Shokolad55• 11 мая в 19:31

Влияет ли количество владелцев на продажу недвижимости?

Влияет ли количество владельцев на сделку / продажу дома ( села)? Родственники говорят что чем больше владельцев тем сложнее продать дом, нужно что б все было на одном.
Елена1265• 11 мая в 19:32
Нет, не влияет
ProstoKoschka• 11 мая в 19:33
Причем здесь села в скобках?
double-mama• 11 мая в 19:35
Просто нужно всем владельцам присутствовать на сделке или оформить доверенность на представление своих интересов
Natabond76• 11 мая в 19:35
Буде стільки договорів купівлі-продажу скільки власників. Тобто оформлення буде дорожче
Natalia505• 11 мая в 19:35
Якщо ви разом продаєте, немає ніяких проблем.
rybka21• 11 мая в 19:36
це вас знов намагаються розвести на відмову від спадщини?
автор Shokolad55 • 11 мая в 19:39
Ответ дляrybka21
)))
автор Shokolad55 • 11 мая в 19:39
Ответ дляrybka21
Ви мене пам´ятаєте))
04214• 11 мая в 19:40
Ответ дляNatabond76
Ні. Я купувала квартиру у 2х власників. Договір один
rybka21• 11 мая в 19:41
Ответ дляNatabond76
тобто, покупець отримає декілька різних договорів в якості правовстановлюючих документів?
Natabond76• 11 мая в 19:42
Ответ дляrybka21
Так. Я так квартиру купувала у трьох власників. В мене 3 договори купівлі-продажу
rybka21• 11 мая в 19:44
Ответ дляNatabond76
чого тут тільки не прочитаєш
автор Shokolad55 • 11 мая в 19:47
Ответ дляrybka21
Це питання виникло , бо село наче не хочуть купляти де багато власників, бо це одразу спір інтересів чи шось типу того
rybka21• 11 мая в 19:48
Ответ дляShokolad55
яке село
автор Shokolad55 • 11 мая в 19:52
Ответ дляrybka21
яке село
Хату в селі та ділянку (огород)
svetolino• 11 мая в 19:54
Главное договориться всем что согласны продать. Это сложно. Удачи!
rybka21• 11 мая в 19:56
Ответ дляShokolad55
Хату в селі та ділянку (огород)
а вже є покупець? ви ж ще спадщину не отримали
автор Shokolad55 • 11 мая в 19:59
Ответ дляrybka21
Ще нема, так ще нічого не прийняли, не оформили, але вже готувались їхати записувати хату на одну людину, там багато цікавих слів було почуто)

Це все на перспективу, що в майбутньому буде простіше продати
natlem• 11 мая в 20:02
Ответ дляrybka21
чого тут тільки не прочитаєш
Я пам´ятаю що ви нотаріус, тому запитаю як професіонала: хіба така ситуація неможлива, якщо мова йде про сумісну часткову власність (наприклад, успадковане майно), коли кожна сторона укладає свій договір купівлі-продажу з покупцем?
Наприклад, є три співвласники, двоє з них громадяни України, а третій іншої держави. Якщо посвідчувати один договір, то цілком можливо, що податок здеруть як з іноземців за все майно. А якщо робити три окремі, то двоє заплатять менше і лише третій за свою частку більше, як іноземець (мова про саме виділені частки, а не спільне майно). На мій погляд, теоретично це можливо. На практиці не знаю )
автор Shokolad55 • 11 мая в 20:14
Ответ дляrybka21
Основне питання полягало в тому, у чому складність наприклад, що майно ( в даному випадку хата у селі) будуть мати декілька власників, яка може бути перешкода та для кого у купівлі чи продажу?
svetolino• 11 мая в 20:17
Экономия не всегда оправдана. А когда касается денег... И ещё один момент- все мы под богом и никто не знает что с ним будет завтра. Оформлять надо свою часть . А потом как получиться . Может вас будут просить продать, и т д
автор Shokolad55 • 11 мая в 20:18
Ответ дляsvetolino
Вы имеете ввиду что оформляя свою часть себя застраховать от неожиданных поворотов судьбы?

Кто будет просить продать?
svetolino• 11 мая в 20:22
Ответ дляShokolad55

Кто будет просить продать?
Да. Судьба она такая. Особенно сейчас Мы думаем одно а судьба имеет свои планы не всегда совпадают с нашими. Удачи!!!
svetolino• 11 мая в 20:22
Ответ дляShokolad55

Кто будет просить продать?
Остальные владельцы.
автор Shokolad55 • 11 мая в 20:25
Ответ дляsvetolino
Остальные владельцы.
Да, они не хотят зависеть от человека , это мы уже поняли. Поэтому склоняют отписать свою часть , а в ’будущем’ продадут и отдадут, а сейчас говорят напишут расписку , что в случае продажи отдадут часть денег за ту долю.
svetolino• 11 мая в 20:28
Ответ дляShokolad55
Не ведитесь!! Синица в руках а не журавль в небе. Могут передумать, могут умереть, потерять память и т д . Расписка это бумажка . Лучше иметь нотариально заверенный документ!!! Удачи !
rybka21• 11 мая в 21:49
Ответ дляnatlem
така ситуація можлива, коли кожний з співвласників має власний правовий документ на свою частку і відчужує її незалежно від інших співвласників, попередньо отримавши від них відмову від переважного права купівлі. як правило, це спадщина. тоді кожний з власників може продати (подарити) свою частку в будь-який час. якщо ж це відбувається одночасно, то нотаріус робить одну угоду, а не дві, три чи більше.
rybka21• 11 мая в 21:52
Ответ дляShokolad55
ніяких складнощів і ніяких перешкод, якщо всі згодні на продаж за погодженою ціною
rybka21• 11 мая в 21:53
Ответ дляShokolad55
я вже вам казала, що вас хочуть розвести
ви все сподіваєтесь, що це не так?
natlem• 11 мая в 21:58
Ответ дляrybka21
Очевидно, що якщо автор того повідомлення отримала три угоди, значить нотаріус посвідчує три договори і на те була причина. Я так розумію, що платити довелося як за три договори, але чомусь клієнти на те пішли і якщо людина отримала три договори, то вони пройшли погодження (чи перевірку?) як то правильно називається з мін´юстом, значить це можливо.
Я не нотаріус, але бачу один можливий варіант таких численних договорів, пов´язаний із сплатою податків. Але може є і інші ситуації... На 99,99% це пов´язано з грошима, є щось, що примушує людей робити кілька договорів замість одного.