Карапулька• 13 мая в 23:50
Хто сам піднімав питання свого підвищення?
Як наміритись, як не боятись і сказати чітко, що я можу і хочу цю посаду. Який у вас був досвід, що говорили, чим закінчилось?
Карапулька
• 13 мая в 23:50
Боюсь, що так і просижу тихенько, хоча маю всі задатки. Але боюсь проявлятись. На групових мітах взагалі язик в жопі
Ответ дляКарапулька
Будет трудно, но надо пробовать, если есть амбиции. В первый раз не получится, получится во второй или третий. Меняйте ситуацию , действуйте
Ліньки гуглить• 13 мая в 23:58
Я завжди казала так: будете когось шукати на таку то посаду, то беріть мене, я хочу. В результаті все посміхалась керівник, мене не ставила. Як тільки я сказала, що звільняюсь, то і посада для мене знайшлась. Але я остаточно вирішила йти. Вже і зарплату підняли, а людину на моє місце і досі шукають 1,5 місяці
СережкинаЯ• 13 мая в 23:58
Ответ дляКарапулька
Як показує досвід, тих,хто на мітингах сидить тихенько, рідко підвищують. Спробуйте для початку бути більш активною, висловлюйте свою точку зору, вносьте якісь пропозиції. Дайте зрозуміти, що ви чогось прагнете, а не вам все одно.
Раз одела не бу• 14 мая в 00:05
Ответ дляКарапулька
ви в IT працюєте?
Пускаю бісики• 14 мая в 00:06
Ну если вы держите язык в попе и все время боитесь, какой с вас руководитель? Ну это даже странно
Карапулька
• 14 мая в 00:06
Ответ дляРаз одела не бу
ви в IT працюєте?
Типу того, продакт в edtech
Раз одела не бу• 14 мая в 00:07
Ответ дляПускаю бісики
Автор не писала, что претендует на должность руководителя
Раз одела не бу• 14 мая в 00:07
Ответ дляКарапулька
Типу того, продакт в edtech
А яка вища посада, на яку ви претендуєте? Чи вібкрита на неї вакансія?
Пускаю бісики• 14 мая в 00:07
Ответ дляРаз одела не бу
Ну неважно, где инициативность, готовность расти и брать на себя задачи? Там же где язык видимо
Чижик Пижик• 14 мая в 00:07
Я б порадила підготуватися до бесіди, можна з джипиті чатом. Я прямо сказала, що почуваюся себе сильнішою і воліла б іншу посаду, бо маю вже сильніші скіли і можу навчати інших. Додала мої переваги, а саме те, що я як працівник важлива на іншій посаді, де зможу спілкуватися на декількох мовах. Вони вже і так бачили + в цій навичці.
Карапулька
• 14 мая в 00:08
Ответ дляПускаю бісики
Ні, керівником я була, все норм, коли треба по справі говорити. А от оцей балаган з десятками тупих питань, аби не мовчки - в такому не вмію брати участь
Карапулька
• 14 мая в 00:08
Ответ дляРаз одела не бу
СРО. Відкрита якраз
Раз одела не бу• 14 мая в 00:09
Ответ дляПускаю бісики
В некоторых коллективах не дают открыть рот на митингах. Увы, я через это прошла. Уволилась, и попала в коллектив, где всем предоставляют слово, где здоровая аимосфера и возможности для роста.
Раз одела не бу• 14 мая в 00:09
Ответ дляПускаю бісики
Сами себе реакцию сердечку поставили? Ну-ну
Пускаю бісики• 14 мая в 00:10
Ответ дляКарапулька
Ну смотрите, меня повышали за 20 летнюю карьеру в финтехе раз 10, со специалиста до директора департамента. Все повышения инициировала я сама. Хочу, могу, умею-вплоть до торговли за каждый доллар в зарплате. Это рынок труда, вы не товар в магазине бесплатно просите. Надо себя продать подороже, вот и все
Пускаю бісики• 14 мая в 00:11
Ответ дляРаз одела не бу
Таким слава богу не страдаю, считать смайлики и сердечки. Давно не 15 лет
Раз одела не бу• 14 мая в 00:12
Ответ дляКарапулька
СРО. Відкрита якраз
це типу product owner?
це крута посада.
я би вам радила наблизитись до вашого керівника, від якого може залежати ваше підвищення. Але це потрібно було почати робити давно.
це крута посада.
Раз одела не бу• 14 мая в 00:13
Ответ дляПускаю бісики
А зачем об авторе пишете гадости в третьем лице?
Пускаю бісики• 14 мая в 00:14
Ответ дляРаз одела не бу
Вы в себе? Или полнолуние? Вы меня с кем-то спутали
Карапулька
• 14 мая в 00:15
Ответ дляРаз одела не бу
це типу product owner?
це крута посада.
Ну це ближче до head of product. Я вже таким була в іншій компанії. А тут тільки другий день працюю як продакт))
Раз одела не бу• 14 мая в 00:15
Ответ дляПускаю бісики
’Ну неважно, где инициативность, готовность расти и брать на себя задачи? Там же где язык видимо’
Раз одела не бу• 14 мая в 00:16
Ответ дляКарапулька
Ааа...то ви ж тільки почали))
Пускаю бісики• 14 мая в 00:16
Ответ дляРаз одела не бу
Девушка, займитесь делом. Посчитайте клоунов и сердечки. Я пришла автору дать совет на ее вопрос в топике
Правильно_Валерчик• 14 мая в 05:49
Хочете посаду, йдіть та говоріть, ці мітінгі, не завжди продуктивні, бо буває балаган. Я завжди в контакті з керівником і окреслюю, десь через півроку роботи, що хочу рости. Якщо компанія не зацікавлена у рості співробітників, не бачу сенсу у співпраці