Джага Джага• 06 мая в 21:10

Чи є хто з Західної України.

Добрий Вечір.Чи є хтось з Західної України?Давайте знайомитися.
Bombastic• 06 мая в 21:11
Бурштин.
HupBaHa• 06 мая в 21:11
Удалено администрацией...
автор Джага Джага • 06 мая в 21:13
Ответ дляHupBaHa
Удалено администрацией...
Сейчас ты будешь много умничать,пообщаемся с админами. Я уже другой раз тебе повторять не буду.
Love_Love_Love_• 06 мая в 21:13
Давайте, я зі Львова, прийшла вам написати що Україна суверенна неподільна держава, тому в нас немає Західної України, а є захід України
автор Джага Джага • 06 мая в 21:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ми вже поспілкувались насправді.
HupBaHa• 06 мая в 21:15
Ответ дляДжага Джага
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 06 мая в 21:15
Ответ дляДжага Джага
Ну ми вже поспілкувались насправді.
Хто з ким?
автор Джага Джага • 06 мая в 21:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто з ким?
Ми з вами вже поспілкувались.Я запитав хто є з Західної України,давайте знайомитись.А ви прийшли в тему і почали мене поправляти і щось здалеко мені здалося як ніби якийсь упрьок.Я прийшов знайомитися з людьми пороще і полегше.А що до вас,то я вже склав собі картину,для себе.Це мої особисті враження і я просто вибираю для себе людей,з якими мені буде приємно спілкуватися.Я не хочу цих повчань,чи якихось образ.Хочу спілкуватися з приємними та спокійними людьми.Якщо таких не знайдеться тут, то так і буде.Зараз не просто знайти спокійних,врівноважених,веселих і позитивних співрозмовників насправді.
diron• 06 мая в 21:21
А зі східної частини України можна поспілкуватися?
HupBaHa• 06 мая в 21:21
Ответ дляДжага Джага
Удалено администрацией...
автор Джага Джага • 06 мая в 21:22
Ответ дляdiron
А чому ні,якщо нормальна людина,то хоч з любої частини Світу.Я просто написав про Західну Україну бо мені ближче)
автор Джага Джага • 06 мая в 21:24
Ответ дляBombastic
Бурштин.
Бурштину вже немає,викопали.
Bombastic• 06 мая в 21:24
Ответ дляДжага Джага
Бурштину вже немає,викопали.
Івано франківська область. Галицький район
diron• 06 мая в 21:25
А... Ви чоловік.
Я думала просто поговорити
автор Джага Джага • 06 мая в 21:25
Ответ дляdiron
А... Ви чоловік.
Я думала просто поговорити
Я ж просто поговорити.Нічого такого.Як ви могли подумати щось погане.
автор Джага Джага • 06 мая в 21:26
Вона подумала про секс.
автор Джага Джага • 06 мая в 21:27
Ответ дляBombastic
Так я знаю)просто пожартував)Було б не погано до вас приїхати,там вже не дажеко до Карпат)
Margaret Rose• 06 мая в 21:28
я
Love_Love_Love_• 06 мая в 21:29
Ответ дляДжага Джага
Маткобоска
Аж стошнило
автор Джага Джага • 06 мая в 21:29
Ответ дляMargaret Rose
я
А звідки саме ти?
автор Джага Джага • 06 мая в 21:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Маткобоска
Аж стошнило
Тож ніхто не затримує.Йдіть туди де не тошнить.Немає ніяких проблем.
IndividualForce• 06 мая в 21:31
Ответ дляДжага Джага
а Ви звідки саме?
Я з заходу
автор Джага Джага • 06 мая в 21:32
Ответ дляIndividualForce
а Ви звідки саме?
Я з заходу
Я з Заходу теж.
kamilla11• 06 мая в 21:33
Ответ дляLove_Love_Love_
Або західна частина України .

Тоже режет глаз эти западная или восточная Украина . Какая нафиг западная ? Украина - унитарная страна .
Интересно , почему кацапия не придумала термины южная Украина и северная Украина .
Margaret Rose• 06 мая в 21:34
Ответ дляДжага Джага
А звідки саме ти?
Львівська область

Не хочу деанонитися, південь області (не гори)
ТайТаке• 06 мая в 21:34
Ответ дляДжага Джага
Я з Заходу теж.
Чому ’З ’ велика?
автор Джага Джага • 06 мая в 21:49
Ответ дляТайТаке
Чому ’З ’ велика?
А хіба тут тема про це?Чи тут тема для того що б прийти відірватися?Якщо є щось по темі нормальне написати то будь - ласка.А якщо щось виясняти і шукати пригод на свою 5 точку то тут вам не місце.Мені не потрібно тут ніяких вияснень,скандалів,образ та іншого.Якісь інші теми для цього є.А взагалі,краще ні з ким не зажиратися.нічого хорошого з цього ніколи не виходить.
ТайТаке• 06 мая в 22:19
Ответ дляДжага Джага
Це що за неповага до України?? Вам три рази зробили зауваження .
Аліса-90ae• 06 мая в 22:56
Ответ дляdiron
А коли це мешканці сходу почали цікавитись чи можна їм висловлюватись?риторичне питання
автор Джага Джага • 06 мая в 23:03
Ответ дляАліса-90ae
Тут налетів табун невідомих агресивно налаштованих людей і почали розвивати якісь посторонні теми,чіплятися до неправильно побудованих текстів,до орфографії і до букв.Я не знаю хто їх сюди засилає і з якою метою.Але це факт.А прийшли вони сюди не лагідно перепросити чи виправити, а влетіли, наче ногою двері вибивали в хату.І при цьому хочуть що б з ними толерантно і культурно спілкувались.Інша взагалі на порожньому місці почала писати якісь образи,отримала попередження.Звідки стільки ненависті в людях?І врешті решт,що це за люди ?