Сосиска_Втесте• 14 мая в 12:49

Навіщо моя подруга це робить?

Ситуація така. Я маю двох синів, уже підлітки.
Подруга чекає на третю дочку, коои ще не знала вона внсь час казала аби тільуи не хлорчик, нам треба тільки дівчата. Ми любимо дівчат. І ніби спеціально при мені. Як вияснилось що дівчинка, то так і сказала "звичайно, у нас дівчинка, як ми і хотіли" і так підло посміхається при цьому.
На вихідних були разом на дні народженні манюні інших друзів, у них старший син і друга дівчинка пізня для обох батьків (їм по 45)
І подруга говорила тост і мол "молодці, дівчинка є дівчинка, син піде за невісткою, а дочка лишиться".
І відколи жавагітніла третьою дитиною, то при кожній зустрічі давайте вже і ви за дівчинкою, шо ж у вас хлопці.
Я кажу якби ми хотіли третю дитину, то байдуже хлопчик чи дівчинка, головне хотіти ще дітей.
А ми не готові більше, а вона " ну да, з хлопцями нахлібалась вже, я вірб як ти з ними втомилась"..
І щоразу в такому ключі розмови.
Ніби як гордість відчуває як мама дівчвт і співчуття виражає мені мамі синів.
Так акуртаненько, з перчинкою щось да й скаже на цю тему.
Не розумію, чого мене це так задіває.
Я слабохарактерна і з перчинкою не вмію да і не люблю відповідати.
Не спілкуватись не вийде, ми куми, наші чоловіки найкрвщі друзі, колеги, партнери. Ми часто перетинаємся

П.с. дуже люблю своїх синів!
Пульт от линолеума• 16 мая в 17:01
Защитная реакция. Потому как она бы тоже хотела иметь сына