Мавка• 12 мая в 22:54
Підйом на Говерлу влітку
Хто піднімався, поділіться, будь ласка, враженнями. Чи було важко? Чи це взагалі цікавий досвід для тих, хто не є фанатом піших походів ? Які поради б дали тим , хто в перший раз підіймається ?
Угадайс• 12 мая в 22:55
идти обратно тем же путем, каким пришли. мы так спустились не туда, и пришлось покорять Говерлу второй раз))
Я Вас не боюся• 12 мая в 22:56
Тяжело, если честно. Удобная обувь, держащая стопу, кийки, каремат под зад, еда, вода, головной убор, дождевик, теплая куртка
Джага Джага• 12 мая в 22:56
Важко.Непідготовленим важко.не Спорцменам важко.Важко дихати більший тиск.Якщо ведеш здоровий спосіб життя і тренована добре то підеш.
Мавка
• 12 мая в 22:57
Ответ дляУгадайс
Я так розумію , що це буде організований похід з провідником. Дякую
Воленс-неволенс• 12 мая в 22:57
А нашо вам це якщо ви не любите піші походи? Чи важко, залежить від вашої підготовки фізичної і антропоморфних данних, так би мовити. Порада: підійматись зеленим, спускатись синім
Джага Джага• 12 мая в 22:58
Ответ дляМавка
Але впринципі я б зараз занєфіг вийшов би хоч завтра.
Мавка
• 12 мая в 22:58
Ответ дляЯ Вас не боюся
Кросівки звичайні підійдуть ?
Лгин• 12 мая в 22:59
Якщо ви не звикли ходити, то буде важко, якщо підготовлені,то без проблем.Дитина вийшла в 6 років сама,але ми ходимо в гори постійно.
Мавка
• 12 мая в 23:00
Ответ дляВоленс-неволенс
Це тімбілдінг
Я Вас не боюся• 12 мая в 23:00
Ответ дляУгадайс
А как там можно спуститься не туда,если все обозначено, и видно, куда люди идут?
Угадайс• 12 мая в 23:01
Ответ дляЯ Вас не боюся
оказалось очень даже можно))
Воленс-неволенс• 12 мая в 23:01
Ответ дляМавка
Це тімбілдінг
А ну норм з гиги-гага виповзете,коли захочеться сдохнути - от це якраз буде десь 5 частина маршруту😅
Ля-ля-ля• 12 мая в 23:02
Це легка гора, звісно, варто піднятися. Поради: зручне взуття, палиці, моніторити погоду, не йти в дощ і сильний вітер
Мавка
• 12 мая в 23:02
Ответ дляВоленс-неволенс
Чому саме має захотітися?
Забобонний фрукт• 12 мая в 23:02
Там легко. Я піднімалася 45 років, 104 кг і хворі коліна.
З нами в групі була баба 60 років.
Головне вибирати найлегший маршрут, мати з собою якісні туристичні палки. Там є прокат, але їхню якість не дивилася
З нами в групі була баба 60 років.
Мавка
• 12 мая в 23:03
Ответ дляЛя-ля-ля
Так, ми її тому й обрали. Я чесно кажучи , здивована, що тут пишуть всі, що дуже важко. В мене є дуже неспортивні знайомі , які підіймалися
Забобонний фрукт• 12 мая в 23:04
Ответ дляМавка
Кросівки звичайні підійдуть ?
Так. Там діти і місцеві в шльопках ходять. Головне, щоб не дощ.
Мавка
• 12 мая в 23:04
Ответ дляЛя-ля-ля
Палиць немає й купувати не хотілося б. Без них зовсім ніяк ?
Забобонний фрукт• 12 мая в 23:04
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не усюди, маркування старе, мітки одна від одної далеко.
Воленс-неволенс• 12 мая в 23:04
Говерла найвища, але і найпростіша з двотисячників. Виходять всі
Ля-ля-ля• 12 мая в 23:05
Ответ дляМавка
Та ні, можна й без них. Просто з ними зручніше. Ми беремо лижні, з якими взимку на лижах катаємося.
Я Вас не боюся• 12 мая в 23:06
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так видно, как люди идут потоком
Забобонний фрукт• 12 мая в 23:07
Ответ дляМавка
Ну не дуже. Я не скажу, що мені було важко. Я докладала зусиль, але не помирала. Ну і у мене скільки обтяжуючих обставин. А ви справитеся. Головне, щоб був комфортний всім темп. У нас такого не вийшло, я повзла майже у кінці, мої діти на вершині були перші, різниця біля 30-40 хвилин вийшла.
Забобонний фрукт• 12 мая в 23:07
Ответ дляМавка
Це ваша безпека. В оренду візьмете або в Києві, або там на місці.
Мавка
• 12 мая в 23:07
Ответ дляЗабобонний фрукт
Скільки років дітям ?
Я Вас не боюся• 12 мая в 23:08
Ответ дляМавка
Кросівки звичайні підійдуть ?
Не знаю, все зависит от вас. Рекомендую обувь на полразмера больше
Воленс-неволенс• 12 мая в 23:09
Ответ дляМавка
І шо кажуть? Раз плюнуть? У мене дуже спортивні знайомі, завзяті походники. Ніхто не скаже, що легко. Гори не терплять легковажності. Почитайте про тім білдінг Ющенка і чим закінчилось і таке на Говерлі кожен рік.
Забобонний фрукт• 12 мая в 23:09
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так видно, как люди идут потоком
Ну так якщо ви в популярний час - так. Ми побоялися спеки, тому почали підйом в 7:00, були лише ми :)
Вниз заблукати можуть ті, хто навпаки, спускається пізніше за всіх.