Бідося• 12 мая в 08:43

Кияни, а хтось буде реєструвати тварин? Для чого це?

Патріотка з дивану• 12 мая в 11:57
Ответ дляЗяблик протестант
Ещё раз повторюсь : мне это не интересно. Потому что своё животное я содержу по правилам.
А если Вы приняли другое решение, то это Ваша проблема, как теперь исходить судя по новым законам.
я хочу побачити як нові ветпатрулі (чи хто там на казенних харчах привлаштується) будуть вимагати у барсіків-безхатченків документи
і так, хроєн їх ловитимуть - бо їм простіше штраф з умовної Мані з квартири 63 стягнути
Ананомчикус• 12 мая в 11:57
Ответ дляСиамская сороконожка
Якщо в місті немає сказу, значить вакцинують.
... або, найімовірніше, нема контакту з дикими тваринами, котрі якраз таки і є основні носії сказу
Василина Семеніч• 12 мая в 11:57
Когда началась война и люди начали массово выкидывать животных, мой отчим взял 4 брошенных собаки и 2 котов, регистрировать он их не будет, так как платить налог с его мизерной пенсии он не может.
Зяблик протестант• 12 мая в 11:58
Девушки, всем удачи с Вашей позицией аономненадо и намвседолжны🙂 Далеко пойдете 🙂
Хорошего дня!
Ананомчикус• 12 мая в 11:58
Ответ дляХристя в тiстi
Так за анархію це чи за порядок? Не можу ніяк збагнути?
за кінець епохи бідності ще одній банді слуг
Патріотка з дивану• 12 мая в 11:58
Ответ дляВасилина Семеніч
сил Вашому вітчиму
Він - справжня Людина!
Христя в тiстi• 12 мая в 11:58
Ответ дляЗяблик протестант
Хорошего дня!
Ну ви точно далі нас пішли. Аж у Швецію.
Два-три тижні і фсьо• 12 мая в 11:58
Ответ дляАнаномчикус
там остапа понесло конкретно.... вже й не соображає, що пише, сама собі протирічить. То, певно, шведське повітря так на новоспечену тимчасову шведку діє)))
Ні, я розумію панянку. Вона приїхала в цивілізовану країну, де працює налагоджена схема, достатнє фінансування і бачить, як має бути. Але але трохи відірвалась від наших реалій. А вони у нас такі, що в бюджет капне якась копієчка, а безхатьків стане ще більше (
Христя в тiстi• 12 мая в 11:59
Ответ дляАнаномчикус
Так то зрада чи перемога?
Патріотка з дивану• 12 мая в 11:59
Ответ дляЗяблик протестант
Хорошего дня!
хай краще ті, хто хоче збагатіти за рахунок теорії Чіполіно, йдуть далеко.... :)
І Вам - нехай щастить!
Ананомчикус• 12 мая в 11:59
Ответ дляОбережнаЯ
Вас заклинило? Собак будут натравливать на вас. Больше не пишите мне.
тю, а могли і коротше - ’сама дурна’)))
Ананомчикус• 12 мая в 12:00
Ответ дляОбережнаЯ
Адекватный человек, понимает о чем, его просят. Баран всегда упирается в ’хочу и буду’.
адекватна людина в першу чергу розуміє абсурдність прохання. А якраз таки баран або розумово відсталий робить, все, що просять))
Два-три тижні і фсьо• 12 мая в 12:01
Ответ дляЗяблик протестант
Звісно,вам не цікаво. Вам цікаво ляпати язиком, а як до справи...
Ананомчикус• 12 мая в 12:03
Ответ дляХристя в тiстi
Мені хтось пояснить, яким чином захищає реєстрація від нападу собаки?
та ніяким. Але отакі, як Ваш типу ’опонент’ радісно кричать ’одобрямс’ всьому, що спускають зверху. Як там раніше було ’партії видніше як правильно’. Хіба не пам’ятаєте теми в ковідошизу і через пост ’нуашо, тяжко піти і зробити той укол? Робіть і заживемо, як раніше’
Христя в тiстi• 12 мая в 12:03
Ответ дляАнаномчикус
Я в шоці з таких опонентів. Теж мабуть із Швеції.
Ананомчикус• 12 мая в 12:04
Ответ дляЛюбви вам!
