Сиренькая• 12 мая 2025
Какая 1 тема вам здесь запомнилась/впечатлила больше всего?
Залізний занавіс• 12 мая 2025
Ответ дляБез Баяна
Супер
ЧорноброваЯ• 12 мая 2025
Ответ дляТримаю свічку
про болі в животі у жінки, а виявилось - при операції забутий бинт в півтора метри.
Автор, якщо ви тут, чим все закінчилось?
І я одразу згадала цю тему
Элька-Карамелька• 12 мая 2025
Наверное уже писали о ней здесь. Тема про кусочек упаковки от презерватива найденный в кровати, пока мужа нет дома. И тут поэтому кусочку определили, что это Делфи, и вид какой. Эта история запомнилась больше всего.
Бандитка Сью• 12 мая 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Так що ствлося з тою Олею? Таки чоловік її грохнув?
Ну якщо увійшла додому, але не вийшла, то де вона могла подітися
Бандитка Сью• 12 мая 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Подивилась в реєстрі судових справ, чоловік в 2024 визнав її померлою по суду. Її навіть вже і не шукають
Невгамовна Бу• 12 мая 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Це приблизно в 2021 році тема була?
А автор теми була чи то в Польщі, чи то десь закордоном?
в Чехії, а потім поїхала в рашку
Невгамовна Бу• 12 мая 2025
Ответ дляНоунэйм
Помню старые смешные темы. Как отказали в съеме в Алуште, мохнатая красавица
Онліблек з пуховичками і сіськами
Невгамовна Бу• 12 мая 2025
Ответ дляНоунэйм
Еще эти
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-10820( жаль, что фото уже не доступны
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-406859
тю, загугліть ’Игорьоша-королевич’ - і будете любуватись)))
Невгамовна Бу• 12 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Удалено администрацией...
ну, там якраз таки можна було пояснити її поведінку. А от коли здорові 40-50річні бабеги бігали по соцмережах, вишукували її старі профілі, тягали її фотки тих років, вставляли ті фотки з паспортом чоловіка, котрі накручена ними ж Надя в підтвердження видала їм в лічку....
А все тому, що Наді, молодій і бідній, впало на голову те, заради чого вони зі шкіри вискакували, а так і не досягли
Невгамовна Бу• 12 мая 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я из старожилов. Тема «Люба- Вера»
теж в тій темі була)))
Аноним Советчик• 12 мая 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Здорови 40 рични? Наде под сорокет было, але. Такая же здоровая.
Ответ дляНевгамовна Бу
Наді було теж під 40. Хоча по дописах схоже на 20 річну, наївна і легко велася на провокації
Невгамовна Бу• 12 мая 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Продюссер и певица же 😂. Ещё Света тригривни наложка
і про засмальцьовану жилетку. А ще як форумчанка тут лементувала вночі, що чоловік помирає і без грошей не хочуть терміново оперувати, а потім виявилось, що операція планова, сім’я далеко небідна (коли родичам хтось написав в соцмережах, вони дивувались навіщо вона взагалі гроші в людей видурювала). а коли їй почали тут писати, щоб після викритої брехні вернула людям гроші або перерахувала на благодійність, то грозилась писати заяву в поліцію про вимагання
Невгамовна Бу• 12 мая 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Запомнилась даже не тема, а целый цикл. Началось все с ’Трудно очень’.
На втором месте бесконечные истории с совершенно неразрешимыми проблемами от Тани)
ага... там що не пост - то одні трудності були)))) а найсмішніше, як вони втікали, щоб не допомогти батькам куми, в хаті котрих жили безплатно, картоплю копати, як обіцяли перед поселенням)))
ПростоБелка• 12 мая 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Удалено администрацией...
Невгамовна Бу• 12 мая 2025
Ответ дляПростоБелка
Удалено администрацией...
вікуся, вона не добилась, їй повезло зустріти свого чоловіка, дякуючи котрому вона могла собі дозволити те купити, про що Ви можете лишень мріяти. І це найбільше Вас бісило. Маєте тепер шанс, та й платтячка були б якраз впору по розміру, може й босоніжки б шанельні підійшли. Дерзайте, мрії мають збуватись
Невгамовна Бу• 12 мая 2025
Ответ дляЮлия 0811
та з нею якраз все зрозуміло: їй випав джекпот, от і понесло... а ці навмисно провокували і роздраконювали, доводячи її до істерики
Кастрюлька• 12 мая 2025
про мужика с поломанными пятками. Жаль, автор продолжение темы не вытянула
Прикуси Язика• 12 мая 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Мені смішна була тема, де Таня придумала собі невиліковну хворобу щоб тільки не мити холодильник перед виїздом з тієї хати.
КаваЗМолоком• 12 мая 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Вот это вас несёт. А вы реально считаете что ей повезло? В чем?
Кумася• 12 мая 2025
Ответ дляНебоброїдка
Это Ольга с Павлограда? Я тоже помню эту тему. Интересно, может есть тут кто с тех мест. Не нашли ее? Как муж и дети живут.
Нет, конечно, не нашли, муж был основной подозреваемый. Но, как началась война он детей забрал и выехал. Все. Никто никогда не узнает теперь.
Кумася• 12 мая 2025
Мне запомнилась тема, где сын автора упал в ванной неудачно, и еще в больнице не заметили развивающуюся гематому, мальчик впал в кому… и долгая борьба за шанс хоть приблизится к тому состоянию до падения. Мальчику было 6. Как они сейчас, хоть бы стало все лучше.
Пенек Возмездия• 12 мая 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Удалено администрацией...
Играю у края• 12 мая 2025
Ответ дляФантазерша
Так і чим ці теми закінчилися ??
Про батькам якщо вірно пам´ятаю він загинув 😟 а про фургон, там якісь чуваки потім прийшли додому до дівчини , але вона їм не відкрила.
Айпишница• 12 мая 2025
Никакая. Хвасты шмотками и украшениями не мой круг интересов, тайные расследовпния по следам этих же тем и интриги тоже. Тролльные тоже не особо впечатляют. Люблю читать темы про творчество и хобби, их давно нет уже. Так чтобы прям впечатлиться нет таких..
Единорог помог• 12 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
1. Круглосуточно горящая гирлянда в доме напротив.
2. Отец девушки, который пропал в лесу.
Дайте пожалуйста ссылки
Злюка бобер• 12 мая 2025
Була тема, де одна порадниця з ніком Пузенька вирішила анонімно потролити, що вона коханка і її жонатік познакомив зі своєю маленькою донькою. Вирішила подраконити заміжніх порадниць. Відповідала в стилі ’блондинки’ ну і десь посерндині теми їй чи мабуть вліпили анонімний бан і відповіді пішли вже зі справжнього ніку. А порадниця вона була не безізвєстна - заміжня, двоє дітей та ще й волонтерством займалася, хворим дітям кошти на лікування збирала. І ніт, щоб зізнатися, ну типу соррі дівчата, ну вирішила розважитися, пожартувати. Вона починає відпиратися, а по факту просто писати маячню типу я не я і хата не моя. Але самий більший шок був, коли вона у відповідь за збори хворим дітям написала, що вона таким не займається, їй це не потрібно, вона взагалі за спарту. Всі, хто її знали, почали захищати її, казали, що швидше за все її взламали чи щось трапилося, бо ж це на неї зовсім не схоже. А в фіналі, десь посеред ночі вона діловитим тоном написала - да це я, я весь час читаю ваші повідомлення і мені тупо смішно з цього всього, ось що ви про мене думаєте.
Ось так можна дотролитися)))
Фантазерша• 12 мая 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Ось так можна дотролитися)))
Жесть а є тема ?