Краля-Галя• 10 мая 2025
Дівчата, у 47 років можна таку кофту носити?
ТебеОноНадось• 10 мая 2025
Ответ дляЛасунка
Главное, чтобы крестики были на месте, а не выше
Главное не в области живота.
Краля-Галя
• 10 мая 2025
Ответ дляЛасунка
Блін
Карапулька• 10 мая 2025
Мне 47, размер s m не носила бы. Как по мне вульгарно. Но это мое мнение, ни к чему не обязывающее
Затишне кубло• 10 мая 2025
Мені 48.
Я б таку і в 28, і в 38 не носила. Не мій стиль.
Комусь може і в 58 ОК.
Акукарача• 10 мая 2025
Тут люди фото попи без трусів виставляють, а Ви питаєте чи кофту можна носити
Захекалася читать• 10 мая 2025
Можно, но я б не носила. Или в какие то неформальные тусовки. Просто ходить по улице, на работу, точно нет
Позитивна• 10 мая 2025
не розумію, навіщо таке взагалі носити) але якщо вам подобається, то яка різниця скільки вам років?
Це коли моя мама в 60 одягнула мою футболку для вагітних з лелекою і отворами для годування, то було дійсно ржачно
А вашу можна хоч і в 80)
Лунтик-паунтик• 10 мая 2025
Носіть, якщо параметри дозволяють.
З моїм 4 розміром ці хрести будуть охренєнні🙈