Сосиска_Втесте• 14 мая в 12:49
Навіщо моя подруга це робить?
Ситуація така. Я маю двох синів, уже підлітки.
Подруга чекає на третю дочку, коои ще не знала вона внсь час казала аби тільуи не хлорчик, нам треба тільки дівчата. Ми любимо дівчат. І ніби спеціально при мені. Як вияснилось що дівчинка, то так і сказала "звичайно, у нас дівчинка, як ми і хотіли" і так підло посміхається при цьому.
На вихідних були разом на дні народженні манюні інших друзів, у них старший син і друга дівчинка пізня для обох батьків (їм по 45)
І подруга говорила тост і мол "молодці, дівчинка є дівчинка, син піде за невісткою, а дочка лишиться".
І відколи жавагітніла третьою дитиною, то при кожній зустрічі давайте вже і ви за дівчинкою, шо ж у вас хлопці.
Я кажу якби ми хотіли третю дитину, то байдуже хлопчик чи дівчинка, головне хотіти ще дітей.
А ми не готові більше, а вона " ну да, з хлопцями нахлібалась вже, я вірб як ти з ними втомилась"..
І щоразу в такому ключі розмови.
Ніби як гордість відчуває як мама дівчвт і співчуття виражає мені мамі синів.
Так акуртаненько, з перчинкою щось да й скаже на цю тему.
Не розумію, чого мене це так задіває.
Я слабохарактерна і з перчинкою не вмію да і не люблю відповідати.
Не спілкуватись не вийде, ми куми, наші чоловіки найкрвщі друзі, колеги, партнери. Ми часто перетинаємся
П.с. дуже люблю своїх синів!
І щоразу в такому ключі розмови.
Не розумію, чого мене це так задіває.
П.с. дуже люблю своїх синів!
Домовенок Кузя• 14 мая в 13:03
Ответ дляСосиска_Втесте
Звичайно.
Я згтдна, що хлопчиків може бути трохи сладніше виховувати, ніж дівчат. Але ж є різні сини, і різні дочки
у мене хлопчик і дівчинка. Так от. Дівчинка з тих дітей, які в сім’ях народжуються останньою дитиною
Кіна не буде• 14 мая в 13:04
Ответ дляСосиска_Втесте
Не кажіть мені цього, бо в мене затримка 2 дні вже
Делает это она специально. Дети ваши вырастут, сыновья будут вам помогать, ее дочки будут такие же, как она, с подколами. Найдется у нее новый повод вас подкалывать, что вы сыновей заставляете, иначе, они бы не помогали вам, или ещё какую нибудь ерунду придумает.
Не обязательно прямо совсем не общаться, но можно и чаще избегать
Барбітта• 14 мая в 13:05
Ответ дляСосиска_Втесте
Я вже сказала, що її обидві дівчата схожі на чоловіка. Вона трохи здивувалась, бо чоловік м´яко кажучи вроди специфічної
Вы я смотрю такие подруги, что врагу не пожелаешь.
Она вас подкалывает, вы ее тут уже как не склоняли, теперь и муж у нее специфический и дочки специфические.
Ужас просто и вы это дружбой зовете.
Нічого вдягти• 14 мая в 13:05
Потому, что вы хотите девочку, раз задевает.
Я наоборот хотела очень мальчика, потому реально счастлива была и не понимала, как можно хотеть девочку.
Если честно, то я и дочку и внучку люблю намного меньше чем сына, незнаю почему так происходит.
Говорю-балакаю• 14 мая в 13:06
Ответ дляТрейдер кріпти
Усі чоловіки хочуть синів, ніхто не любить дівчат. Насправді їй боляче, що в неї не син. Чоловік її корить мабуть, що нема продовжувача роду, прізвища, тому вона і акцентує увагу велику. Просто не переймайтесь.
Думала, тут только автор с ее подругой странные, но вы переплюнули
Лорка-хлорка• 14 мая в 13:07
Ответ дляТрейдер кріпти
Охренеть вокруг князья и дворянство с голыми задами.))
Давно без алко• 14 мая в 13:07
Я сподіваюсь, всі ця історія вигадана.
Інакше, я буду тепер хвилюватися, що автор може ходити десь поруч...
А шо сталося?• 14 мая в 13:09
Задевает только то, что болит. Я родила столько и тех полов, которых планировала. Вы так я понимаю тоже. Поэтому расслабьтесь. Собака лает, а корован идет
66сезон666серия• 14 мая в 13:09
Ответ дляСосиска_Втесте
починайте питати, коли вона за сином піде, бо чоловіку треба спадкоємець, син, мужик.
Говорю-балакаю• 14 мая в 13:09
Неважливо свідомо вона то робить, або ні. Я би на вашому місці не намагалась вколоти у відповідь, а сказала б, слухай Маша, я вважаю, мати синів то краще, але то про мене, але ж я не підкреслюю це на кожному кроці, не знецінює інших і не навʼязую свої думки. Коли я тебе запитаю твою думку з цього приводу, тоді даш мені поради, а поки, будь ласка, втримайся від таких то коментарів.
Ольга-375c• 14 мая в 13:11
В Вашому дописі ось ця фраза, на мій погляд, ’Не розумію, чого мене це так задіває’ саме головне. Бо будь-які слова та підколки нас чіпляють тільки тоді,коли вони щось значать для нас. Можливо Ви, навіть підсвідомо, згодні з подругою. Якби мені щось сказали в такому руслі, то я б тільки посміялась та подумала, що людина якась дурненька.
