іронічна антитеза• 10 мая 2025

Дівчата жахливий синець, не для слабо нервової системи

Всім привіт, вже тиждень мучаюсь, щось траумель не допоміг
Може які народні методи?
Болить жахливо ((((
Він вже чорний став 🙈🙈🙈
Я переживаю щоб не було ніяких наслідків (((
Пузата Хата• 10 мая 2025
Я знаю, что гепарин, говорю из опыта, выписывали в больнице, в прошлом году муж рвал связки на ноге, выписывали так же лиотон+ диклофенак, смещать по горошине и мазать.
13чудоСВЕТА• 10 мая 2025
Компресс из магнезии делаем в стационаре.
автор іронічна антитеза • 10 мая 2025
Ответ дляКрихітка на всі
автор, вы бедром упали на что-то твердое? типа камня?
у меня когда-то так подруга упала, на даче
был аналогичный синяк на заднице
след было видно еще и через три месяца
и бедро болело
но потом прошло
он потом посинеет, позеленеет, пожелтеет еще ))
там вся радуга будет
В ванной упала (((
Как на меня очень удачно
В прошлый раз упала, потом было 2 операции на колене и полгода реабилитации
Крихітка на всі• 10 мая 2025
Ответ дляіронічна антитеза
В ванной упала (((
Как на меня очень удачно
жесть
что у вас за ванна!? может ремонт сделать или ковер постелить? чтобы не скользить?
автор іронічна антитеза • 10 мая 2025
Ответ дляКрихітка на всі
жесть
В первый раз упала, дочка не вытерла воду ща собой,
А в субботу - напилась (((
Тут уже я виновата на сто процентов
Коврики и полотенца для ног всегда есть
Крихітка на всі• 10 мая 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Твердое но не горячее
тогда, лучше к врачу
траматологу
они помогут профессиональней и оптимальней, чем советы здесь и самолечение
но заживать будет долго ((
в любом случае
Пузата Хата• 10 мая 2025
Ответ дляіронічна антитеза
В ванной упала (((
Как на меня очень удачно
Так у вас уже знакомые в травматологии есть, позвоните спросите , что посоветуют. А кроме шуток - решайте вопрос с ванной, ложите антискользящие коврики, это ж не дело падать там все время.
Крихітка на всі• 10 мая 2025
Ответ дляіронічна антитеза
А в субботу - напилась (((
Тут уже я виновата на сто процентов
Коврики и полотенца для ног всегда есть
ясно
подруШка, кстатЕ, на даче тоже у меня не просто так свалилась ))))
а вот с водой - это жесть, я очень всегда боюсь, когда кто-то плескается у нас. всегда проверяю, чтобы было потом сухо.
Сусідка знизу• 10 мая 2025
Я так с лестницы прокатилась, прошло само
Панна Кота• 10 мая 2025
Ответ длясказочное_Бали
Я такого чорного синця ніколи на людях не бачила. Мені здається, що це вже щось не зовсім звичайне для синця. Я б пішла до лікаря
в мене ще гірший був після падіння. Сходив довго, це і зрозуміло, виходячи з розмірів. Нічого незвичайного там нема
автор іронічна антитеза • 10 мая 2025
Ответ дляКрихітка на всі
ясно
Причем когда трезвая была - то так ужасно сломала ногу. Мне еще тогда врачи сказали - была б пьяная, все целое было
Ну вот через почти 4 года упала пьяная
Слава богу что только синяк
Но болит капец конечно ((
Я воды на плитке теперь боюсь как огня. После дождя или помытого пола где-либо - боюсь идии
Багиня• 10 мая 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Полупопие ((((
Ну ви хоча б труси одягнули
Крихітка на всі• 10 мая 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Ну вот через почти 4 года упала пьяная
Слава богу что только синяк
Но болит капец конечно ((
выздоравливайте
но как выше написали, запаситесь терпением
автор іронічна антитеза • 10 мая 2025
Ответ дляБагиня
