ФФФФристайла• 14 мая 2025
Бедная и богатый
У вас есть примеры счастливых пар, где она из простой семьи рабочих , сама занимает рядовую должность , живёт в обычном доме без особого ремонта , а он из богатой семьи , имеет собственное дело и зп за 100 тысяч
Очень мало таких примеров, да ещё и где отношения здоровые. Но каждая Маня естественно будет думать, что вот ’она то точно будет тем счастливым исключением’
Лучше выбирайте парня примерно из своего круга, но толкового главное, смотрите как он к вас относится, чем дышит. Вот так больше шансов на хорошую личную жизнь, чем чаще всего бессмысленные надежды всерьёз!!! подцепить мажора
Ms. Доброта• 14 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
А вона не знала за кого йде заміж ?
Про низький дохід, аліменти ?
Жінки самі собі створюють проблеми, а потім героїчно їх вирішують …
Тільки рочки втрачено, а людськими відносинами і не пахне у таких сімʼях !
Про низький дохід, аліменти ?
Думала, что с ней будет по другому
АфродитаПетровна• 14 мая 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
де вони познайомились?
В магазине, например. Или на улице. Или в театре. Или в олной школе учились.
Жена миллионера• 14 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
Автор пишет ’из богатой семьи’, своё дело. Думаю, она мажора имеет в виду, а не просто толкового парня, который более-менее что-то зарабатывает, умеет крутиться так сказать
автор пише - зп
ДелайКак_Я• 14 мая 2025
Приклад пар - так, є. Наскільки вони щасливі, то не знаю. Але знаю багато жінок, які чекали багатого чоловіка і дочекались до 40+ років, і зараз ні сімї, ні грошей, ні здоров´я
ДелайКак_Я• 14 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
Дуже гарна порада. Автор, прислухайтесь
Жена миллионера• 14 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
Я тоже читала её пост
Впрочем, в любом случае, раз она задаётся таким вопросом, то и таких у неё горизонте что-то нет
2 тис євро це зовсім не багатий
Пугачиха• 14 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Що саме її задовбало ?
Бо маю приклад сімʼї, де чоловік взагалі не працював років 10. А потім дружина народила і кинула свою посаду, тоді він почав забезпечувати родину. І ніхто нікого не кидав !
Я взагалі не можу уявити нормальні відносини в сім´ї, в якій дієздатний здоровий чоловік не працює 10 років. Ну, не будемо брати рівень рант´є або іншого великого пасивного доходу. Там інші розклади.
А тут все так просто, чоловік не працював 10 років, а потім - раз, і пішов на роботу, достатню для забезпечення 3 людей.
осень харашо• 14 мая 2025
Ответ дляНаодинцi
Вс сериалах разве что
да ладно
сколько молодых красивых (и не очень) девочек подцепили обеспеченных
Ответ дляосень харашо
полно вариантов, когда она бедная, а он реально богат (не с з/п 100 тыс)
Не знаю, серед моєго кола - середній клас - таких наочних прикладів взагалі немає. Всі пари більш менш одного рівня. Є один приклад, коли жінка з звичайної робочої родини вийшла заміж за всім забезпеченого чоловіка, тобто за такого, який вже мав основний набір забезпеченності - комфортабельне житло, середній бізнес, хорошу машину. А от так щоб прям олігарх і Золушка, такі приклади особисто я бачила тільки в фільмах і серіалах. Всі інші пари були примірно одного рівня і добивалися більш високого рівня життя вже у шлюбі.
Звісно, якщо пошукати по всьому світу, знайдуться реальні історії про олігархів і Золушок, проте це дуже рідкі випадки.
Все до блиску• 14 мая 2025
Ответ дляПугачиха
Може він зараз і не заробляє на утримання сімʼї, бо жінка свого часу заробила коштів і може себе утримувати, але сімʼю через «у кого більше грошей» вони не руйнували !