Трейдер кріпти• 14 мая в 13:11
Ответ дляСосиска_Втесте
Згодна, що чоловіки дуже люблять дочок! Але ж і синів люблять
Синів люблять, дочок ні.
Барбітта• 14 мая в 13:13
И автор, надо учиться отстаивать свои границы и свои интересы.
У меня сын и я была безумно этому рада, я не против девочки, но в душе хотела именно сынишку. Потому подобного рода подкол бы просто вызвал улыбку, для меня лично 3 девочки это явно неудача, большинство подавляющее людей хотят разнополых детей, иногда ходят и за 4м и за 5м ребенком, чтоб побыть родителями как девочки, так и мальчика.
А шо сталося?• 14 мая в 13:13
Ответ дляЛорка-хлорка
Наследники проперженных диванов
Міряно-переміряно• 14 мая в 13:13
Автор, мне кажется, ваша подруга из зависти так вас подкалывает. Я думаю, надеялась, что третий будет мальчик, но не получилось, поэтому колупает вас.
Шкварочка• 14 мая в 13:13
Ответ дляТрейдер кріпти
у нас двоє дівчат і чоловік хотів саме дівчат , не можна однозначно казати , що всі чоловіки хочуть синів..
Ангелок з ріжками• 14 мая в 13:16
Ответ дляСосиска_Втесте
Ви неймовірна! Певно психолог.
Я плачу, читаючи ваш текс. Чесно.
Дякую вам! Мені так необхідні були ці слова
Я плачу, читаючи ваш текс. Чесно.
Я одночасно все і одночасно ніщо.
Міст між небом і землею.
Лікую присутністю і Словом.
Випадковостей небуває.
Будьте благословенні.
Ростіть в безумовній любові ваших синів
Міст між небом і землею.
Лікую присутністю і Словом.
Випадковостей небуває.
Будьте благословенні.
Ростіть в безумовній любові ваших синів
Сільський ансамбль• 14 мая в 13:22
Одна я не розумію, для чого спілкуватися з токсичними людьми ? Я навіть токсичних родичів викреслила з життя, а тут вона вам ні родичка, ні справжня подруга. Для чого ці страждання? Хіба що вам подобаються ці приниження і роль жертви
ОдинРазНадетое• 14 мая в 13:22
Подружка нерозумна.
Мій чоловік так піклується про своїх батьків, що жодна дочка і поряд не стояла.
В сусідки дві доньки поїхали закордон вже давно і поміч - тільки смс по святам.
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 13:24
Ответ дляБарбітта
Ужас просто и вы это дружбой зовете.
Хіба я сказала, що дочки специфічні? Звичайні дівчатка. Аье схожі на папу. Кума симпатична
Барбітта• 14 мая в 13:24
Ответ дляШкварочка
Были бы сыновья - хотел бы сыновей.
У вас дочки - хотел дочек.
Вы часто встречаете в своей жизни людей, которые говорят, что их не устраивает пол их детей? По крайней мере вменяемых людей.
У вас дочки - хотел дочек.
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 13:26
Ответ дляТрейдер кріпти
Синів люблять, дочок ні.
Не згодна. Не знаю таких, що дочок не люблять.
Мене папа любить дуже, більше ніж брата
КокошинЭль• 14 мая в 13:26
Ответ дляТрейдер кріпти
Та прям. У всіх моїх знайомих з різностатевими дітьми, саме дочок люблять найбільше татусі. Навіть ті хто хотів синів, після народження дочки трясуться саме над нею, а не сином.
Алина-1240• 14 мая в 13:26
Честно?) Нельзя выбирать и гневить бога вообще то с детьми..но я например девочек не воспринимаю, лучше мальчики..хотя вырастила племянницу, и не сказать, что ее не любила..но на выбор-то лучше мальчик
ТигрЛьвович• 14 мая в 13:27
Ви ніколи не зрозумієте мотиви інших людей, та й навіщо вам це розуміння) Ваша ’подруга’ токс звичайний, свої якісь внутрішні проблеми компенсує таким чином. Вчіться відстоювати себе, якщо не можете відверто їй сказати, то кажіть філософськи: циплят по осінні рахують)
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 13:27
Ответ дляМіряно-переміряно
Та ні, точно хотіти дочку. Переживали дуже
Некомильфо• 14 мая в 13:27
Вам треба відростити броню і на таку бестаковність відповідати тим же.
’А ти коли вже хлопчика народиш, бо всі чоловіки сина бажають.Ой дивися, кума, щоб запізно не було.То кине тебе з тим дівочим царство і знайде собі хто сина народить’.Буде казати’ мій не такий’, то відповідайте це у троюрідних хрещених таке сталося, з дівчатками кинув і пішов до тієї хто сина народив.І так завжди їй рота затуляти.
Дурниця, звісно, та інакше вона і далі буде кров пити з вас.
Трейдер кріпти• 14 мая в 13:29
Ответ дляКокошинЭль
Різні сім´ї, різна любов. Хтось фанат, а комусь це тягар, а хтось волів би час перемотати щоб краще не родилась і не було геморою...
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 13:29
Ответ дляКокошинЭль
Я теж це спостерігаю.
І в чоловікових очах теж було секундне розчарування, коли дізнався, що другий син буде
Міряно-переміряно• 14 мая в 13:30
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну это то, что вы видели, а на самом деле могли делать вид.