Сосиска_Втесте• 14 мая 2025
Навіщо моя подруга це робить?
Ситуація така. Я маю двох синів, уже підлітки.
Подруга чекає на третю дочку, коои ще не знала вона внсь час казала аби тільуи не хлорчик, нам треба тільки дівчата. Ми любимо дівчат. І ніби спеціально при мені. Як вияснилось що дівчинка, то так і сказала "звичайно, у нас дівчинка, як ми і хотіли" і так підло посміхається при цьому.
На вихідних були разом на дні народженні манюні інших друзів, у них старший син і друга дівчинка пізня для обох батьків (їм по 45)
І подруга говорила тост і мол "молодці, дівчинка є дівчинка, син піде за невісткою, а дочка лишиться".
І відколи жавагітніла третьою дитиною, то при кожній зустрічі давайте вже і ви за дівчинкою, шо ж у вас хлопці.
Я кажу якби ми хотіли третю дитину, то байдуже хлопчик чи дівчинка, головне хотіти ще дітей.
А ми не готові більше, а вона " ну да, з хлопцями нахлібалась вже, я вірб як ти з ними втомилась"..
І щоразу в такому ключі розмови.
Ніби як гордість відчуває як мама дівчвт і співчуття виражає мені мамі синів.
Так акуртаненько, з перчинкою щось да й скаже на цю тему.
Не розумію, чого мене це так задіває.
Я слабохарактерна і з перчинкою не вмію да і не люблю відповідати.
Не спілкуватись не вийде, ми куми, наші чоловіки найкрвщі друзі, колеги, партнери. Ми часто перетинаємся
П.с. дуже люблю своїх синів!
І щоразу в такому ключі розмови.
Не розумію, чого мене це так задіває.
П.с. дуже люблю своїх синів!
Завжди мало• 14 мая 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Син - це рибалка, це машини, спільні з батьком інтереси, а дочка - це на руках, на голові, проблеми...запам´ятайте ще не родився чоловік який не хоче сина, люблять усі дітей постільки поскільки, діти треба усім і краще коли вони є, ніж коли їх не має, але дочки не стануть ніколи центром всесвіту на сучасних чоловіків, хіба що це совдеповське задрипане село, де вічні соплі, слюні, печалі чого у всіх таке, таке, так, так, є те, се, пятне, десяте, а у мене нема...
бреда такого давно не слышала
220В• 14 мая 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
А я и не вам писала, а автору
Вы мама девочки и вам неприятно? Бахните валерьянки)
Я в ваших советах не нуждаюсь, что вы там бахаете.
Залізний кіготь• 14 мая 2025
Ответ для220В
Так я к вам не обращалась, отстаньте уже
Сама написала сама обиделась, просто ор
220В• 14 мая 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Сама написала сама обиделась, просто ор
Простите что помешала змеиному клубку в обгаживании мам девочек
Эскиз бесконечности• 14 мая 2025
в мене теж 2 сина, все життя мріяла про донечку, хлопці мені завжди були не зрозумілі і я не могла уявити, що в мене будуть хлопці. але так склалося, спочатку іноді хотілось донечку. але зараз коли старшому 23 р. молодшому 17. я вже останні років 15 не згадую , що хотіла дівчинку. і зрозуміла, наскільки легше бути мамою хлопців, і я реально саме мама хлопців. любов і підтримку маю від них величезну
так що не звертайте увагу а бо йдіть на випередження і співчувайте, що в неї дівчата
Эскиз бесконечности• 14 мая 2025
ще завжди цікаво чому мами люблять більше синів, в кого різнополі діти? в мене 2 сини і немає як порівняти. але в кого син і донька мама завжди вибирає сина, чому так?
Сосиска_Втесте
• 14 мая 2025
Ответ для60 метрів сметани
Вполне возможно. Моя подруга так сына родила, а все у
УЗИ показывали девочку. Купили коляску красную, вещи все в бантиках-рюшечках, а в роддоме бац - хлопец. Ее муж был счастлив
Мабуть, давно було. Зараз не чула, щоб помилялись
Сосиска_Втесте
• 14 мая 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
А тато доньку. Кажуть по діагоналі все влаштовано. Природа так придумала.
