Полонянка SexShop-а!• 10 мая в 03:43

Що послухати з репертуару наших українських виконавців і не тільки?

Ваші улюблені ❤️
Юлия 0811• 10 мая в 07:43
Domiy -нова співачка, дуже гарний голос. Така справжня
Фокус-Покус• 10 мая в 07:53
Ответ дляЛастоноша
Поющие Трусы жгли конкретно, факт))
И музон класный, частенько переслушиваю.
И АРМИЯ еще..но это как бы одна продюс компания была.
Баба_Воля• 10 мая в 08:19
FIЇNKA - ГРУШКА
Oxana Trach «Люби, цілуй»
tarveldy• 10 мая в 08:24
Жадан і собаки - ТОП! Харцизи - любов
Ло Шарик• 10 мая в 08:47
Ответ дляШвидкоруч
А новое есть вообще?
І дуже багато, якщо цікавитись.
ДА да да• 10 мая в 08:55
Тисячи нових пісень, вам реально влом самостійно увімкнути ютуб мьюзик і фільтрувати що подоба саме вам?
Бесбардак• 10 мая в 08:56
Ответ дляnabludatel
Цвинтар: ’Мексиканець’, ’Човен’, ’Муншайн’, ’Не довіряй смертним’, ’Золото і блакить’.
Я ще Харцизів люблю
ДваДваВісім• 10 мая в 09:08
Ответ дляБесбардак
Я ще Харцизів люблю
Гурт yaktak, є що послухати
nabludatel• 10 мая в 09:12
Ответ дляБесбардак
Я ще Харцизів люблю
Теж круті!
Пузата Хата• 10 мая в 09:20
Так зараз стільки крутих нових пісень та виконавців❤️❤️❤️
Зараз щось дуже заходить сучасно переспівані пісні Яремчука.
Дантес
Казка
Adam
Ло Шарик• 10 мая в 09:21
Ответ дляГуру троллинга
Гига
Гіга класно заспівав нову пісню Той збір, той збір мені щоночі сниться..
Пузата Хата• 10 мая в 09:21
Ответ дляЮлия 0811
Суперова❤️
Ло Шарик• 10 мая в 09:23
Ответ дляТішуся неперетішуся
Патріотична пісня не ’хрєнь’... Як так можна ставитися до часів війни ...
Патріотична пісня - не хрєнь, а нова шароварщина не мистецтво, а маніпуляція - дайте грошей бо війна.
Ло Шарик• 10 мая в 09:25
Ответ дляТішуся неперетішуся
війна закінчилася? Чи любов до країни?
Хайпожерів на війні побільшало.
Бесбардак• 10 мая в 09:31
Ответ дляДваДваВісім
Гурт yaktak, є що послухати
Слухала, навіть в плейлисті є, але не моє, він мені ниючий.
Ло Шарик• 10 мая в 09:38
Ответ дляФокус-Покус
А кто его смотрит?
Нет качества. У меня ребенок тоже неинтересуеиься - ноют все время, говорит.
Музыкантам современным Надо было лучше в муз школах у читься и практиковать наслышанность
Не можу не погодитись. У нас зараз інді в тренді, але чомусь наша молодь думає, що інді це ной і їх таких забагато . А на фоні ниючої маси інші губляться. Я оце Безодні надивлюсь і йду слухати Емінема часів 8 -ї милі.
Все буде Україна• 10 мая в 09:39
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Є, багато.. хочеться щось новеньке додати у вибране собі

Ці хлопці круті
Ло Шарик• 10 мая в 09:40
Ответ дляФокус-Покус
Самый нелюбимый исполнитель. Профессиональный нытик.
Вечно переключаем из за него, а ставят его часто.
Обожнюю перші 4 альбоми Океану - саме рок- і динамічний, і баладний..а зараз 90% рок- музикантів у нас скотились до балад, бо це краще продається і тепер вони всі по суті попса.
Ло Шарик• 10 мая в 09:43
Ответ дляДА да да
Та це години часу в гівно, щоб перлину. Хороша тема, часто в таких щось цікаве знаходжу.
Ло Шарик• 10 мая в 09:45
Ответ дляБесбардак
Я так і не знайшла альтернативи ТНМК в цьому нарямку - щоб тексти змістовні, біт крутий..
Мая твая не панимать• 10 мая в 09:46
Ответ дляЮлия 0811
Вмикаєте Наше радіо і слухаєте.
Як раз по радіо таку муть ставлять, що дивуєшся хто це записує
ХаДиДиШь• 10 мая в 09:50
Из нового единицы нравится, но до дыр слушаю Скрябина , Бумбокс и порой Аква Вита😍
Пухнасті штани• 10 мая в 09:51
The Hardkiss. У Саниной сейчас вышел трек, higher calling, прикольный
З царем в голові• 10 мая в 10:03
У кожного свої смаки, і потреби, комусь ось зараз треба веселе, позитив, комусь мелодійне. Один друг, дальнобій, давно по Європі їздить, попросив щоб накачали щось нове українське, динамічне, щоб не спати за кермом, так такого у нас мало реально. Мелодійного багато, але для мужика за 50, який старий рок любить, тяжко було шукати.
Колись бачила відео 100 кліпів українських по переглядам, старе, то по кількості позицій, штук 8...10 зі ста Дзідзьо займав, блогер росіянин дивувався що цього чувака реально багато слухають, це така ніша, яка не дуже у нас заповнена, якісного мало
Цикавенная• 10 мая в 10:24
Ответ дляЛамборджини
Лама , Океан Эльзи, СКАЙ, Друга Ріка, Скрябін, Серючка. Из нового мало что нравится
Пивоваров, Хардкіс, Один в каное.
ХвилювАллочка• 10 мая в 10:36
Ответ дляШвидкоруч
А новое есть вообще?
Брикулець

Ліза залізла в серце
Ліза залізла в душу
ХвилювАллочка• 10 мая в 10:38
Ответ дляТішуся неперетішуся
війна закінчилася? Чи любов до країни?
Це не про любов, а про смак.
Нормальні музиканти всю цю шароварщину теж терпіти не можуть.
Вподобайден• 10 мая в 10:53
У Maneken вчера офигенная песня вышла.
freedom_2015• 10 мая в 11:26
Хейтспіч ,Карна ,Цвях ,Тінь Сонця,Крихітка ,Козак систем ,Омана ,Один в каное ,Domiy ,Бетон бенд ,Флінт ,Харцизи ,Surface Tension,ЯРРА,асафатов .Рогата жаба,вивьен морт,Седсвіт,Тол.Це трохи з мого плейлиста
Сколько_мне_лет?• 10 мая в 11:36
Ответ дляЮлия 0811
Була у неї на концерті. Просто восторг! Правильно ви кажете - справжня!!!
Відкрила її для себе після концерту.