Хвігура мічти• 12 мая в 17:34
Львів на початку червня і трійця
Плануємо поїхати на початку червня і дати випадають на 8 і 9 червня . Як там на Трійцю у Львові все працює чи вихідні дні . Можливо хтось знає ? Дякую
Почекуха• 12 мая в 17:36
не Різдво. Так буде все працювати. Але музеї треба дивитися розклад на сайті.
Хвігура мічти
• 12 мая в 17:36
Дівчатка , а як з погодою в червні? Збирались їхати в травні , але так холодно стало і дощі .
Почекуха• 12 мая в 17:37
Ответ дляХвігура мічти
Як завжди. ТО дощ, то сонце
Love_Love_Love_• 12 мая в 17:38
Ответ дляХвігура мічти
О Гоооосподи, може сидіть краще вдома?
Як кажуть у нас у Львові: як не срачка, то пердячка
Душа компанії• 12 мая в 17:39
Ответ дляХвігура мічти
то як з погодою в травні?
Анютины ласки• 12 мая в 17:40
Ответ дляХвігура мічти
У Львові завжди дощі))) Але буває і сонечко. Але дощ не заважає цьому місту бути прекрасним, навіть пасує Львову дощик ❤️
Анютины ласки• 12 мая в 17:41
Ответ дляДуша компанії
то як з погодою в травні?
Ви не вгадаєте з погодою) Львів - дощове місто. Але сонячні дні влітку є звичайно, в травні теж. Але цього травня по всій країні осіння погода))
Хвігура мічти
• 12 мая в 17:41
Ответ дляДуша компанії
то як з погодою в травні?
Дуже холодно . Ми хотіли їхати на цьому тижні . Так як з дитиною , то дощ і +10 , не дуже . Ми хотіли повезти малу в парк урууру
Хвігура мічти
• 12 мая в 17:43
Ответ дляПочекуха
Як завжди. ТО дощ, то сонце
Я знаю , що дощі там часто , але зараз і холодно дуже . Як осінь . В тому році в таких датах ми їздили в Буковель і було жарко .
Почекуха• 12 мая в 17:43
Ответ дляХвігура мічти
Холодно. Вчора був град, сьогодні злива. А в перервах сонячно.
ОдинРазНадетое• 12 мая в 17:47
Ответ дляАнютины ласки
Не завжди дощі
Душа компанії• 12 мая в 17:54
Ответ дляХвігура мічти
то що, кожного року такий травень?
Хвігура мічти
• 12 мая в 17:58
Ответ дляДуша компанії
то що, кожного року такий травень?
В цьому році холодно , завжди їздимо в травні відпочивати . І от перший раз за скільки років , така холодна погода.
Душа компанії• 12 мая в 17:59
Ответ дляХвігура мічти
от і червень може бути або теплим, або холодним. сухим або з дощами.
Хвігура мічти
• 12 мая в 18:00
Ответ дляДуша компанії
В червні може бути +8–12 днем ? 🥲
Анютины ласки• 12 мая в 18:02
Ответ дляОдинРазНадетое
Не завжди дощі
Я у Львові живу, більшу половину року тут дощова і похмура погода.
ОдинРазНадетое• 12 мая в 18:04
Ответ дляАнютины ласки
Брешете
Анютины ласки• 12 мая в 18:05
Ответ дляОдинРазНадетое
Брешете
Для чого мені брехати? 😂 вам геолокацію кинути щоб доказати звідки я?😂 це дощове місто і те, що тут більшу половину року похмуро це очевидно )
ОдинРазНадетое• 12 мая в 18:07
Ответ дляАнютины ласки
Навіть слухати вас не хочу
Останні роки спека і посуха літом
Минула осінь і цього річна весна спека і ні краплі дощу
Останні роки спека і посуха літом
Ксерокопия ночи• 15 мая в 15:50
Ответ дляОдинРазНадетое
Навіть слухати вас не хочу
Останні роки спека і посуха літом
Ви дивні речі говорите, Львів це другий Лондон, набагато частіще дощ, аніж сонце
ОдинРазНадетое• 15 мая в 15:54
Ответ дляКсерокопия ночи
Давно вже не так
Ксерокопия ночи• 15 мая в 15:55
Ответ дляОдинРазНадетое
Давно вже не так
та шо ви кажете...мені 45..іншого клімату у Львові не було
ОдинРазНадетое• 15 мая в 15:57
Ответ дляКсерокопия ночи
Був. Останніх кілька років захід переходить в степову зону.