Куда_бежать• Изменено 09 мая 2025
Работаю в школе в Германии…
Учителя женщины почти все без маникюра
Летом без педикюра в открытых босоножках
Сейчас некоторые в классе сидят в коротких куртках
Одна ( правда с отличной фигурой) пришла в начале лета в обтягивающих белых коротких бриджах и в майке
Иногда носят кофточки с опущенными плечами
Почти все без косметики, вообще
На уроках залазят на стол и сидят на нем перед детьми
Почти все без косметики, вообще
Розбещена цяточка• 09 мая 2025
Ответ дляТролю як можу
Ми не в Германії, але слова моєї дитини:’мама,уявляєш,тут можна підійти до вчителя і задати питання, і ніхто навіть кричати не буде’ у мене досі викликають жах. Це все,що треба знати про наші школи. Зараз вже 9й клас, дитина досі дивується, чому наші вчителі роблять все назло дітям,а тут навпаки підтримують і допомагають. Це при тому,що дитина в мене безпроблемна, навчається відмінно і тут,і там
Основное, первое, что сказали нам в начале обучения. Есть вопросы - спрашивайте. И мы спрашиваем, уточняем. С нами Ausländer, терпение и терпение нужно.
Розбещена цяточка• 09 мая 2025
Ответ дляМожу брикнути
А как залазят на стол ? На четвереньках на нем стоят ?
5 точкой) Ногами болтают
Это создаёт ощущение, простой, непринуждённой беседы.
Тішуся неперетішуся• 09 мая 2025
Ответ дляКопуша
Сын учился 1,5 года в Германии.
Я насмотрелась на учителей женского пола и мужского.
На детей.
Я даже привыкла быстро к их неряшливому виду, в чем и как встал так и пошел в школу.
Но самое главное, это отношение к детям.
Сын когда вернулся в Украину в 6 класс, спустя месяц зажал вопрос мне: мама почему украинские учителя ненавидят детей))
Настолько он привык к немецкому адекватному и аккуратному отношению детей.
На детей.
В Украине в целом ужасное отношение к детям, не только в школах. Я это прочувствовала прожив 2,5 года за границей. Колоссальный контраст
палка-копалка• 09 мая 2025
Ну и что? Вроде это давно всем известно, что во многих странах ЕС нет такого как у нас, маникюр, педикюр, колоть губы и т.д
Околовита• 09 мая 2025
Ответ дляТролю як можу
Як мені подобається це відчуття,коли ніхто не оцінює твій вигляд, одяг,манікюр. І мені здається, що так і має бути. Тільки вдома ідеш і постійно відчуваєш на собі погляди(( ну от звідки це в нас?(
Не тільки вдома
Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 мая 2025
Наша з манікюром, вчора вперше побачила на батьківських зборах)) і біжутерію любить. І на столах сидять, у нас два класних керівників, але мені байдуже, головне що дитині в школі подобається.
На роботі по різному, продажники як з голочки одягнені інколи беру каву на їх поверсі, у нас айтішники розлаблені, мої шефині на веліках приїздять і перевдягаються в щось просте. Інколи бачу і кумедно одягнених жінок, типу каблуки але видно що не дуже звично ходити в них.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 мая 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
ну посочувствовать, че, чтоб я так с грудничком таскалась...
У мене доречі теж нова колега прийшла, дитині рік, але вийшла, чоловік вдома з дитиною. Але працює 4 дні на тиждень.
Швабристка• 09 мая 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Поверьте, там могла бы и дома сидеть
Это её желание работать а не деградировать.
Вона просто змушена заробляти. У мене в офісі жінка вийшла на роботу як дитині було 2 місяці, зазвичай майже всі так і виходять. Я запитувала співробітників чому так. Всі як одна сказали, що через гроші. Як почули, що в Україні три роки сидять, то сказали, що заздрять українкам і хотіли б так само )
Я Головна• 09 мая 2025
Ответ дляКарусель-весель
У немцев другая система оценок: где были на пасхальных каникулах? А куда на Pfingsten? А у тебя электро Auto? А работаешь где?
