дожену і ощасливлю• 13 мая в 19:55
Хто купував тонометр простий, механічний
Чи дозволять в аптеці мені ним виміряти тиск? Спробувати, як працює?
Луноходик_Ик• 13 мая в 19:58
Конечно разрешат! Ещё в аптеках часто есть уголок с их тонометрами, чтобы посетители могли измерить себе давление. Так что вы можете даже сравнить показания двух приборов
культУра• 13 мая в 20:00
Я в медтехнике покупала, там же мне померяли давление и объяснили как с ним работать
Злюсь до кипіння• 13 мая в 20:03
Раджу брати той, який працюватиме і від мережі, дуже зручно, купляла батькам Омрон
Крем для арбуза• 13 мая в 20:09
Ответ дляТётя Хрюша
Я би механічний не купляла.
Навпаки, механіка найточніша.
Дивне створіння• 13 мая в 20:11
Ответ дляТётя Хрюша
Я би механічний не купляла.
Не хотите знать точные показатели?
В принципе, для бытового использования погрешность электронного допустима, но если умеешь измерять механикой, это однозначно предпочтительнее.
бювет_в_обед• 13 мая в 20:45
В мене механічний, але ми з чоловіком міряємо тиск раз в 2-3 місяці. Якщо міряти щоденно, то звичайно електронний зручніше