Дон Пэдро• 14 мая в 22:11

4 рік ходжу з брекетами ( і для цього замінили керамічні коронки на пластикові)

Тепер в мене турбує питання як довго можна з ними ходити бо якось лікарі нічого не говорять мені
Поставили ці пластикові коронки, щоб до них тримались брекети
Я переживаю щоб під цими коронками нічого не сталося з моїми зубами.. раз в рік я роблю КТ
Якби щось було з зубами - вони б сказали?
Ду да ду да ду• 14 мая в 22:14
Я б переживала, що хожу 4 рік з брекетами.
автор Дон Пэдро • 14 мая в 22:14
Ответ дляДу да ду да ду
Мені 2 щелепи рівняють
Одні зуби по відношенню до інших ставлять
Розширюють верхню щелепу
Мій не такий• 14 мая в 22:15
Ого. Как эмаль?
Ловлю капці• 14 мая в 22:17
А у вас багато було коронок?
Я думала це неможливо поставити брекети з коронками.
То вам їх видерли і поставили пластикові спеціально для ортодонтичного лікування?
автор Дон Пэдро • 14 мая в 22:19
Ответ дляЛовлю капці
А у вас багато було коронок?
6 коронок
Так як ви кажете зробили
Ловлю капці• 14 мая в 22:24
Ответ дляДон Пэдро
6 коронок
Так як ви кажете зробили
Космос просто.
Правда в мене пів рота коронок.
Але з задоволенням порівняла б
Оцененная• 14 мая в 22:26
Мені аж моторошно. А воно точно того потребувало чи новомодні ортодонти запевнили?
автор Дон Пэдро • 14 мая в 22:27
Ответ дляОцененная
Та так( сказали шо без брекетів в мене всі зуби в 50 випадуть
Оцененная• 14 мая в 22:28
Ответ дляДон Пэдро
Ох, авторе (( дай боже, щоб все було добре, але це такий маркетинг і розводняк (
Парова машина• 14 мая в 22:34
Ответ дляДон Пэдро
чого б це вони у вас випали?
ношу рік, коронку не змінювали.
скільки вам років?
Несу добро людям• 14 мая в 22:35
Ответ дляДон Пэдро
Вас жорстоко обманули...... Але після 4 років брекетів зуби точно посиплються
Где тут 0?• 14 мая в 22:40
Ответ дляДон Пэдро
Мені 2 щелепи рівняють
Розширюють верхню щелепу
Челюсть не расширится, так можно только сделать зубы веером. Она расширяется у взрослых только после операции
автор Дон Пэдро • 14 мая в 22:40
Ответ дляОцененная
Капець( я думала лікарям можна довіряти
Ніхто не підсказав в свій час
А я довірилась(
Ду да ду да ду• 14 мая в 22:45
Ответ дляДон Пэдро
Мені 2 щелепи рівняють
Розширюють верхню щелепу
та це дуже довго. навіть не уявляю хто у вас ортодонт
Я_и_моя_собака• 14 мая в 22:55
Ответ дляДон Пэдро
Капець( я думала лікарям можна довіряти
Ніхто не підсказав в свій час
А я довірилась(
Тут походу зібралися знатоки ортодонтії. Слухайте свого лікаря , а не людей які нічого не розуміють. Брекети носять стільки скільки потрібно.
автор Дон Пэдро • 14 мая в 22:58
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Це я розумію
А як бути з зубами які під пластиковими коронками?
Яи нормально це що 4 роки вони в мене в роті
Солоденька цукОрка• 14 мая в 22:59
Ответ дляДон Пэдро
Мені 2 щелепи рівняють
Розширюють верхню щелепу
Брекети майже завжди ставлять на дві щелепи. Навіть якщо на одній рівні зуби саме через оце співвідношення щелеп.
А розширяють дітям пластинками, зараз знайома капою. Це перед установкою брекетів. Хоча, може я всього не знаю.
автор Дон Пэдро • 14 мая в 23:05
Ответ дляСолоденька цукОрка
Яи нормально це що 4 роки вони в мене в рот
Солоденька цукОрка• 14 мая в 23:05
Ответ дляДон Пэдро
Це я розумію
Гугл пише, що максимум рік термін їх придатності
Солоденька цукОрка• 14 мая в 23:06
Ответ дляДон Пэдро
В мене коронок не було. В подруги є, зараз кладуть брекети, наче не міняла коронку.
Alex_Kri• 14 мая в 23:13
Ответ дляСолоденька цукОрка
Гугл конечно знает много, но в жизни все может отличаться.
автор Дон Пэдро • 14 мая в 23:20
Ответ дляAlex_Kri
Як зрозуміти чи треба бити тривогу і бігом ставити постійні коронки? Зуби можуть згнити під пластиковими?
сама себе прекрасная• 14 мая в 23:26
Ответ дляДон Пэдро
Думаю, головне, щоб там було все герметично, тоді із зубами нічого не буде. А матеріал не так має значення. Керамічні вам ставили для міцності. Бо пластикові не витримають навантажень при жуванні.
Alex_Kri• 14 мая в 23:26
Ответ дляДон Пэдро
Самостоятельно понять проблематично. Теоретически, временные коронки имеют некую пористость и могут становится со временем проницаемы для микроорганизмов. Но на практике бывают варианты... И материал временных коронок может отличаться, и цементы для фиксации разные (которые могут обеспечивать герметичность). А когда-то постоянные коронки делали из материалов, из которых сейчас делают временные. На прошлых выходных снимал временные коронки, которые простояли 6 и 8 лет - все под ними было хорошо, даже удивился...
Шлях до зірок• 14 мая в 23:34
Ответ дляНесу добро людям
Не посиляться. Я 6 років відходила, все добре з зубами
автор Дон Пэдро • 14 мая в 23:35
Ответ дляAlex_Kri
Дякую, заспокоїли мене
Конфиденциальность• 15 мая в 01:13
Ответ дляСолоденька цукОрка
Мне тоже рассказали, что делают именно так - снимают мои коронки и ставят временные пластиковые, ключевое - временные
Оцененная• 15 мая в 08:27
Ответ дляДон Пэдро
Треба бити! Йдіть на консультації ще до декількох лікарів. Шукайте по знайомим, щоб перевірені.
Несу добро людям• 15 мая в 08:36
Ответ дляШлях до зірок
У інших, нажаль, інший досвід. Навіть тут в численних темах почитайте за досвід інших. Нажаль, у чоловіка мого саме так і сталося, не дивлячись на ретельну гігієну. Ще й через років через 7 почалося все повертаттся назад.
Даю справку• 15 мая в 08:42
Ответ дляДон Пэдро
Ну и поставили б импланты в 50.
Мне 50. Прикус немного неверный и при каждой чистке мне рассказывают, что нужно ставить брекеты! В 50 лет! При этом у меня 4 пломбы во рту и все. Это обычный развод на деньги и долгосрочная привязка клиента.