Несу пургу• Изменено 11 мая в 09:34

Житло... зараз ціни космічні

Дивилась новобудова з ремонтом 46 кв. 59 тис. дол. А вториний ринок двушка 50 кв косметичний ремонт ціна 52тис.дол. так там треба ще копнути, щоб не повиласили гнилі труби стояк каналізації...проводка . Ціни ще будуть зростати, чи просядуть може, хоча куда ще їм зростати!
Результат:
вже голосів: 279
230 (82.44%) Зростатимуть
49 (17.56%) Просядуть
Женщинас• 11 мая в 09:33
Куди цінам просідати? Скільки людей без житла залишилось...
Щедрик ведрик• 11 мая в 09:33
Где они космические? Космические были в 2007 году.
Сейчас огромное количество нормального жилья с ценой около 1000 долларов за метр
Это вообще не дорого
Зроблено у 80-х• 11 мая в 09:33
Поки є Єоселя падати не будуть. Я так думаю. А по-друге, наші біженці продавши тут задешево - нічого не куплять закордоном. Тому ціни будуть стояти або рости.
БолеИменее• 11 мая в 09:33
Сейчас всё дорого как-то, вчера в магазин пошла 2 тыщи нет. Деньги это вода, поэтому покупайте если нужно.
Щедрик ведрик• 11 мая в 09:34
Ответ дляЖенщинас
А вы выехавших за границу миллионами не заметили?
Швидкоруч• 11 мая в 09:34
Попит формує ціни
Зараз нового житла будується ну дуже мало,а люди втрачають житло щодня. Тому ціни будуть зростати. Особливо подалі від лінії фронту
маска Ілона• 11 мая в 09:35
Я вообще не знаю, кем мне надо работать, чтобы самой квартиру купить
Женщинас• 11 мая в 09:35
Ответ дляЩедрик ведрик
А ви тих, що залишились в країні, не помічаєте?
Продавчиня кіз• 11 мая в 09:35
Ответ дляЗроблено у 80-х
+ ще компенсація за втрачене житло.
Аноним_1858• 11 мая в 09:35
Так як я шукала купити, то в порівнянні з минулим роком ціни виросли. Так вторічка це можливі сюрпризи по нюансам які одразу немає можливості визначити. Новобудови так дорого, і ще й на ремонт требе десь половину вартості квартири.
Аль де Барановна• 11 мая в 09:36
Ніколи житло не буде коштувати стільки,щоб ти його раз,і купив.Завжди це буде важко.
Виключення,коли там взагалі немає роботи,інфраструктури,або просто бомблять щодня.
БолеИменее• 11 мая в 09:36
Ответ дляЖенщинас
Очень много, живут многие переселенцы как бомжи, жаловались, один типа барак, койко места для всех подряд, есть больные, вонючие, окна открыть не дают проветрить. Но, денег нету у них купить жильё. Они никогда его не купят.
БезПаспортаНеПродаю• 11 мая в 09:36
Ответ дляАноним_1858
І теж лотерея. Ви так само не бачите що всередині
Мейк-ап форева• 11 мая в 09:38
А когда-то было дешево?)
Аноним_1858• 11 мая в 09:38
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ну в новобудові є надія що все нове. І електрику здебільшого самі будете прокладати да й труби одразу видно. Правда то акв будинки дають усадку..
Женщинас• 11 мая в 09:39
Ответ дляБолеИменее
Так, але купить той, хто має кошти, для здачі в оренду.
Тенденції попиту завжди стимулюють ціноутворення, це ж очевидно
Тарабарщина• 11 мая в 09:40
ми до війни продали за 115 тис, і зараз в цьому ЖК +/- такі ж ціни.
Щедрик ведрик• 11 мая в 09:40
Ответ дляЖенщинас
Я замечаю. Население Украины в 2022 году - 41 миллион. В 2024 от 25 до 32 миллионов.
В лучшем случае это -9 миллионов т е -22%. В худшем 16 млн и 40%
Потеря территорий составляет так же около 20%.
Так что дефицита жилья нет. В лучшем случае - это 0, в худшем - профицит
Продавчиня кіз• 11 мая в 09:40
Ответ дляАноним_1858
У нас в новобудові вилізло сюрпризом вентиляція. По повній відчули коли весь будинок почав парити -варити.
Нічого не можна тепер зробити. До кого не зверталися всі винять забудовника.
Тарабарщина• 11 мая в 09:41
Ответ дляАноним_1858
так, самі, але зараз ремонт - це точно що космічно кошти.
Вигідніше купити новобудову з ремонтом.
Майструю крила• 11 мая в 09:41
Цены всегда то поднимаются то падают. Все идет волнами. Если смог купить внизу цен- ты выиграл
Мій не такий• 11 мая в 09:41
В столицах так было и будет всегда. В любой стране
Аноним_1858• 11 мая в 09:42
Ответ дляТарабарщина
Вигідніше купити новобудову з ремонтом.
Це так вигідніше
БолеИменее• 11 мая в 09:42
Ответ дляЖенщинас
В украине с каждым днём всё меньше и меньше людей становится, лично у меня 2 семьи уехали, у них суммарно 4 квартиры в Киеве, сейчас сдают, но в Украину не хотят возвращаться по многим причинам, говорят будут продавать. Ещё одна семья, пригород киева, частный дом стоит, тоже незнают что делать с ним, возвращаться не хотят, тоже продавать наверное будут.
Джага Джага• 11 мая в 09:43
Нафіга в воюючій країні яка сьогодні є а завтра нема,вкладати свої гроші в будь - що?Чи це не дуризм?
Тарабарщина• 11 мая в 09:44
Ответ дляБолеИменее
до війни під моїм будинком завжди можна було запаркуватись, а зараз ні.
Дві подруги з дітьми повертаються влітку. Хтось їде, хтось повертається.
В Києві людей точно менше не стає.
Борода• 11 мая в 09:44
Это дешевле, чем до войны, если Киев
Освічую темряву• 11 мая в 09:45
Ответ дляЩедрик ведрик
Это вообще не дорого
100%, сейчас не верится, я продала 2ку вторичку на Оболони 48 метров с хорошим ремонтом за 160 тыс долларов.
Каяспер• 11 мая в 09:45
Ответ дляЩедрик ведрик
Это вообще не дорого
Разьве?
Оболонь двушка 48 квадратов от 60тыс это больше 1000 баксов и это панелька бабушкина
Джага Джага• 11 мая в 09:45
Ответ дляБорода
Это дешевле, чем до войны, если Киев
Зачем в стране,которая воюет покупать жильйо?