Само_достаточная• 14 мая 2025
У нее беременный мозг. А ваши переживания непонятны :) улыбайтесь молча. Иногда добавляйте общие фращы: супер! Класс! И все...
Зліпок ступні• 14 мая 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Я вже сказала, що її обидві дівчата схожі на чоловіка. Вона трохи здивувалась, бо чоловік м´яко кажучи вроди специфічної
У меня знакомая с братом очень похожи,так она как для женщины-уродина,а брат-очень симпатичный.А похожи как близнецы)))
Аль де Барановна• 14 мая 2025
Не, ну подруга лукавит. Один мужик среди бабьего царства)) бракодел тот мужик, хоть бы одного мальчика родили.
У меня трое детей, ( разный пол) вывод - с мальчиками проще.
Папобус• 14 мая 2025
Як би всі так вважали, що краще щоб були діти - дівчатка, то за кого б ті дочки заміж виходили? Одна за одну?
А вас ті розмови трохи зачіпають, бо ви своїх синочків любите і трохи хвилюєтесь за них, в звязку з війною.
Пьяная вишня• 14 мая 2025
когда людям нечем похвалиться в жизни, то они начинают хвалиться тем, на что у них было НОЛЬ влияния: полом своих детей
Дама_из_рекламы• 14 мая 2025
Знаю мужчин, которые только девочек хотят. Один знакомый сказал, что пацанов же воспитывать нужно, а девочек не нужно, это мамина забота.
Тепличная• 14 мая 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Звичайно.
Я згтдна, що хлопчиків може бути трохи сладніше виховувати, ніж дівчат. Але ж є різні сини, і різні дочки
Я теж так думала спочатку. Але життя боляче ’вдарило по носу’, дівчинку виявилося набагато складніше виховувати, ніж хлопчика
Не обижаюсь• 14 мая 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Більшість, всі мріють про сина. Нащо їм та дівка??? Труси, носки, прокладки, соплі, слюні з женихами... Хлопець пішов , головне йому про презерватив нагадати і ти не думаєш що і яке він принесе, то будуть проблеми тієї жінки/матері/батьків, а не його... А він самець і все...
Ага, для продолжения графского рода)
Залізний кіготь• 14 мая 2025
Ответ для220В
Вообще пофиг, вы доказываете именно то что я написала. Бабы истерички, с ними тяжело
Хвець-тець• 14 мая 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Ви неймовірна! Певно психолог.
Я плачу, читаючи ваш текс. Чесно.
Дякую вам! Мені так необхідні були ці слова
Я плачу, читаючи ваш текс. Чесно.
Чат GPT вам ответил
Педиатор_я• 14 мая 2025
Подруга-де**лка. Можно подумать все дочки так прям сидят рядом с мамами.
Педиатор_я• 14 мая 2025
Не могу объяснить почему, но например я хочу мальчика. Ничего против девочек не имею, но хочется мальчика. С девочкой не знаю что делать. Пацанов бы таскала, обожала.
Трейдер кріпти• 14 мая 2025
Ответ дляПедиатор_я
Конечно нет! Стают совершеннолетними и накивают пятками подальше от дома...
Бабулька• 14 мая 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
А як хлопчик, то викинуть?
В мене два хлопці і дівчинка, нерви мені робить тільки вона)
Кому там слова не давали• 14 мая 2025
Дзеркальце її. Кажіть, я б хотіла третю дитину, а раптом це буде дівчинка, а ми хочемо третього сина, бо бути мамою трьох синів, це дуже круто.
Я дуже хотіла дівчинку, але народився хлопчик, зараз вже дорослий, має гарну роботу, гарний дохід. І знаєте, як приємно, коли він приходить в гості і щоразу з квітами, перші діаманти я отримала саме від сина. Зараз, навіть, не уявляю якби в мене була дівчинка.
Астоновитесь!• 14 мая 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Згодна, що чоловіки дуже люблять дочок! Але ж і синів люблять
Мій любить племінниць дуже, розумію, що й дочок любив би. Але сини - то його світло у віконці. Причому одному 32, другому 16.
Сосиска_Втесте
• 14 мая 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Елементарно,- мої в подолі не принесуть.
Ага, на козакУ, нема знакУ