Ну ви хоча б труси одягнули
Даже трусы больно одеть если честно
Я как с ванной вышла так и сфоткалась лежу в халате
Извините 😔😔😔
автор іронічна антитеза • 10 мая 2025
Ответ дляКрихітка на всі
выздоравливайте
Спасибо
Панна Кота• 10 мая 2025
Ответ дляКрихітка на всі
автор, трохиввасин попробуйте
он же - троксевазин
такой синяк - потому, что мягкие ткани, плюс глубокий
такой ушиб проходит в течении месяца, не паникуйте
если не твердое, не горячее - просто мажьте троксевазином, траумелем, раз пять в день
нежно втирая, не агрессивно
пройдет
в мене на такому ж місці, як у автора. був, лиш на лівій половині))) Правильно написали: якщо нема затвердіння і не гаряче, то нічого страшного там нема. Я нічим не мазала, просто легенькими рухами, без надавлювання, розгладжувала. Що у мене пройшло за 2 тижні, що і у однокласниці, що зі мною звалилась з дерева. Тільки вона мазала всім підряд
Панна Кота• 10 мая 2025
Ответ дляКрихітка на всі
был аналогичный синяк на заднице
след было видно еще и через три месяца
и бедро болело
но потом прошло
там вся радуга будет
це точно))) зелено-жовтий колір тримався найдовше
автор іронічна антитеза • 10 мая 2025
Ответ дляПанна Кота
В мене теж на лівій половині )))
Панна Кота• 10 мая 2025
Ответ дляіронічна антитеза
В мене теж на лівій половині )))
аж зависла)))) розглянула фото ще раз... таки дійсно зверзу низ сфоткано)))
Мама Карло• 10 мая 2025
Пройдет, но долго. Мне в детстве собака зубами ногу прижала, не прокусила, а именно сдавила. Синяк был, и уплотнение, через год только рассосался.
Хорошо что в таком месте, не видно.
котопёс• 10 мая 2025
Було в мене таке саме й на тому ж місці, нічим не мазала, все з часом пройшло без наслідків
ОхиИВздохи• 10 мая 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Кров там вже запеклася
Будь-якмй синець - то крововилив
Непозбувна Бентега• 10 мая 2025
Ответ дляБагиня
Ну ви хоча б труси одягнули
Бо Вас хвилюють чужі попи?
Багиня• 10 мая 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Бо Вас хвилюють чужі попи?
У мене своя є. Треба головою думати , які фото виставляти. Сором
Непозбувна Бентега• 10 мая 2025
Ответ дляБагиня
А чого Ви приперлися в цю тему з такою ніжною психікою? Голову ж треба мати , а не пертися куди не просять та ще й фото роздивлятися як та аййяйяй
Багиня• 10 мая 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Напевно для вас норма фото жопи без трусів виставляти
Непозбувна Бентега• 10 мая 2025
Ответ дляБагиня
Я спокійно відношуся до всього крім насильства і вбивства.
Багиня• 10 мая 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ну в людей повинна бути якась етика
Непозбувна Бентега• 10 мая 2025
Ответ дляБагиня
Ну в людей повинна бути якась етика
Тут не клуб цнотливих баб на лавках.
автор іронічна антитеза • 11 мая 2025
Ответ дляБагиня
Шановна пані, спеціально роздивилася своє фото - там нічого не видно, того, що завжди всюди прикривають.
Трусів стрінг в мене нема, так що звичайні труси, які я маю, просто мого синця б прикрили. Треба було б рукою відтягнути - не знаю ви б і до того причепилися.
І помітьте, ви одна єдина хто причепився до мого фото, це про щось вам каже?
Спеціально для людей зі слабкою психікою в назві теми було написано, не заходьте будь ласка.
Стосовно етики, манер і етикету. Питання яке було задано, ніякого відношення до піднятої вами теми не має, тож вихована людина просто проходить повз, якщо нема чого сказати по темі.
На все добре.