Пузата Хата• 12 мая в 16:06
Не компетентний продавець
В суботу вибирали з чоловіком пральну машину. Спочатку дивились в районі 15 тис, чоловік вже був готовий купляти, але мені не сподобався її зовнішній вигляд та функціонал, про, що я сказала продавчині. А вона взяла і запропонувала відразу за 25, сказавши, що це само нова модель з розширеним функціоналом. Мене це обурило, я сама працюю в торгівлі та знаю, що продавці пропонують те, що їм треба продати. Сказала продавчині, що я теж працюю в торгівлі і знаю, що їй вигідно продати за 25. До того ж я цю продавчиня в даному магазині раніше не бачила, запитала її як давно вона працює та скільки продала таких пралок. Вона сказала, що взагалі працює від іншого бренду і рекомендує дану пропозицію щиро, хоча я знаю, що це не так. В результаті ми з чоловіком нічого не купили. Чому так багато не компетентних продавців?
Наша взяла• 12 мая в 18:49
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А вы сколько стиралок продали, продавец?())
автор не продавець, а продавчиха
Прибираю щодня• 12 мая в 18:53
Ответ дляПузата Хата
Продати нормальний товар, а не те, що їй вигідно
Ви працюєте в торгівлі, знаєте цю кухню з середини. То до чого ваші притензії? Я працюю в торгівлі, прийшла за телевізором певної марки та моделі а продавець почав радити те що треба продати, я сказала дякую і далі пішла роздивлятись той телевізор який мені потрібен.
Харчовий тріль• 15 мая в 13:44
Ответ дляПузата Хата
Ні, мене просто нервує, коли хтось не виконує свою роботу
Она как раз таки выполняет свою работу)