СирОжино пирОжино• 13 мая в 14:46

Вы бы вернулись в Финляндию если бы у вас был там внж?

Кучерявочка• 13 мая в 15:06
Ответ дляСирОжино пирОжино
Роботи немає, прибирання хіба що… Маю внж, але житло не для одного, кілька людей в квартирі чужих
От і думаю що робити, чи відмовлятись від внж
А навіщо відмовлятись? Воно вам давить?
Кучерявочка• 13 мая в 15:07
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вообще не знаю как быть. Пробыла там месяц. В общежитии. Сейчас приехала в Украину к семье. Пришло письмо, не знаю что ответить, спрашивают вернусь ли. Комната в общежитии в глуши.
Поищите работу в другом месте. Будут возмещать что-то по жилью. Через год перейти под муниципалитет, там 500е на жилье возмещают
автор СирОжино пирОжино • 13 мая в 15:07
Ответ дляКучерявочка
А навіщо відмовлятись? Воно вам давить?
Ні, але не знаю що робити взагалі( в гуртожитку важко дуже, тому повернулась. З іншого боку - не завжди просто отримати дозвіл на проживання. Ще з іншого боку - перспектив в роботі 0.
АБВГДейка• 13 мая в 15:08
Це класна країна, якщо є норм робота
Треба знати мову
АБВГДейка• 13 мая в 15:09
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ви знаєте фінську ?
автор СирОжино пирОжино • 13 мая в 15:09
Ответ дляАБВГДейка
Ви знаєте фінську ?
Не знаю
АБВГДейка• 13 мая в 15:09
Ответ дляКучерявочка
Так, це варіант
Кучерявочка• 13 мая в 15:09
Ответ дляСирОжино пирОжино
А які перспективи в Україні?
Хто заважає шукати роботу в інших містах? Всі знайомі українки, які хотіли, працюють. В різних сферах. І це у мене величезне місто на 10 тис населення)
АБВГДейка• 13 мая в 15:10
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не знаю
Ну тоді яку роботу ви хочете 🤷‍♀️ і перспективи
Кучерявочка• 13 мая в 15:10
Ответ дляАБВГДейка
Це класна країна, якщо є норм робота
Треба знати мову
Якраз в нордік країнах достатньо англійської для життя.
Я здала місцеву на громадянство і нею майже не користуюсь
АБВГДейка• 13 мая в 15:11
Ответ дляКучерявочка
Не зовсім, в мене син в Фінляндії
Без мови, там перспективи не дуже
Але, він навчається, студент
Тому, за 1-2 роки все зміниться
Намазюкана нішою• 13 мая в 15:15
Поедьте на заработки на малину или какая-то другая ягода (моя знакомая каждое лето ездит) и подзаработаете еще
Кучерявочка• 13 мая в 15:17
Ответ дляАБВГДейка
Не зовсім, в мене син в Фінляндії
Без мови, там перспективи не дуже
Але, він навчається, студент
Тому, за 1-2 роки все зміниться
Ну я теж у Фінляндії.
І спокійно живу, ліньки довчити ту мову до розмовного рівня. На роботу мене брали з англійською (технічна спеціальність). Ну це якщо про перспективи. Купа народу працює по 10-20 років в теплицях без знання мови і їх життя задовольняє, не біжать за тими перспективами. Все одно всі в middle class, трошки вище чи трошки нижче за, не в 10 разів перепади як в Україні
Джонсонюк• 13 мая в 15:18
Я жила до войны 3 года в Коувола, тоска. Понравились там только детсадики, хорошие. А так... Климат дрянь, медицина дрянь, косметологии нет, люди каждый по своим норам, проезд шириной 150м, машин нет в зоне видимости, но ни один дорогу не перейдет на красный, роботы. 😁
Альдебаран• 13 мая в 15:19
Ответ дляКучерявочка
Ну я теж у Фінляндії.
Класно вам!
А я живу в Гельсінкі 3 роки і 90% моїх знайомих українців не працюють. Тому що не можуть знайти роботу. Ніяку.
Пи Пи Пилюля• 13 мая в 15:21
Ответ дляКучерявочка
Ну я теж у Фінляндії.
А хто ж тоді в Фінляндії нижчий клас?
АБВГДейка• 13 мая в 15:21
Ответ дляКучерявочка
Ну я теж у Фінляндії.
Син не хоче працювати в теплицях, тому так. І навіть вся практика на фінській мові
Працювати в теплицях - то не про перспективи
автор СирОжино пирОжино • 13 мая в 15:22
Ответ дляДжонсонюк
А куда вы уехали в итоге?
Кучерявочка• 13 мая в 15:26
Ответ дляПи Пи Пилюля
А хто ж тоді в Фінляндії нижчий клас?
Алкаші якісь та ледарі-соціальщики. Так само і багатих небагацько, власники успішних компаній. Майже той комунізм, який не змогли побудувати савєти)) І чим ближче географічно до рашки, тим ситуація гірша
Джонсонюк• 13 мая в 15:26
Ответ дляСирОжино пирОжино
А куда вы уехали в итоге?
Вернулись в Одессу.) Мы там жили, тк мужа направили по работе.
Сокодавка ще та• 13 мая в 15:27
в березні всеодно всі додому, якщо підстав не буде залишатися в країні, а це безстроковий контракт або шлюб
Кучерявочка• 13 мая в 15:28
Ответ дляСокодавка ще та
Ох, мені б ваш оптимізм щодо закінчення війни 😓 кожен рік чекаємо
Сокодавка ще та• 13 мая в 15:29
Ответ дляКучерявочка
я не писала про закінчення війни, нажаль
Альдебаран• 13 мая в 15:32
Ответ дляСокодавка ще та
Теж так думаю.
Так що немає сенсу автору мучатись в гуртожитку.
Все одно додому їхати доведеться
Кучерявочка• 13 мая в 15:32
Ответ дляАБВГДейка
Так. Просто весь час думати про перспективи - то скоріш українська перспектива, вибачте за тавтологію. Багато людей не париться. Остання моя робота була бухгалтером, це з нуля 2000 на руки десь. І на тому ж підприємстві з нуля українці з ТЗ без знання мови на ’чорновій’ роботі мали 1600-1800 чистими. Ну такий собі розрив
Сокодавка ще та• 13 мая в 15:34
Ответ дляАльдебаран
Теж так думаю.
Все одно додому їхати доведеться
ну якщо прифронтове місто, то хочя б життя зберегти у гуртожитку
Кучерявочка• 13 мая в 15:34
Ответ дляСокодавка ще та
І з чого ви тоді взяли, що до березня? Поки війна не скінчиться, нікого додому не відправлять. Кожен рік ще на рік подовжують тз
Сокодавка ще та• 13 мая в 15:34
Ответ дляКучерявочка
почитайте на сайті Мігрі все написано
Кучерявочка• 13 мая в 15:36
Ответ дляСокодавка ще та
почитайте на сайті Мігрі все написано
Написано. Що подовжують до березня 2026. До того там стояло 25, 24...
Сокодавка ще та• 13 мая в 15:37
Ответ дляКучерявочка
далі читайте