Кредитная• 13 мая 2025
З якого віку діти можуть самі купувати речі на іноземних сайтах?
Донька 13 років, купувала собі речі з різних сайтів за кордоном. Зараз одну посилку затримали на митниці і просять фото документів. Цікавить чи взагалі мала право дитина купувати за кордоном? Щось не знаходжу такої інформації в інтернеті.
Кредитная
• 13 мая 2025
Ответ дляБрюльтик
а карта на чье имя ?
Інколи її, інколи моєю платили.
Кредитная
• 13 мая 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Як тільки у дитини з´являється власна картка. Найнижчий вік-6 років.
А де взагалі шукати інформацію про це. В яких документах. Дивлюсь митний кодекс, поки не бачу там нічого такого.
Невгамовна сила• 13 мая 2025
Ответ дляКредитная
Митні правила однакові для всіх і не діляться за віком
Кредитная
• 13 мая 2025
Ответ дляНезламна
А чому затримали?
Перевірка. То просили інвойс, то виписку по оплаті, тепер от документи.
Незламна• 13 мая 2025
Ответ дляКредитная
Перевірка чого?
Невгамовна сила• 13 мая 2025
Ответ дляКредитная
І ви,як законний представник дитини все дивитнся і відповідаєте на запити. Або дитина,якщо розуміється, може робити це самостійно
KaterionOK• 13 мая 2025
Якщо ціна товару невелика і підпадає під дрібні побутові угоди, то відповідно до ст. ст. 31 і 32 (по памʼяті пишу) ЦК ваша дитина може їх здійснювати
Пургену мне• 13 мая 2025
Ответ дляКредитная
А ви їй дозволили купувати, чи не знали?
Незламна• 13 мая 2025
Ответ дляКредитная
фото
Ну то якщо вартість не перевищує 150 євро, які ще питання?
Кредитная
• 13 мая 2025
Ответ дляПоказушница
Це ж не документи, які посвідчують особу.
Це попереднє повідомлення, питали що саме перевіряють. Ці документи вже всі надіслали.
ТАЗератти• 13 мая 2025
Ответ дляКредитная
Так а в чем проблема?
Пургену мне• 13 мая 2025
Ответ дляКредитная
А де повідомлення про особисті доки?
Кредитная
• 13 мая 2025
Ответ дляНезламна
Не перевищує, але тепер просять документи що підтверджують особу.
Незламна• 13 мая 2025
Ответ дляКредитная
То надійшліть свої як законного представника
*незрозуміло, на якій підставі вимагають, але в цій ситуації простіше надіслати, ніж сперечатися *
Кредитная
• 13 мая 2025
Ответ дляДомашка
по закону з 18 років можна бути отримувачем посилки
А де про це написано? Ось це і цікавить.
Пургену мне• 13 мая 2025
Короче легенда такова: автор, покупает товар , но на 150 евро не поместилась и оформила половину на дочь. Теперь ищет лазейку, как таможенникам доказать, что купил ребенок, и она не обязана давать детские доки, так как думает, что запрещено несовершеннолетним покупать в инете на ин ресурсах.
Незламна• 13 мая 2025
Ответ дляДомашка
По якому закону?
Кредитная
• 13 мая 2025
Ответ дляПургену мне
Та ні, якраз і не проти надати документи дитини, але чи мала вона взагалі право щось купувати за кордоном в 13 років. Ось це цікавить.
Пургену мне• 13 мая 2025
Ответ дляКредитная
Зачем оно вам? Вы же разрешили?
Незламна• 13 мая 2025
Ответ дляКредитная
Вам вже вище пояснила пані адвокатка.