифронтових і так шмаляють.
Nathalie27• 09 мая в 12:39
Ответ дляEvga32
секта зеленського знов говорить, що він не те мав на увазі. Новина за новиною
Ви очікували обстрілів Кремля, а тепер на стадії заперечення?
Маска-0b9f• 09 мая в 12:43
Ответ дляNathalie27
«…не може гарантувати…» - це не значить, що Україна обовʼязково має шмальнути. Є ще внутрішні диверсії і терористичні акти.
А разве у Украины мировые лидеры просили дать гарантии?
Nathalie27• 09 мая в 12:44
Ответ дляEvga32
Я очікувала, що чоловіки або відповідають за свої слова, або не триндять.
Ви в цих словах побачили обіцянку обстріляти Кремль?
Маска-0b9f• 09 мая в 12:48
Ответ дляNathalie27
А вы что увидели?Что Путин поубивает мировых лидеров,а Зеленский хочет их уберечь,но не может?
Nathalie27• 09 мая в 12:58
Ответ дляМаска-0b9f
Нічого особливого, щоб надавати цим словам якесь сакральне значення
Маска-0b9f• 09 мая в 13:13
Ответ дляNathalie27
Это точно.Всему,что сказано нынешним президентом Украины,не надо придавать никакого значения.Начиная от ´стану на колени,чтобы не гибли люди´ и до бесконечности.
Ответ дляbegovelik
Так, тільки чомусь пафосу в тій заяві було на цілу обкладинку для західної преси. Гучно, ефектно — а по факту нічого. Створили очікування, попіарились на темі, а потім зробили вигляд, що ніхто нічого й не обіцяв. Стратегія в стилі: сказати голосно, а потім втекти в туман.
Сама придумала, сама образилась) або кожен бачить те, що хоче бачити
JannyMoney• 09 мая в 13:57
Ответ дляEvga32
Нє, ну шо ви, як можна. Там вообще про шашлики було, який кремль
Украина. Не может. Гарантировать. Безопасность.
Где здесь про то, что по параду будут стрелять? В каком из этих 5 слов?
Ответ дляbegovelik
так это ж уже не в первый раз)) главное сделать шоу, пропиариться, наобещать)) а выполнять не обязательно, стадо и так схавает)))
JannyMoney• 09 мая в 14:01
Ответ дляbegovelik
И только для некоторых он все еще великий лидор
Он президент Украины. Если вы украинка то он и ваш президент тоже.
Вы входите в эти ’некоторые’ :)
JannyMoney• 09 мая в 14:05
Кстати в прошлой теме на всесоветчиском Совете было решено, что бить по параду смысла нет. Советчицы ведь не могут ошибаться.
Ответ дляJannyMoney
Вы входите в эти ’некоторые’ :)
Президент — це не титул святого, а виборна посада. І якщо людина, яка обіймає її, системно зраджує довіру громадян, бреше, провалює ключові операції, порушує права людини, грається у шашлики під час евакуаційних катастроф і піариться замість реальної роботи — то для мене він не президент, а фігура глибокого морального і політичного банкрутства.
Провал з «вагнерівцями», перешийок, який ніхто не розмінував, обман з евакуацією, фальшивий пафос — це не дрібниці, це життя українців, за які ніхто не поніс відповідальності.
Тож ні, я не «входжу в ці деякі». Я входжу до тих, хто вміє думати, аналізувати і пам’ятати, а не кланятися телевізору.
JannyMoney• 09 мая в 14:08
Ответ дляbegovelik
так вы вышли из гражданства Украины? И кто тогда теперь ваш президент?
Всё остальное бла-бла в пользу бедных, не более. Думайте что хотите, он ваш президент.