Vika-N• 28 апреля в 21:48

Чому ніхто не звернув увагу на цю новину?

В ТГ каналах зранку проскочила новина, що Північна Корея офіційно вступає у війну проти України як спільник рф
ПадаюВреверансах• 28 апреля в 21:49
Хай горять в пеклі
Helenny• 28 апреля в 21:50
А що змінилося?
Ракети вони кацапні давали, вузькоглазе мʼясо на убой відправляли.
Тепер це стало офіційно.
begovelik• 28 апреля в 21:52
Не вступає, а визнала, що приймає участь
Voblochka-26• 28 апреля в 21:52
чому ’вступає’, якщо вже вступила?
Dumky• 28 апреля в 21:52
Бо тут половина бачать мир в очах путіна. Чекають присоєдінєнія на любих умовах
begovelik• 28 апреля в 21:52
@Helenny що за расизм????
begovelik• 28 апреля в 21:54
Японці та південні корейці - також ’вузькоглазі’
Jul_L• 28 апреля в 21:55
Не притягли одразу сюда означає не звернули увагу?
Filomena• 28 апреля в 21:55
Ну все! Тепер чекаємо армію ООН! Чи ні?
natlem• 28 апреля в 21:56
Тому що більшість з тих, хто тут регулярно пасеться - на зарплаті відповідних структур дегенерації, ще є частина корисних ід...тів. оцим наймасовішим категоріям невигідна така новина. Їх задача - розганяти ідею ’найді мір в глазах х....йла/ це все Зеленський винен що війна не припиняється/треба приймати капітуляцію із знищенням українців зараз, бо потім ’гірше буде ’... Ну і як в оці наратив вписується північна Корея? За легендою, то ж Зеленський воює і не хоче ’дагаварівацца’...
asjaua• 28 апреля в 21:57
Бо так вони і жили- наче окремо спали, а дітей родили) теж мені новина, ще скажіть що не знали як бєлорусія кацапні допомогає
Seehund• 28 апреля в 21:58
Ответ дляDumky
Ждут пока соседей можно будет кацапам сдать.
asjaua• 28 апреля в 22:00
Ответ дляnatlem
Ага, типу пуйло плаче і миру просе, а зеленський такий ’а я все одно буду воювать!’))
Mira29-c3c3• 28 апреля в 22:04
Ответ дляnatlem
Учорашня і сьогоднішня тема якраз це наглядно ілюструє.
asjaua• 28 апреля в 22:09
Ответ дляMira29-c3c3
Бо ці особини вважають що заробляти чесною працею це зашквар, а от поїхати вбивати та грабувати за іпотеки або про мальчіків в трусіках написувать за 15 фублів то чесний хліб)
Blackwater• 28 апреля в 22:10
Ответ дляnatlem
А вы из тех,кто до последнего украинца,да?
Blackwater• 28 апреля в 22:12
Ответ дляDumky
А може просто чекають закінчення цього кошмару? І пофіг вже на яких умовах?
Pole• 28 апреля в 22:12
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3709474
Pole• 28 апреля в 22:13
В тг каналах- зранку, а у нас на форумі- позавчора.
Макака Джо• 28 апреля в 22:16
Ответ дляFilomena
Ну все! Тепер чекаємо армію ООН! Чи ні?
Вони не прийдуть, бо занепокоєні
Teonaa• 28 апреля в 22:16
Ответ дляnatlem
А нашо Ви вигадки пишете? Покажіть бодай одну тему про очікування чогось від путіна? Чорті шо..
Marinamariana• 28 апреля в 22:16
Ответ дляMira29-c3c3
Какая тема ?
Макака Джо• 28 апреля в 22:18
Ответ дляBlackwater
Вам пофіг на яких умовах, бо думаєте, що ці умови вас не зачеплять?
Blackwater• 28 апреля в 22:21
Ответ дляМакака Джо
Я больше боюсь что меня шахеды зацепят или ракеты. У меня соседний дом снесено 4 этажа. Вот этого боюсь.
А как меня кстати,по-вашему,зацепит?
asjaua• 28 апреля в 22:24
Ответ дляBlackwater
А как меня кстати,по-вашему,зацепит?
А хто примушує цих паторочей ракети по нам запускати? Якщо вони за мир, то нашо своїми закозявленими пальцятками ті кнопки чавлять?
Макака Джо• 28 апреля в 22:25
Ответ дляBlackwater
А как меня кстати,по-вашему,зацепит?
А табори концентраційні для кого будуються? не для вас? бо ви вже хліб-сіль приготували для зустрічі?
Blackwater• 28 апреля в 22:25
Ответ дляasjaua
А я ж не говорю что они хорошие или правы.
Olvia1987• 28 апреля в 22:26
Ждём зеркального ответа от наших союзников:США и Европа официально вступили в войну против РФ
Макака Джо• 28 апреля в 22:28
Ответ дляBlackwater
А как меня кстати,по-вашему,зацепит?
А в Бучі як зачепило? Зате не шахедами?
Blackwater• 28 апреля в 22:28
Ответ дляМакака Джо
Где лагеря? В Крыму может? Или в Бердянске? Ну перестаньте. У всех нас есть родственники и друзья на оккупированных территориях. Боевые действия несут гораздо больше разрушений чем даже оккупация. Но заметте речь о ней не идёт. Мы сейчас говорим о том,чтобы просто прекратить военные действия