ПАЦАНКА О• Изменено 12 мая 2025

Українці хочуть в Європу, але цивілізованими бути не хочуть

В мене викликає сміх , як українці рвуться в Європу, але при цьому бояться зареєструвати свою собачку, щоб не дай Боже податки не платити. Або ті ж самі ’свідомі’ виправдовують, коли дорослий дядько хапає 12 річних дівчат за руки 🤦🤦🤦 нажаль частину країни нічого і ніколи не змінить. І такі люди навіть гірше ніж ті, що продовжують розмовляти російською .
Мама Никитки-2• 12 мая 2025
Ответ дляМальчижка
А майдан для чего был тогда?
Як для чого. Щоб шоколадну шоблу до корита привести.
Мама Никитки-2• 12 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Люди хочуть правову державу. То що там з податками на собачок, куди підуть, вже дізналися?
З хапанням за руки складне питання, але має бути відео. Подивимося на дії авторки.
А де податки на собак вводять?
Поуїки що хочуть тільки реєстрацію і поки шо в Київі
Дама_с_коготками• 12 мая 2025
Автор, чтобы приблизиться к Европе, нужно сначала ментально быть терпилами пожизненными, у которым всегда виноват кто-то. А до этого как пешком до Луны
палка-копалка• 12 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Соц обеспечение начинается с 50% налога государству - готовы? Или думаете зп в конверте и вам будут 1000 евро пенсии платить
готова, если это будет прозрачно и уровняют зп, а не так что минималка 8 тыс, у руководителя укрпочты 8 миллионов, вот как уровняют, поборят коррупцию, тогда и согласна буду
Мама Никитки-2• 12 мая 2025
Ответ дляMs. Анонимная
У нас сейчас оф работник платит 45%
В среднем в странах ЕС на среднюю ЗП по стране будет меньше этой суммы.
Працівник платить 18+5%
Звідки ви взяли 45?
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ооо ,а ви не міняєтеся.
Зелена шобла краще ?
палка-копалка• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Про реєстрацію тварин, це просто як приклад подвійних стандартів. Люди хочуть і рибку з´їсти і рота не замазати.
а государство как хочет?
Мама Никитки-2• 12 мая 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Закон це все чудово.
Але в мене немає зайвого часу на реєстрацію, яка мені непотрібна.
У моєї собаки є чіп, стерилізація, всі щеплення і документи.
В цих випадках потрібно дати можливість реєстрації онлайн. Но наскількі я зрозуміла в Києві пілотний проект, можливо чиясь жінка чи коханка донесе до мізків автора про дистанційність реєстраціі.
автор ПАЦАНКА О • 12 мая 2025
Ответ дляНовопоштинская
Мы то готовы , но не в условиях сегодняшних -людям жрать не за что , какие бл…котики и собачки сейчас ????
Я ж про це і кажу. Ми готові, але не зараз, а колись . В іншому житті, ага )))
Тепличная• 12 мая 2025
О как интересно запирамидили) И собачников обосрали и русскоговорящих, прям оптом дешевле))
demicandum• 12 мая 2025
Не знаю, мне Европа не нужна, там за исключением пары стран помойка с толерастией и мигрантами, конские налоги, бюрократия
Ондатрова шуба• 12 мая 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Если это не родной город для человека?
Так і європейські міста - теж не рідні
Olvia1987• 12 мая 2025
Ответ дляПишу з калідору
Отзовите русскоязычных с войны и займите их место.
Я предлагала.Не хотят
СпайдерВумен• 12 мая 2025
А зачем дядьки хватают двенадцатилетних за руки?
Мама Никитки-2• 12 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ооо ,а ви не міняєтеся.
Зелена шобла краще ?
Зелена шобла не прийшла на крові і залякуванні людей. Но 8% нічого не доведеш
автор ПАЦАНКА О • 12 мая 2025
Ответ дляdemicandum
В де ви пожили? В цих країнах Європи?
автор ПАЦАНКА О • 12 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Хороше запитання
Доктор Хаос• 12 мая 2025
Як ви задовбали. В Европі то саме, дурних, хворих, невихованих вистачає. Почитайте новини Польші або Німеччини. Скарга на тему. Сподіваюсь отримаєте анонімний довічний бан
Olvia1987• 12 мая 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Так быть или не быть?)
СпайдерВумен• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Хороше запитання
Та не, я у вас питаю? Ви ж пишете про це
автор ПАЦАНКА О • 12 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
В сусідній темі
Безсовісна кума• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Не забуваю. Постійно розвиваю себе і підвищую рівень усвідомленності. Працюю над помилками
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍
У вас даже в самовосприятии двойные стандарты и лицемерие

Кумедна вы ))))😂😂
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Та звичайно .
Я думала що тут уже немає його прихильників . Але помилилася .
автор ПАЦАНКА О • 12 мая 2025
Ответ дляБезсовісна кума
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍

Кумедна вы ))))😂😂
Ага
Olvia1987• 12 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Кого только эти дядьки не хватают сейчас
demicandum• 12 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
В де ви пожили? В цих країнах Європи?
Я не надрачиваю в отличии вас на Европу. Нет во мне комплекса неполноценности
Ліплю вареники• 12 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Так, я взагалі не розумію чому не зробили це все онлайн через ту ж дію.
Одружитися можна, зареєструвати собаку - ні.
До того ж, ця реєстрація потрібна не собачникам, а місту.
Бо зараз місто заробить на реєстрації(210 грн за кожну собаку), а потім на податках.
А я, вибачте, не дуже розумію за що я маю сплачувати податок на собаку - я її підібрала в 2022, годую, вакциную, лікую, вожу на грумінг, купую одяг та інше за власний кошт.
І при цьому я ще щось буду винна, якщо вирішать ввести податки?
автор ПАЦАНКА О • 12 мая 2025
Ответ дляdemicandum
Правильно, краще бути не толерантними. Не брати людей на роботу тому що ви 40+ , називати чорношкірих ’нєграми’ (до речі таке лише в кацапії та Україні собі дозволяють) та вбивати за іншу сексуальну орієнтацію.
Сколько_мне_лет?• 12 мая 2025
Ответ дляOlvia1987
Я предлагала.Не хотят
Ви росязична чи ваш чоловік на фронті ?
Ms. Анонимная• 12 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Так і європейські міста - теж не рідні
Так а какой смысл тогда украинский город выбирать?