Малинка• 10 мая 2025
Покупка квартири у відносинах
Дівчата, потрібен погляд на ситуацію. Порадитися мені ні з ким, почитаю ваші коментарі. Є відносини майже 2 роки з чоловіком, чоловік дуже порядний, добрий, люблячий, я повністю йому довіряю, відносини такі, про які я мріяли, можу правдиво сказати , що це гарніший чоловік в моєму житті. Зауважу, що років нам багато, діти дорослі, живуть окремо. Чоловік хоче разом жити і купити для нас квартиру для сумісного проживання. Зараз ми живемо окремо кожен в своїй квартирі, я ночую у нього через ніч, так мені зручно в даний час. Одружуватися поки ми не плануємо, далі життя покаже. І от я думаю, можливо мені буде краще і комфортніше жити, якщо квартиру купити і оформити на двох, кожен платить по 50% вартості і офіційно ми це оформлюємо. Гроші в мене є як раз на 50% вартості. Думаю так: будемо жити разом, прийдеться щось купляти в квартиру, яка не моя, заробляю я достатньо щоб купляти разом з чоловіком необхідне. Сам чоловік повністю купити квартиру і повністю на 100% платити за нас двох зараз не зможе, мені все рівно прийдеться , наприклад, при покупці шафи або кавомашини вносити якісь кошти, але було б краще купляти в квартиру якщо вона на 50% моя власність. Я про свої думки розповіла чоловіку, він спочатку здивувався, потім сказав, думай і роби як тобі краще. І от я думаю, чи вигідно мені купляти квартиру разом на 50% чи хай він сам її купляє. Але тоді як далі бути з бюджетом і сумісними покупками? Що думаєте?
Малинка
• 10 мая 2025
Ответ дляТайТаке
Вы даже очевидного на видите.
Ваше ⬇️⬇️⬇️?
Гроші мої і чи вкладати їх в покупку квартири маю вирішувати тільки я, з чоловіком я радилася, сказала що мені б краще та спокійніше було б якщо квартира була на 50% моя, він здивувався і сказав щоб я подумала над своїм рішенням, для нього це неочікувано , але він приймає любе моє рішення, що не так? Чоловік поважає мене і мій вибір , якщо я хочу бути власником то чому ні? Доречі у нас в планах покупка квартири в Іспанії років через 10, і я також буду наполягати що хочу бути власником
жінка незаміжня• 10 мая 2025
Ответ дляMs. Iphone
Ну то він може ту половину продати по процедурі. І тоді або колишня буде змушена купити, або продасть нижче ринку комусь іншому. І тоді йому вистачить грошей на покупку
Уверена, что то квартира вполном владении бывшей жены, а может и совсем не бывшей.)
Губной рояль• 10 мая 2025
Ответ дляМалинка
А на яких підставах ви там будете проживати ? Ви хоч би законодавство Іспанії почитали.Україна ще не в ЄС.Теж приєднуюсь до думки що ви троль або, м´яко кажучи, не дуже розумна жінка.
Малинка
• 10 мая 2025
Ответ дляГубной рояль
Почитайте ви законодавство Іспанії, а краще поїдьте туди і поспілкуйтеся з ріелторами, там маса українців зараз купляють квартири, в мене особисто є не одна сімʼя знайомих які купили житло
Весёлая морковка• 10 мая 2025
Живіть у нього. Ви, зʼїхавши зі своєї квартири, зможете її здати, ці гроші й вкладайте у спільну шафу чи каструлю.
Барбітта• 10 мая 2025
Ответ дляВинник
Это что за фантастическая история?
У каждого есть свои квартиры, но вам зачем-то нужно купить ещё одну и обязательно оформить её на двоих.
Вопрос №1: Почему вы не можете жить в одной из ваших квартир?
Вопрос №2: Вы осознаёте все сложности и удорожания оформления недвижимости на двоих, а также последующие варианты возможного раздела или наследования такого имущества?