Ответ дляКітті_
Да и Золушка мне совершенно не видится сказкой о свадьбе богатого с бедной. Золушка то была не бедной, не простолюдинкой, а дворянского происхождения, её отец был знатным и богатым человеком, приблеженным к королевскому двору. Иначе на бал его жена со своими дочками на бал бы не попали. Золушка прекрасно владела аристократическими манерами и изысканным вкусом, чем и произвела впечатление на дамочек высшего света. Принц в неё влюбился как в принцессу, а не бедную крестьянку. Ну я эту сказку так вижу. Если всё перевести на современный лад, то миллионеры и да и просто богачи бедных, проблемных не подбирают
Другое дело, что можно встретить хорошо приспособленного к жизни, умного и пробивного, построить крепкую семью и всём обзавестись. Естественно не быть лохушкой и не соглашаться, чтобы он приобретённое в браке на маму записывал, смотреть на поступки
Арнольд Шварцнегер изменял жене с горничной. Гляньте в поисковике как выглядит эта женщина (возможно это вас удивит). И я знаю такую же историю в своем круге, только вместо горничной - няня, она целенаправленно увела у жены мужа, потом мужчина на ней женился. То-есть типичная история ’Золушки’ - это роман богатого мужчины с женщиной из обслуживающего персонала
Пугачиха• 14 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
Ну звісно, можливо жінка і може бути щасливою, працюючи і заробляючи гроші, поки чоловік не працює )
Я розумію, коли чоловік працює за невелику зарплату, бо у нас купа таких професій і доволі кваліфікованих.
А пафосне ’вони не руйнували сім´ю’ мені не про що не говорить. І я ніколи не повірю, що може бути віднрсини без підводних каменів в ситуації, яку Ви описали.
Ответ дляНаодинцi
Так, Золушка не була простою бідною дівчиною, вона мала дворянське походження, а значить ще як мінімум добре виховання і благородні аристократичні манери, ще можливо певну освіту для благородної леді, скільки встигла вивчити, доки не помер її батько. Проте фінансово Золушка була дійсно бідною на момент зустрічі з принцем на балу і повністю залежала від волі своєї злої мачухи, котра прибрала до рук всі фінанси родини після смерті батька Золушки на правах старшинства законної дружини і зробила Золушку фактично рабинею у власному домі. Як добре, що Золушка потрапила на цей доленосний бал, їй загрожувала доля залишитися назавжди служанкою мачухи, наврядше та дозволила б їй вийти заміж, хіба що обрала б для неї саму незавидну партію. В реальному житті принц певно міг одружитися на збіднілій доньці дворянина, але з історії я таких шлюбів не пам´ятаю, в абсолютній більшості у старі часи принци, особливо якщо це принци-спадкоємці престолів, зобов´язані були одружуватися на принцесах, тобто на аристократках королівської крові, на доньках інших королів.
Олігархи само собою до аристократії не відносяться, це просто розбагатілі люди плебейського походження, тому олігарх може спокійно одружуватися з ким завгодно. Проте треба враховувати, що великі гроші майже ніколи не заробляються чесним шляхом. Для більшості цей ньюанс взагалі не вартий уваги, аби було грошей побільше. І лише меншість, в основному це щиро віруючі християнки, уважно роздивляються походження грошей, як своїх, так і того чоловіка, з ким планують пов´язати своє життя у шлюбі, добре знаючи, що за користування нечесними брудними грошима у свій час потрібно буде суворо відповідати, якщо не в цьому житті, то на посмертному суді вже невідворотньо. Олігархи звичайним жінкам зустрічаються рідко, проте все рівно раджу будь-якій жінці уважно дивитися на походження грошей її чоловіка, якщо у неї вистачає розуму розуміти, що земне життя це лише тимчасовий притулок людини. Так що для християнок олігархи це зовсім не мрія, а скоріше небезпечна спокуса темними грошима.
Ответ дляКітті_
В реальной жизни принцы тоже женились на принцессах, наследницах престолов и ооочень внушительного приданого. 90% так было. Сказка Золушка не о том, что принцы подбирают с помоек себе жен, потому что у Золушки всё же было происхождение, приближенность её отца к королевскому двору, имя и т. д.
Современные олигархи, да и не только они- просто богатые, женятся на дочках своих партнёров по бизнесу, актрисах, моделях, ведущих и т. д.
Ответ дляКітті_
Христианки истинные, не лицемерные ведут довольно аскетичный образ жизни
Ответ дляНаодинцi
Проте зауважте, скільки небезпечних ілюзій навіюють жінкам сучасні книги/ фільми/серіали своїми сюжетами про подружжя олігарх-звичайна жінка. Таких книг/фільмів/серіалів так багато, що певно майже кожна звичайна жінка перебуває в більш менш захоплюючій ілюзії, що і для неї обов´язково знайдеться свій олігарх, адже вона нічим не гірша за тих жінок з фільму/серіалу, котрим ось так пощастило, тільки треба неодмінно дочекатися свого ’алігарха’. Очікування розтягується на роки, проявляється у непристойних зв´язках з женатиками побагатше, якщо холостий олігарх не знайшовся, в обранні шляху ескортниці, в шлянні по Дубаях і інших подібних місцях, і т. і.
Таро Клеопатра• 15 мая 2025
Есть пара она была парикмахер,а он агроном миллионер)живут до сих пор вместе