ЖаннаНеАгузарова• 13 мая 2025
Учитель - педагогично ли такое поведение?
Сын пришел домой и рассказывает, что учительница взяла его дневник , а он его на титульной странице разрисовал еще в начале года ( ну по сути он и дневник увидел в начале года - мы 3 года на онлайне были ) . И вот она встала перед классом и со словами
« посмотрите на это ведение дневника, это нормально для ученика 4 класса ? » начала махать перед детьми. Дети смеялись , естественно. Он говорит, что она так делает с тетрадями других учеников тоже .
Вопрос вот в чем - то , что нужно вести дневник и тетради аккуратно-это понятно и ясно , но вот педагог, который с детьми высмеивает щебенка, это нормально?
ДолькиКабана• 13 мая 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну є вчителі, які заробляють репетиторством? Є. І одне діло, коли він чужих дітей навчає, а друге діло, коли він свохм занижає оцінку і клює дитину, щоб вона йшла до нього на додаткові уроки.
І про податки вам вже 10 разів написали, да зп вчителів і інших бюджетників утворюються з податків, безглуздо з цим не погоджуватись.
Учителя стараются не брать в ученики воиз же учеников, я знаю о чем говорю. Тем более администрация бдит
Міряю від одиниці• 13 мая 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
В вас тільки чорне і біле. Є хороші вчителі і є розумні діти. А про приватну школу в вас дуже перебільшена уява. Там так само як і в звичайній школі може попастися істеричка, яку заспокоювать треба через адміністрацію. Так само, як і в приватній лікарні є всякі лікарі. І, що ви цього не розумієте, підтверджує тільки думку, що є серед учителів і тупі.
Бугага) в частной после заявы родителей истеричка вылетает со свистом и проблема решена) ни одна частная школа терять свои деньги не захочет)
Я вам больше скажу, мои дети учатся в частной школе, так поменяли англичанку, потому что родители не были довольны качеством знаний. Для сравнения, когда сын учился в государственной, то у англичанки дети вообще не знали ничего. Родители жаловались, а администрация плевать хотела на жалобы(((
А вы говорите истеричка) да истеричка даже испытательный срок не пройдет в частной школе. И только в государственной учитель может ни хрена не знать и безнаказанно издеваться над учениками(((
Обстановщица• 13 мая 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Вот есть как видите
Єдина школа есть , но никто не ведет дневник там
у нас аналогічно,єдина школа тільки з 5го класу,і то там багато проколів(не всі вчителі велуть його як треба).А ось з 2 класу вчать користуватися паперовим.
Продавчиня кіз• 13 мая 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А ще десь є щоденники ?
Їх давно відмінили ..
Син у 8 кл. Є щоденники...
ЖаннаНеАгузарова
• 13 мая 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Син у 8 кл. Є щоденники...
Щас напишут , что вы троль с болот )
Клевотница• 13 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Моїм дітям щоденники не забирають, ге махають перед носом і не висміюють, американці в восторгє шо тут дитина може вчителю на столі щозавгодно намалювати і вчитель буде захоплюватись і всім дитину хвалити.
Неіснуючим дітям махати перед носом щоденником? Щось новеньке.
А хто поряд з вашими дітьми, хто їх супроводжує. є якісь ще уявні люди?
Цікаво, наскільки ваш уявний світ великий.
тянитолкайка• 13 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Отож і погано, що дитина, яка обманювала парти, не буде їх мити.
Дитина має відповідати за свої вчинки.
В Україні заборонено. А маркер витирати тим паче. І камер нема, щоб довести. Діти- не свідки, бо у булінгу митця звинуватять
Love_Love_Love_• 13 мая 2025
Ответ дляКлевотница
Виздоровлюйте
тогдалия• 13 мая 2025
Ответ дляЯ не тону
Одночасно вчити учнів одному предмету! Єдиному! І на те навіть більшість вчителів наразі не здатні.
Хоча мали б розуміти, що покоління з такою освітою з часом прийде навчати людей, лікувати їх ..
Стосовно того, що батьки не можуть свою дитину навчити смішно навіть читати. Батьки фахівці в інших сферах і займаються своєю роботою. Часто за мінімалку, в три зміни. І з цього доходу ще мають оплатити приватні уроки, щоб дитина хоч щось знала. Але крахоборів учителів то не хвилює, без додаткової оплати вони вже давно не напружуються.
Не велика втрата, якщо їх розгонять.