Я конечно от всего этого в глубоком шоке, но почему-то уже не уверена в невозможности( Если закрутить все вокруг штрафов, то почему нет? Регистрация-жетон. Нет-штраф. То же со стерилизацией. Закон написать на раз-два, а дальше штрафы, штрафы и штрафы(
.... і тільки встигай бабло виводити)))) А ’мудрий нарід’ буде обтікати і як та рогата жОна, що застала чоловіка на коханці, сам придумувати виправдання)))
So_so• 12 мая в 12:05
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А я нет. Для меня подобное это моральное дно.
Самой сбежать из Украины в Швецию и учить нас оттуда про долги государству и избавляться от животных.
Ананомчикус• 12 мая в 12:06
Ответ дляЗяблик протестант
В этом и есть суть. Нет денег - не берите животное.
В приюте разберутся, что с ними делать.
дійсно, нащо Барсіку жити? В приюті усиплять - та й по всьому
Ананомчикус• 12 мая в 12:08
Ответ дляSo_so
В приют? Вот оно что...
а потім отакі ті ’приюти’ осідлають для власного кінця епохи бідності. Це ж потім підуть державні програми, кошти, котрі можна буде дерибанити безкінечно
Ананомчикус• 12 мая в 12:08
Ответ дляЗяблик протестант
Супер! Но Вы же понимаете, что это единичные случаи?
Если стерилизуете и берёте под опеку тогда почему не хотите нести полную ответственность с той же регистрацией?
Отдать в приют, если не можете. Тем более, что они стерилизованы. Или людям, кто готов устроить их жизнь по правилам.
Не вижу другого выхода.
це не одиничні случаї, це ви - одиничний случай
Ананомчикус• 12 мая в 12:09
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Якої охорони, які господарі? Тримають,як звикли, бо інакше не вміють. Взяли, бо приблулидось чи слізно просили взяти. Прекрасно будуть жити такі господарі без тих собак, питання лише куди їх всіх подіти. Гуманно приспати, видать
так вона про це і пише прямо, навіть не приховує
Ананомчикус• 12 мая в 12:10
Ответ дляSo_so
Она в Швеции, как оказалось, она себя там приютила
... на шию шведам, разом зі своєю собачкою
Уходя дверю не хлопать• 12 мая в 12:13
В Европе так..а мы ж туда хотим. В Германии, например, вообще нет безпризорных кошек....
Ананомчикус• 12 мая в 12:14
Ответ дляЗяблик протестант
Напомню, что в Украине я содержала животное по правилам.
И да, она уехала со мной несмотря на все сложности.
И да, у нас в Швеции потому что здесь я не условиях беженки 😉 благодаря собственным усилиям. Так что Ваши колкости мимо 🙂
ви і нутро своє чорне повезли з собою в Швецію, так що не рівняйтесь до шведів. Ви навіть гірше, ніж біженка. Більше усілій в спальні прикладайте, щоб условія не змінились))))
Це які сложності було того щура на смичу вивезти? Чай не сенбернар чи кавказька вівчарка.
Патріотка з дивану• 12 мая в 12:14
Ответ дляУходя дверю не хлопать
ми хочемо в Европу і по рівню ЗП
а толку?
Ананомчикус• 12 мая в 12:15
Ответ дляЗяблик протестант
Хорошего дня!
головне, щоб ви сюди назад зі своєю ’позицією’ на прийшли
Сусановна• 12 мая в 12:16
Ответ дляВасилина Семеніч
В цивилизованных странах нет такого количества бродячих и брошенных животных как у нас.
А як ці тварини з´являються на вулиці? - Людина викадає, людина безконтрольно плодить і без жодної відповідальності.
Ананомчикус• 12 мая в 12:16
Ответ дляХристя в тiстi
Так то зрада чи перемога?
Це - той самий кінець епохи бідності, за котрий 73%, висолопивши язики, з радісним ’ззззееееее......бббеееееее...’ летіли у 2019му
Патріотка з дивану• 12 мая в 12:17
Ответ дляАнаномчикус
ой, дивіться щоб знову із дна не постукали...((
щось думаю не кінець..(
Уходя дверю не хлопать• 12 мая в 12:17
Ответ дляПатріотка з дивану
ми хочемо в Европу і по рівню ЗП
а толку?
Я не собираюсь вести эту дисскусию . Я считаю главное стерилизовать и это должна быть государственная программа. А регистрация, у нас , да , еще придумают какую то хрень для хозяев. Но какашки собачники не убирают, и это факт, не раз наблюдала. У нас вся алейка засрана. И за это надо штрафовать, как Европе.