Очень быстро немцы любят узнать ху из ху
Да, путешествовать они любят. Как провел выходные, куда поедешь в отпуск- эти вопросы очень актуальные.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 мая 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Та ну за всіх не розказуйте, у нас була просто чудова вчителька перших класів вдома, потім інтеграційний клас в Німеччині, їй було начхати на мою дитину, я намагалась вийти на контакт щоб розуміти як його справи, як до стіни. Потім була німецька вчителька, не скажу за неї нічого особливого, але сказала що дитина не зможе навчатися в гімназії, бо досить повільний.
Але він потрапив і добре вчиться, усі вчителі досить дружні, але є один вчитель географії, то всі діти плачуть від нього, малий теж сказав що дуже грубий. Тому все суто індивідуально.
Даха-сваха• 09 мая 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
в Германии нет красивых женщин
а Клаудия Шифер тогда откуда?
Воленс-неволенс• 09 мая 2025
Ответ дляКопуша
Сын учился 1,5 года в Германии.
На детей.
Это правда. А как в садиках, дети счастливы и любимы. В наш гос сад в Украине страшно ходить, то орут, то тянут и дергают детей с такой силой, трясут, я насмотрелась из балкона, выходил прям дет сад в Киеве.
Найщасливіша• 09 мая 2025
За сьогоднішній день працювала з 6 жінками. Я в ЄС
Навіть не знаю і не згадаю, що там в них з манікюром
Що з вами не так ?
Зоя Жорівна• 09 мая 2025
Ответ дляЯ Головна
Як сказати. Про вчителів не знаю. Але ось діти… вчитель французької питає - хто був в Парижі? Жоден, тільки мій. Вчитель питає - хто піднімався на найвищу гору Німеччини, де вона, як називається? Жоден, тільки мій. От це дивує. І їхати їм недалеко , і гроші є. На море не їздять влітку в своїй більшості. Чому так - не знаю
Аленький носочек• 09 мая 2025
Вы ведете уроки? Какие внутренние требования школы к планированию и преподаванию?
Карусель-весель• 09 мая 2025
Ответ дляЯ Головна
Да, и ни один человек в итоге не выходит, что просидел дома. Все постоянно куда-то ездят. Для моего мужа 2 часа за рулем это вообще не расстояние, типа поехали там кофе попьем и пообедаем
Творю чудеса• 09 мая 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
А Ви з манікюром і педікюром?
И обязательно с большими губками и длинными ресничками.
И обязательно блонд.
Творю чудеса• 09 мая 2025
Ответ дляПодмигашка
Багатьом ставите одиницю? Чи таких нема учнів?
Теж цікаво .
І який предмет веде .
Сладкий лимончик• 09 мая 2025
Ви присутня на чужих уроках, чи звідки знаєте де вчитель сидить на своєму уроці?
Творю чудеса• 09 мая 2025
Ответ дляКуда_бежать
Одиниця тут найвища оцінка
По заслугам, чесно
Який предмет ?
Німецька ? С2 ?
Я инженер, меряю от 1• 09 мая 2025
Дівчата, а що для вас педикюр?
Для мене це гігієнічна процедура: обрізані під корінь і підпиляні нігті, видалена груба і наросла шкіра, чисті і гладкі п´ятки.
И_В_офигительных_штанах• 09 мая 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Из апломба и безграмотности.
А що всі прибиральниці такі?
Электричка• 09 мая 2025
Мені взагалі пофіг на їх косметику
Дитина обожнює вчителів ( ми за кордоном) вони навіть без манікюра нормально працюють
Электричка• 09 мая 2025
Ответ дляКопуша
Сын учился 1,5 года в Германии.
На детей.
Так і є. Ми в Швеції
Дитина обожнює цих нерях- вчителів
Стільки всього разом. Навіть додому звав вчитель до себе. Знайомив з родиною. Вдома живуть екзотичні тварини. Вікенди з палатками і байдарками. Який манікюр ?😂
Ми відстали на років 30 з тим манікюром і правилами
Навіть на повітряній кулі літали з вчителем
Дитина обожнює цих нерях- вчителів
Трактор Віка• 09 мая 2025
А что по вашему без маникюра и педикюра? Просто гигиенический маникюр без покрытия ногтей чем-либо? Или срезанные как попало ногти?