Вчительки, чекаю сині морди
Не велика втрата, якщо їх розгонять.
Вчительки, чекаю сині морди
Аааа, вы на минималке в 3 смены, ясно, почему ненавидите учился- у них зарплаты больше и времени
Файна_зупка• 13 мая 2025
Автор, конечно это и не этично и не педагогично, но школы сейчас завалены не учителями, а тупым быдлом, которое пошло в тот пЭд чтобы самоутверждаться на детях и их родителях. Это выходцв из таких сел, где начальное образование наверно они не получали вообще, культуры ноль, речь ужасная, манера одеваться ( обтянуть жир ластиком и на жирный зад надеть скинни). О чем мы говорим? Они сами свои коллективы назывпют террариум. Так и есть. Низкоинтеллектуальные, не умеющие подать интересно материал, с кучей претензий к родителям и повезет, если среди этого шлака будут настоящие, знающие, пришедшие в школу по пртюизванию, уважающие людей вокруг себя учителя. Имея сына 25 и сына 15 я в шоке от падения нравов именно педагогов. Та старая школа ушла или ее выжили, молодым умным и перспективным дорогу не дают и засело вот это вот 35-45 сословие неудачниц, вымещающих горемти дизни на детях. А если родители образованные- ужас, машина хорошая- кошмар, одет прилично и говорит крамиво- любой ценой оно будет вымещать свои комплексы на тгм ребенке, пока не пртдешь в школу, не посадишь рядом с лиректором и культурно и спокойно не расскажешь все возможные варианты развития событий для этого персонажа.
Люблю порядок• 13 мая 2025
есть дисциплина, нормы приличия, этикет в конце концов. в моем детстве это было норм. я 95 года рождения и училась в школе с высоким рейтингом. учителей уважали и побаивались в хорошем смысле этого слова.
когда учитель на уровне ученика, тоесть друг, это не нормально. как и если родитель на одном уровне с ребенком, типа друг.
ни к чему хорошему это не приведет
Мама Никитки-2• 13 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну, а ваша нехай сидить зашугана і все життя боїться себе проявити щоб щось не пошкодити
Ви знов бред транслюєте? Ніхто в школах не дозволяє псувати шкільне майно. Мало того, що дитину тимчасово позбавлять права відвідувати школу, ще й батькі відшкодують збитки.
Я не тону• 13 мая 2025
Ответ длятогдалия
Я податків плачу три мінімалки.
Вище писала, що з великою радістю б не платила їх за ’безкоштовну’ освіту і ’медицину’. Бо я змушена купувати ці послуги окремо, щоб вони були дійсно якісними.
Ненависть це не вірне трактування. Я просто не поважаю більшість представників цієї професії у бюджетній сфері (виключень стає все менше і менше). Тому вважаю, що простіше вже дійсно розігнати оце логово корупції і створювати якісне навчальне середовище.
Я хочу, щоб діти виходили розумними зі школи. Щоб вони в подальшому ставали класними спеціалістами. А не протирали штани на роботі і заглядали в карман всім батькам, ниючи при цьому як їм тяжко важко педагогічну ношу тягти.
Мама Никитки-2• 13 мая 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я советуюсь
И думаю , раздула ли я проблему или есть проблема
Є проблема. Ідіть до вчителя і розмовляйте. Наскількі я зрозуміла, ваша вчитель постійно болить дітей. Поясніть їй, що всі стандарти щодо введення зошитів давно відмінені.
Смурфик• 13 мая 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А ще десь є щоденники ?
Їх давно відмінили ..
Блін, це ж так зручно записувати в одному й тому ж місці домашку. Чому прибрали щоденники?
Оно само купилось• 14 мая 2025
Ответ дляСмурфик
навпаки зараз краще, домашка в електронному щоденнику, не прокатить, що типу не записав, забув, не побачив. Батьки одразу бачать що задали, які оцінки і чи був на уроці.
Але в нас буває, що вчителі чомусь забувають нормально це вносити і окрім Єдиної Школи (це назва нашого застосунку) додають домашку ще і в клас рум, або додають ДЗ в останній момент. Або було таке, що вчитель нікуди не додала домашку, поставила сину 1, коли я почала дізнаватися в чому справа, сказала, що він сам мав запитати чому немає ДЗ
(їм не на кожний урок задають).
І ти ото намагаєшся подивитись де і що задано, а якщо дітей двоє - то ховайся.