ГЛЮкоза• Изменено 11 мая в 14:43
Ця рослина чомусь залишає такі відростки? Це що означає?
Це тому що їй мало місця в горшку? Чомусь раніше такого не було
А тут не доростає до верху стебіль
Україна понад усе!• 11 мая в 14:44
Ему и нужно мало. Это замиокулькас. С моим никогда такого не было, первый раз такое вижу
ГЛЮкоза
• 11 мая в 14:45
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так і в нашого такого не було
Я щось відчуваю що йому просто мало місця в горшку і він хоче місця
Всім шампаньського• 11 мая в 14:46
Такі у вашого заміка рахіси гарні «жирненькі» 🤗
Він і любить тісні горщики. Пересаджувати можна вже тоді, коли горщик почне розпирати, але в ненабагато більший горщик.
Україна понад усе!• 11 мая в 14:46
Ответ дляГЛЮкоза
Так і в нашого такого не було
Ну пересадите.., а эти ветки обрежьте
ГЛЮкоза
• 11 мая в 14:54
Ответ дляЗаліковий троль
Заміокулькас повідсушував листя. Щось не так у догляді. Перелили?
Суха земля
Украиночка• 11 мая в 15:23
Я подобрала выброшенный замик вот с такими пеньками, не знаю даже отчего так. Я их срезала, углем притрусила и ок