Зоряний Шлях• 13 мая 2025
Хто розбирається в щавеле?
Скажіть будь ласка, це щавель чи ні ?
Можна в борщ ?
Дякую.
Можна в борщ ?
Дякую.
Зоряний Шлях
• 13 мая 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Автор, за гаражамт вообще опасно что то рвать, там же все писают)
Це закрита територія, там і проходу немає.
Тут треба з´ясувати, він чи не він)
Ms. Искренность• 13 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Ось
так. це городній. А є ще дикорослий, він трошки мілкіший, але набагато яскравіший смак має. А як ми любили його молоді стебла в дитинстві, мммм
Ms. Искренность• 13 мая 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
А мне похоже...только переросток
переросток би вже викинув метрові насіннєві стебла з суцвіттями
Ms. Искренность• 13 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Ось автор хрін, він тільки починає рости. В мене його в садку і городі повно але ще не сезон. На ваш не схожий.
+1, він і запах відповідний має, коли помнути листочок
Ms. Искренность• 13 мая 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Тут треба з´ясувати, він чи не він)
авторе, роздивилась фото детальніше. Скоріш за все, це один з видів кінського щавлю, я такий, масивніший за щавель, але дрібніший за кінський великий. І перший, і другий в дитинстві постійно рвали нутріям на корм. А от на другому фото справа вгорі реально є 2 кущики хрону, але в них і листя відрізняється від решти
Зліпок ступні• 13 мая 2025
кінський щавель то.
тобто близький родич але дика форма. краще на борщ на базарі купити
Домашня Зюзя• 13 мая 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Тут треба з´ясувати, він чи не він)
Автор, это точно щавель, только дикий. Он не кислый. Но с него тоже варят борщ и его продают на рынке. Могу сделать фото нашего, выглядит точно так же.
Зоряний Шлях
• 13 мая 2025