ПАЦАНКА О• Изменено 12 мая 2025

Українці хочуть в Європу, але цивілізованими бути не хочуть

В мене викликає сміх , як українці рвуться в Європу, але при цьому бояться зареєструвати свою собачку, щоб не дай Боже податки не платити. Або ті ж самі ’свідомі’ виправдовують, коли дорослий дядько хапає 12 річних дівчат за руки 🤦🤦🤦 нажаль частину країни нічого і ніколи не змінить. І такі люди навіть гірше ніж ті, що продовжують розмовляти російською .
культУра• 12 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Зараз вам тут напишуть, що ніхто в Європу не рветься)) але чомусь більше мільйона українців сидять за кордоном і не поспішають повертатися додому)
Чомусь?
Серйозно?
Взагалі ніяких проблем у людей?
Просто поїхали розважатися на податки інших?
автор ПАЦАНКА О • 12 мая 2025
Ответ дляЦикавенная
Удалено администрацией...
Б..ть ви своїй мамі скажіть чи хто там вас виховував. А до мене так звертатися не потрібно.
Мольфарочка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Я не мала на увазі що конкретно ВИ не платите. Я в загалом кажу, що якщо сусід не платить, то що і мені не платити. Мій знайомий відкрив колись у Києві типу арт простору. І вхід туди був платний. І там можна було тусуватися, пити, їсти. Але так як це було на вулиці, деякі просто проходили безкоштовно, відморожувалися платити. Його це так злило. В колись ми пішли в музей і він прошмигнув безкоштовно , я жартома кажу ’ти забув за вхід заплатити’, в він каже ’тю, я завжди так роблю, намагаюся відморозитися, чого я маю платити, щоб подивитися на достояніє народа’. Ось про таких людей я кажу.
вы очень любите обсуждать других, но забываете о себе
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Удалено администрацией...
З оцими каструлями ?
Ви геть здоровий глузд втратили?
Ви знаєте скільки учасників Майдану віддало своє життя за Україну?
Отжигающая• 12 мая 2025
Не маю тварин, бо не готова до такої відповідальності і витрати в пріорітеті на інше. З одного боку розумію власників тварин і теоретично, клініка, яка видає тварині чіп могла б передавати дані ’куди там треба в той ЦНАП’, щоб не ходити по всім усюдам сто надцять разів. А з іншого боку погано уявляю громадян умовно Німеччини, які кажуть ’срали ми на ваш закон, нічого такого робити не збираємося’, там прийде такий штраф - що бігтимуть наввипередки, тому й законослухняні. Я один раз заплатила штраф за незакомпостований талон в Польщі, бо перший раз, перший день і не розібралася, як воно там працює, але то була така наука, що у мене тепер це прям пунктик -дуже не дешево обійшлося пару зупинок.
Джем Шакіри• 12 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Так не стримуйтеся .ідіть 🤮
Не нуждаюсь в тупых советах.
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Да, точно. Всю жизнь воду каламутят.
Не те що ви , ждуни .ніяк не можете дочекатися москаля.
автор ПАЦАНКА О • 12 мая 2025
Ответ дляМольфарочка
Не забуваю. Постійно розвиваю себе і підвищую рівень усвідомленності. Працюю над помилками
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Автор, дарма вас тут так заклювали, повністю розумію, про що ви, мене ця колективна шизофренія давно дивує.
«Хочу порядку, але щоб кум міг порішати, якшо шо» - наш ментальний девіз
👍👍👍
Ms. Анонимная• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Нет, вы путаете причину и следствие
На данный момент даже если все начнут отдавать 60% своего дохода это мало на сто повлияет
Копуша• 12 мая 2025
Повністю згодна, автор
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляПишу з калідору
Нет, какое здесь ущемление? Так уж получается, что ТЦК не разделяет ваше возмущение к русскоязычным, хватая и отправляя на войну всех подряд, не смотря на то, на каком языке общается человек. Соответственно, вы бы могли сами отправиться на войну, вместо кого-то, буцифиципованного в Харькове или Одессе. Не находите это справедливым?
Жіночко ,офіційна мова ЗСУ -українська .
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Не нуждаюсь в тупых советах.
…тут ти 🤬
Добро с Кулаками• 12 мая 2025
Ответ дляДавно без алко
Адреса написать? Пустых квартир выехавших. В спокойных городах.
Предлагаете занять их жилье?
Пишу з калідору• 12 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вот вообще не понятен смысл вашего поста. А главный Закон Украины - Конституция. В которой сказано, что каждый гражданин Украины в личном общении может использовать любой язык. Любой. Так почему автор ненавидит тех, кто разговаривает на русском в быту? Она ненавидит только тех, кто разговаривает на русском на гражданке или и тех, кто разговаривает на русском в ЗСУ? Ведь не может быть двойных стандартов, верно?
Джем Шакіри• 12 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
…тут ти 🤬
Бабуле своей тыкайте. Мы не в коровнике. И коммент пишите полностью, без троеточий. Или бздите?
Добро с Кулаками• 12 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вы друг друга стоите 😂
Давно без алко• 12 мая 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Предлагаете занять их жилье?
Для чего
Сразу станет видно, сколько людей не хотят жить в Украине. Даже в миллионниках.
Добро с Кулаками• 12 мая 2025
Ответ дляДавно без алко
Для чего
А какой спокойный город миллионник?
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляПишу з калідору
Жіночко , відкрийте КУ і поцікавтеся офіційною мовою ЗСУ .
Давно без алко• 12 мая 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
А какой спокойный город миллионник?
Знач не миллионник написать? 😂
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Ти з «мєст отдальонних «пишеш ,чудо ?
Давно без алко• 12 мая 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
А какой спокойный город миллионник?
Тема о том, что люди - не хотят возвращаться в Украину. Даже после прекращения войны.
Джем Шакіри• 12 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ти з «мєст отдальонних «пишеш ,чудо ?
Нет. Из прекрасного города Львовской области.
Перечитайте свои комменты внимательно. Такой агрессией от них прет и интеллектом по пятибалльной шкале, где-то минус 32, что это вы оттуда, похоже
Мама Никитки-2• 12 мая 2025
Да не хочуть українці в Європу, не видумуйте. Вони хочуть тількі європейській соціал і все. Ну може ще зарплати. А те, що потрібно платити податки чи виконувати закони їм не підходить. Відразу починається: всі крадуть і я краду, або чиновники крадуть, а я шо, лисий?
Мама Никитки-2• 12 мая 2025
Ответ дляАстановитесь
Не всі українці хочуть до України, не те до Європи
Вчора за день Матері стогнали ’ ніпанімаю откуда етот празнік’
Ну звісно, день ПАбєди таким ближче.
Пишу з калідору• 12 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Т.е. смысл прочитанного не доходит? Извините, найдите собеседника вашего уровня развития. Спасибо.
Мама Никитки-2• 12 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Реєстрація собачок якось наблизить до Європи?
Бездомних собачок реєструвати не хочуть ще? А чому?
І їх також зареєструють, не переживайте. Викинути зареєстровану тварину буде значно складніше.
Новопоштинская• 12 мая 2025
Мы то готовы , но не в условиях сегодняшних -людям жрать не за что , какие бл…котики и собачки сейчас ????
Мама Никитки-2• 12 мая 2025
Ответ дляпалка-копалка
правда не понимаете почему?
автор, если делать Европу в Украине, то во всем, в соц обеспечении, зп, пенсиях и прочем. А не только зарегистрировать собачку
О, а шо я говорила. Соціал і зарплата.
А все інше нікого не цікавить