Lilly-2e23• 10 мая 2025

В Киев приехали

Лидеры сверхдержав.

Наш ответ Москве.
floricia5121• 10 мая 2025
Ответ дляKsusci
Ви думаєте, тут всі тупі і не бачать , що ви маєте на увазі? Ви навіть тут пишете, що підбурювати не має сенсу, бо диктатура влади чи щось подібне.
Йдіть на расєю, там все можна.
Ви мене посилаєте ? А чому? Я ж своя, українка. Може це ви тоді не наша, якщо так розмовляєте.
Чому ви не з повагою відноситесь до своїх , а посилаєте .
Чи я не маю права на свою думку
Ksusci• 10 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Чи я не маю права на свою думку
Бо ви завуальовано підбурюєте людей і садите в їх головах думки, яких можливо до цього не було.
Ви знаєте, що робите і з якою ціллю.
З приводу вашої приналежності до нашої нації і держави як громадянки, сумніваюсь.
Ну або ви типова ждуха.
Бо якщо зараз почнуться бунти, то це буде на руку москалям. Зразу почнуть говорити за вибори і легітимність.
floricia5121• 10 мая 2025
Ответ дляKsusci
Ви знаєте, що робите і з якою ціллю.
Ну або ви типова ждуха.
Ну, а ви тоді пишете що в нас все добре, хлопці воюють бо самі туди пішли. Ага. Бунти не почнуться , не переживайте так за потужного. В нього все ок, всі карти в його руках.
Ksusci• 10 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Дуже вас здивую, серед моїх знайомих і деяких родичів всі пішли самі. Хтось в тро, а потім на нуль.
А хтось два роки думав і також пішов сам.
floricia5121• 10 мая 2025
Ответ дляKsusci
Ви знаєте, що робите і з якою ціллю.
Ну або ви типова ждуха.
Вибачте, я не пропаганда, щоб садити в голови потрібні думки. Над цим працюють спеціальні люди
Ksusci• 10 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Там ви звісно не пропаганда. Ви на зарплаті тут розганяєте зраду.
floricia5121• 10 мая 2025
Ответ дляKsusci
Тоді і я вас здивую - серед моїх знайомих добровільно ніхто не пішов .
floricia5121• 10 мая 2025
Ответ дляKsusci
Те саме можу припустити і про вас.