У вас очень бурная фантазия! 😎
Автор їоче кавоварку туди купити. Ну детский сад
Слухи-руки не распускаю• 10 мая 2025
Ответ дляГубной рояль
до войні знакоміе покупали. наличие жилья да´т право на внж
ПрипоРошенная• 10 мая 2025
Ответ дляМалинка
Тут є нюанси, в мене гірша квартира, йому не зручно переїжджати до мене, в нього гарна велика квартира, але 1/2 частини колишньої дружини, яка давно живе в іншій країні, проблема в тому що вона не хоче забрати 50% вартості квартири, хоча він постійно їй пропонує навіть більшу вартість цієї квартири. Як би вона забрала кошти 50% вартості, це був би для нас самий кращий варіант. Але зараз вона не хоче, чекати можно роки …
Так пусть он это сделает через суд.
Или ’багато рокив’ - это жена с детьми беженка?
ПрипоРошенная• 10 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Вот, вот!) И в любой момент появится с детьми. Отсюда и нежелание жить в хорошей квартире!)
ПрипоРошенная• 10 мая 2025
Ответ дляМалинка
Здавати я свою не дуже хочу, що там буде після квартирантів? Мені 10 тис в місяць не особо зараз потрібні , в мене норм доход
Первый раз такое читаю... 120 тыс. в год человеку нафиг не надо....
Анекдот какой-то....
Снегопадка• 10 мая 2025
Ответ дляМалинка
Ну не хоче то й не хоче. Живіть, вона ж все одно не тут. Як захоче чи повернеться, тоді і купляти інше
Снегопадка• 10 мая 2025
Ответ дляМалинка
Вистачає, але потім як наприклад купляти кавомашину, шафу? Мені взагалі гроші свої не давати?
Кавомашину з собою заберете.
Inconvenient• 10 мая 2025
Ответ дляМалинка
Ні, тільки з заповітом один на одного, без заповіту я не погоджусь
Заповіт можна хоч кожний день змінювати. І дітям ви не хочете лишити свою долю?
Прагматик флегма• 10 мая 2025
А потом он привыкнет и...
Такое себе. Но если решитесь - правильно оформляйте и чеки сохраняйте
Inconvenient• 10 мая 2025
Ответ дляПампушОК
Знатный балабол)
Если история реальная, то да. И если мужчина такой идеал, как его восторженно описывает автор, то он просто притворяется и говорит то, что от него хотят услышать. Все мы со своими недостатками.
Чумачечая Весна• 11 мая 2025
Ответ дляМалинка
У дітей є квартири , і в мого сина, і в його
и шо, что есть у детей квартиры? святая наивность. был у меня знакомый, мужчине 73 года. у его сына добротный дом на соседней улице, жена, дочь. мужчина - отец овдовел, дом был на его покойной жене (наследство). добротный дом, в двух уровнях. старик хотел продать этот дом, купить квартиру, обновить машину, покупателя нашел, он был уверен, что сын не будет претендовать на наследство от матери. ан нет, и месяца не прошло со дня смерти , как невестка заявила : а вы в курсе, что половина дома будет не ваша, а вашего сына. он не мог поверить, но что есть, то есть - сын тоже вступил в наследство, продать свою половину не захотел, выкупить половину отца - тоже, сказал - она мне все равно достанется после тебя. так рухнули мечты старика. дом построен так, что сложно поделить его, чтобы продать свою часть, сложности архитектуры.
Ms. Dolly• 11 мая 2025
Ответ дляВишня на торті
’Одружуватися поки ми не плануємо’-тому що він не пропонує?
Уявіть,що купили квартиру,полаялися,він міняє замки і ви тільки порішенню суду зможе в ту квартиру зайти.Воно вам треба?Або другий варінт-не схотіли бути разом і вам у ту квартиру іншу жінку приведе жити,вам норм так буде?
Ну ,не факт )))) Если он автора не может привести в свою квартиру , то не факт , что другую так приведет. Разве что там сильное увлечение будет или какая-то зубастая женщина попадется , которая его надоумит на такие действия.